Капітальний ремонт квартир Львів під ключ :: Доступні ціни

Капітальний ремонт квартир у Львові дуже затребуваний. Активно функціонує ринок вторинної нерухомості, зводяться нові будинки. Власники хочуть все переробити відповідно до свого бачення про комфортне житло, тому ремонтні бригади не сидять склавши руки. Наша компанія пропонує капітальний ремонт квартир у Львові на кращих умовах, також виконуємо реконструкцію офісів і котеджів.

Якщо вам потрібно якісно переробити приміщення, змінити інтер'єр, наші послуги обійдуться недорого. Ми не затягуємо терміни, дата здачі об'єкта і вартість ремонту вказуються в договорі, який підписується перед початком робіт.

Знайти хорошого підрядника нелегко, незважаючи на безліч оголошень від приватних майстрів і фірм. Але чи можуть вони дати гарантію на свої послуги і не завищать необгрунтовано ціни? Ми пропонуємо чесне і прозоре співробітництво, беремо на себе матеріальну відповідальність, готові виплатити пеню в разі затримки. Дізнатися думки про нашу роботу можна з відгуків, а подивитися приклади - на фото в портфоліо.

Капітальний ремонт квартир у Львові під ключ

Капітальний ремонт квартир львів під ключ

Перепланування житлового приміщення - хвилююча подія для його господарів. Оновлення інтер'єру завжди привносить в життя щось нове, а зміна старого формату дозволяє зробити обстановку не тільки красивою, але більш комфортною, функціональною. Виконуючи капітальний ремонт квартир у Львові, ми дотримуємося таких принципів:

 • індивідуально підходимо до кожного замовлення;
 • професійно діємо в рамках договору, потрібні додаткові заходи, вони також фіксуються в додатку до угоди;
 • застосовуємо сучасні технології, інструменти.

Основний напрямок, на якому ми спеціалізуємося - капітальний ремонт у Львові. Ми готові запропонувати вам будь-які варіанти переробки, в залежності від вашого бюджету і наявного часу. Потрібно провести роботу швидше і економніше? Замовте косметичну обробку. Хочете кардинальні зміни? Вибирайте капітальний, дизайнерський або елітний ремонт під ключ. Наші фахівці створять для вас ексклюзивний дизайн-проект з переплануванням, підбором матеріалів, меблів та аксесуарів, а майстри скрупульозно втілять його.

Ремонт кімнати у Львові

Капітальний ремонт

В результаті тривалої експлуатації оформлення житлового приміщення приходить в непридатність. Іноді власникам просто набридає колишня обстановка і хочеться її змінити на краще. Ми переробимо кімнату за вашим бажанням. Що зроблять наші співробітники:

 1. Демонтують зношені покриття, вікна, двері.
 2. Встановлять склопакети, сучасні дверні блоки.
 3. Проведуть нову електропроводку, переорганізуют (якщо треба) опалювальну систему.
 4. Вирівняють шпаклівкою стіни, стелю.
 5. Заллють новою стяжкою підлогу.
 6. Навісять і підключать радіатори.
 7. Виконають обробку - переклеять шпалери або пофарбують стіни, стелю, змонтують стельову конструкцію з гіпсокартону або натяжну, покладуть лінолеум або ламінат.
 8. Приберуть і вивезуть будівельне сміття.

Всі етапи контролюються начальником ділянки, бригадиром, дизайнером і вашим особистим менеджером. На терміни ремонту кімнати впливають характер і обсяг робіт. Ознайомитися з розцінками можна в прайс-листі. При необхідності наші фахівці допоможуть у виборі відповідних матеріалів.

Ремонтуємо чисто і на совість

Капітальний ремонт квартир

 • Заміряємо і складаємо кошторис в день виміру
 • Інженер-кошторисник безкоштовно зробить виміри і розповість, як правильно заощадити на ремонті. При потребі складемо кілька варіантів кошторисів на місці і відправимо на електронну пошту.
 • Допомагаємо підібрати матеріали
 • Безкоштовно консультуємо за матеріалами і виробниками. Допомагаємо вибрати матеріали оптимальні за якістю та на ваш бюджет.

Ціна і терміни за договором

 • Ціна і термін ремонту фіксується в договорі і не змінюється. Якщо зриваємо термін, платимо штраф - 1% від кошторису за кожний день прострочення.
 • Закуповуємо і привозимо матеріали
 • У нас прямі контракти з перевіреними постачальниками і свій склад матеріалів. Привеземо і занесемо всі, що потрібно: Вам не доведеться переплачувати і витрачати час на покупку матеріалів.

4 рівня контролю якості і фотозвіти

 • Здаємо роботу після перевірки в 4 рівня: виконроб, начальник дільниці, внутрішня служба контролю і незалежна експертиза. Надамо можливість контролювати хід робіт наживо і віддалено за допомогою фотозвітів або систем відеоспостереження
 • 3 роки гарантії на наші роботи

Ремонт кухні у Львові

Капітальний ремонт під ключ

Специфічність даного приміщення представляє певні труднощі для його реконструкції. Порядок робіт залежить від розміру виділених фінансів, ваших вимог і невідкладності деяких переробок. Тут бажано замінити інженерні комунікації, особливо якщо вони давно не піддавалися реставрації.

Типові кухні під вторинці часто являють собою незручні в плануванні кімнати скромних габаритів. Розмістити у них кухонний гарнітур, всі споживачі електричного струму, організувати обідню зону спочатку не представляється можливим. В такому випадку краще звернутися до дипломованого дизайнера, який перед початком ремонту кухні спроектує її з урахуванням правил ергономіки і комфорту.

Іноді доводиться застосовувати глобальні заходи - перепланування. Старі стіни демонтуються, зводяться нові перегородки. Збільшити корисну площу можна за рахунок прилеглої балкона або передпокої, з'єднати кухню з вітальні, зробивши з частини квартири студію.

Кухонний ремонт у Львові включає всі роботи, які проводяться в житлових кімнатах. Перелік збільшується на кілька пунктів:

 • заміна водопроводу і каналізації;
 • перенесення газової труби (якщо потрібно переставити плиту);
 • укладання керамічної плитки на стіни та підлогу;
 • монтаж натяжної або підвісної стелі;
 • підключення газо- та електроприладів.

У кухні спостерігаються постійні температурні коливання, підвищена вологість, часто виникають забруднення, тому до матеріалів пред'являється ряд вимог. Вони повинні бути волого і теплостійкими, вогнетривкими, міцними, легкими в обслуговуванні.

Ремонт квартир новобудов у Львові

Капітальний ремонт квартир під ключ

У нових багатоповерхівках свої особливості. Як правило, забудовники здають їх в експлуатацію в чорновому стані. Приміщення продаються з міжкімнатними перегородками або без них. Новобудови потребують усадки, яку дає залізобетон, процес займає 2 роки. За цей час не рекомендуються чистові оздоблювальні роботи, так як всі поверхні можуть змінити свою геометрію. Якщо потрібна терміновість, як варіант - використовувати недорогі матеріали.

Ремонт квартир новобудов у Львові дозволяє розпланувати простір за особистим поданням про комфортабельність. Єдине, не можна чіпати несучі стіни, робити санвузли та кухню над житловими приміщеннями сусідів. Послідовність заходів така ж, як при капітальному втручанні. В цьому випадку краще вибрати комплексні послуги, і перекласти всі роботи на відповідальних і чесних виконавців.

Скільки коштує ремонт

Точна сума буде названа після відвідування нашим майстром об'єкта, зняття вимірів і визначення особливостей квартири. Якщо до справи залучається дизайнер, то початок співпраці проходить в такому форматі:

 1. Виклик майстра і дизайнера.
 2. Оцінка приміщення, спілкування з замовником для з'ясування його побажань.
 3. Складання плану і кошторису робіт.
 4. Робочі приступають до виконання замовлення.

Ціни на ремонт квартири у Львові фігурують в діапазоні 2500грн за квадратний метр.