Ремонт офісу під ключ Львів :: Швидка робота | Найкращі ціни

Що для вас важливо, якщо ви хочете замовити ремонт офісів під ключ? Вартість ремонту, терміни виконання робіт, а може ще щось?! Наш Майстер спеціалізується на ремонті повного циклу у Львові.

Якщо вам потрібен індивідуальний підхід до питання ремонту офісів у Львові з урахуванням особливостей вашого бізнесу і втілення найсміливіших рішень, то це здійсненне завдання для нас.

Якісний ремонт офісів під ключ Львів

Офіс передбачає не тільки місцезнаходження співробітників в одній будівлі, а й організацію робочого простору таким чином, щоб підвищити ефективність праці. Можливо, ви не замислювалися над цим, але коли керівництво опрацьовує до дрібниць зручність на робочих місцях, то зростає мотивація фахівців і, як наслідок, виручка компанії. Так може бути саме час зробити ремонт офісу ?!

Кому довірити якісний ремонт офісу у Львові

На жаль, часто фірми, які позиціонують себе, як прямі виробники послуг, на практиці такими не є.Вартість завищена, якість страждає, за термінами ніхто не стежить. Замість обіцяних фахівців в штаті, вони надсилають на об'єкт "шалені бригади".Робота не йде, виникає маса питань, які ніхто не хоче вирішувати. Замовники витрачають час і гроші в надії, що ситуація виправиться.Але, по факту, в результаті витрачають на сумнівну обробку з неякісних матеріалів великі суми.Але ж можна було звернутися до нас і отримати зовсім інший процес співпраці та результат

Штат досвідчених вузькоспеціалізованих співробітників

Ремонт офісу Всі, хто бере участь в реалізації проекту, знаходяться в штаті нашої компанії. Це представники таких професій, як дизайнер, плиточник, електромонтажник, маляр, штукатур, слюсар-сантехнік, демонтажники і інші майстри своєї справи. Кожен з фахівців займається тим, що вміє найкраще і робить якісно протягом багатьох років. Відзначимо, що на сьогоднішній день це велика рідкість, адже робота повинна гідно оплачуватись, а фрілансерів можна залучати по-необхідності. Ми вважаємо за краще набрати висококласних фахівців, підвищувати їх кваліфікацію і координувати роботу.

Координація робіт і взаємодія з замовником

Вам не потрібно ламати голову, як узгодити перепланування або відключення стояка холодної води для виконання робіт, а також показувати робочим, що їм потрібно зробити. Всі узгодження з контролюючими органами та іншими інстанціями, і, звичайно, організацію робіт, ми беремо на себе. Ви тримаєте зв'язок з виконробом, а він в будь-який момент відповідає на ваші питання. Якщо необхідно залучати підрядні організації для проведення робіт по суміжних напрямках (вентиляції та кондиціювання, виготовлення та монтажу віконних прорізів), то ми беремо на себе постановку завдань, контроль виконання і приймання робіт. Також по-необхідності готові порекомендувати вам перевірених підрядників для проведення робіт. 8 причин працювати з нами: ремонт офісів

 1. Офіційний договір

Ми працюємо на 100% в білу, а Ви повністю в безпеці

 1. Гарантія 2 роки

Юридична гарантія на всі види робіт прописана в договорі

 1. Поетапна постоплата

Ви платите тільки за виконану та прийняту Вами роботу.Ми не беремо аванси

 1. Свій штат робітників

Наш HR менеджер, проводить співбесіди і вибирає кращих співробітників

 1. Гарантуємо рівні стики і відсутність щілин

Приділяємо велику увагу підготовці.Приймаємо роботи в 3 етапи

 1. Покажемо квартири на різних етапах

Ви особисто переконаєтеся в якості наших робіт до прийняття рішення.Нам нема чого приховувати

 1. Заплатимо пені за зрив термінів

Пені і штрафи прописані в договорі

 1. Вузьконаправлені фахівці

Кожен співробітник виконує тільки свій вид роботи.У нас немає "майстрів на всі руки"

Вартість ремонту офісу під ключ у Львові

Її ми обговорюємо з вами заздалегідь, враховуючи всі побажання, і фіксуємо в договорі. Ми не занижуємо ціну, щоб потім піднімати її, пояснюючи змінами умов роботи. У наших інтересах зробити так, щоб ви заздалегідь розуміли, скільки коштує ремонт офісу, і коли готувати суми для оплати. Важливо знати, що ми не беремо передоплату за роботи. Розрахунок відбувається поетапно. Він регулюється графіком виконання робіт, який є невід'ємною частиною Договору.

Чим відрізняється дизайнерський ремонт офісів від звичайного

Ремонт офісу під ключ Перш за все, варто сказати, навіщо робити дизайнерський ремонт в офісі. Крім зручності для співробітників і почуття гордості у керівника, такий вибір допомагає в роботі з інвесторами, замовниками і партнерами. Людину зустрічають, так би мовити, по одягу, а організацію - по офісу. Якщо в ньому все зроблено зі смаком і з родзинкою, значить компанія серйозно ставиться до кожного питання, приділяючи увагу дрібницям. Це психологічний момент, коли ви маєте в своєму розпорядженні гостя у вашому офісі до себе і викликаєте додаткову довіру. Розробка дизайну та інженерних рішень, якщо мова йде про елітний дизайнерський ремонт, вимагає серйозного підходу.По-перше, незалежно від обраної концепції і стилю, він передбачає використання тільки сучасних якісних матеріалів і технологій. Так само, як використання натуральних матеріалів в обробці (камінь, дерево), так і систем (фільтрація води, клімат-контроль). По-друге, ремонт в офісі повинен відображати корпоративний імідж компанії в дусі часу. Тобто, будь-які побажання клієнта слід інтегрувати в сучасні рішення організації робочого простору.

Ремонт офісів з дизайнером і без його послуг

Ми надаємо послуги з ремонту офісів як із залученням дизайнера, так і ремонтуємо офіси без його участі. Зі свого боку ми дамо вам всі необхідні рекомендації і приступимо до виконання робіт. Але, якщо ви все-таки вирішите скористатися послугами дизайнера, то хочемо вас запевнити, що кожен наш дизайнер по ремонту - креативний професіонал.Він не просто творить, а разом з виконробом реалізує задумки на практиці. Часто дизайнери інтер'єру і ремонту, так би мовити, живуть своїм життям, а їх проекти не стикуються з тим, що роблять обробники. Так як у нас все співробітники в штаті, то питання погоджень вирішуються всередині колективу і максимально швидко. Адже кожен з них зацікавлений в тому, щоб результат повністю задовольнив найвибагливіші потреби клієнта.

Якість і терміни

Ми працюємо строго з дотриманням всіх вимог і чітко вкладаємося у встановлені терміни. Додатковим доказом цього факту є те, що в Договорі пені за недотримання термінів ремонту. Звичайно ж, ми зацікавлені в тому, щоб не платити пені, тому не порушуємо терміни. А якщо раптом трапилося непередбачене, і ми не витримали термін по якомусь з етапів, то платимо пеню. Все чесно і зрозуміло для вас, включаючи повноцінну і своєчасну подачу звітності.

Сучасні будівельно-оздоблювальні технології і меблювання офісу

Ремонт офісів під ключ Перерахуємо невід'ємні складові елітного ремонту офісних приміщень:

 • Єдина естетична концепція для всіх приміщень. Тобто кабінети співробітників, коридори, місця для прийому їжі, вбиральні - все це відповідає обраної та затвердженої концепції стилю. Незалежно від того, в якій частині офісу ви перебуваєте, воно повинно відображати подібне візуальне сприйняття. У той же час ми використовуємо матеріали і деталі, підбираючи їх з урахуванням призначення приміщення.
 • Підбір палітри колірних рішень повинен виконуватися, виходячи з корпоративних відтінків. При цьому важливо робити вибір на користь практичності. Наприклад, використовуючи більш темні тони для поверхонь, з якими будуть впливати частіше. Як правило, в спокійний з точки зору колірної гами інтер'єр додають яскраві акценти. Але які і де - якраз визначає досвідчений дизайнер інтер'єрів.
 • Ергономіка робочого місця дуже важлива. Тільки добившись її, можна розраховувати на підвищення ефективності праці після завершення робіт. Для цього використовуються всі інструменти облаштування простору: розташування робочих місць, освітлення, вентиляція, зручність використання суміжних робочих зон і так далі.
 • Сучасні меблі для офісу є обов'язковим атрибутом елітного ремонту.Можна зробити якісний ремонт офісного приміщення у Львові, але без смаку обставити його дешевими меблями.В такому випадку старання будуть марними, а враження зіпсоване. Ось чому, ми пропонуємо дизайнерський ремонт офісу під ключ, тобто до останньої деталі в інтер'єрі.
 • Коли ми говоримо саме про дизайнерський ремонт, то варто окремо сказати про так звані "замовні позиції". Під цим поняттям дизайнери мають на увазі авторський декор, предмети мистецтва та інші дорогі елементи для розстановки правильних акцентів.
Який ремонт офісів у Львові ви можете замовити

Абсолютно будь-який, адже ми клієнтоорієнтована компанія і знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Інша справа, що замовник не завжди розуміє, який ремонт зробити в офісі. Тому ми вирішили розповісти трохи про кожен з них.

Елітний ремонт офісів і дизайнерський ремонт офісів

Ви вже дізналися про те, чим елітний ремонт під ключ відрізнити просто від якісного ремонту.Ну а так як у нас за кожним проектом закріплений дизайнер, то можна назвати його елітний дизайнерський ремонт під ключ. Завдання дизайнера полягає, в тому числі, в тому, щоб правильно розташувати робочі місця. Організація простору повинна дозволити співробітникам не заважати один одному, скажімо, проходити до робочого місця, коли хтось використовує в цей час оргтехніку. Сонце не буде світити в монітор, не доведеться спотикатися об дроти, вони будуть заховані. З цих на перший погляд дрібниць складається злагоджений робочий процес, і ми ретельно продумуємо його перш, ніж втілити в життя. Відзначимо ще один важливий момент. Часто, якщо є можливість узаконити перепланування приміщення, то воно є доречним. Звичайно не завжди, але в ряді випадків доцільне перепланування приміщень в офісі. Це дозволяє реалізувати сміливі ідеї і зонувати простір максимально зручно. Наприклад, замінивши маленькі кабінети на просторий Open space зі скляними перегородками для деяких співробітників.

Найчастіші запитання

Терміновий ремонт вплине на якість? Ні!

Терміновий ремонт офісів

Звичайно ж, ми готові виконати терміновий ремонт комерційних приміщень для вас. Але, ви повинні розуміти, що поспіху такі питання не терплять. Зі свого боку ми максимально швидко відпрацюємо всі етапи обробки комерційного приміщення, але поспішати під час виконання робіт все-таки не варто. Ми дорожимо своєю репутацією і завжди виправдовуємо і навіть перевершуємо очікування клієнта, тому скоротимо терміни за рахунок ведення суміжних робіт одночасно. Ви можете бути впевнені в тому, що це буде зроблено не на шкоду якості. Так як одна з наших ключових особливостей - вузькоспеціалізовані фахівці в штаті компанії, а не наймані бригади. Наші співробітники завжди домовляться між собою, а виконавець робіт проконтролює черговість виконання і якість. Ремонт в офісі Які відмінності і особливості євроремонту офісу?

Євроремонт офісів

Робоча зона за європейським стандартом - звучить відмінно. Але що значить євроремонт, і чим він відрізняється від звичайного? Головні відмінності можна згрупувати так:

 • Матеріали для євроремонту виробляються в країнах Євросоюзу і, як правило, через офіційного представника на території України реалізуються гуртом чи вроздріб. Тобто, це неодмінно імпортні матеріали.
 • Роботи по ремонту виконуються із застосуванням інструментів і обладнання, яке призначене для застосовуваних матеріалів. Тобто наші вітчизняні норми можуть сильно відрізнятися, а тут потрібна повна відповідність.
 • Фахівці з євроремонту повинні мати досвід роботи з матеріалами і обладнанням такого рівня.Крім того, їм повинні бути знайомі всі норми і методики правильного застосування навичок.

Які роботи входять в капітальний ремонт офісу?

Капітальний ремонт

Це комплексний ремонт офісу під ключ, який, як правило, починається задовго до виходу на майданчик. Спочатку може знадобитися підготовка дозвільної документації та отримання погоджень в наглядових органах. Після потрібно розробити дизайн-проект, опрацювати функціонал кожної зони. Залежно від стану об'єкта (будівлі) в цілому, вирішується питання з інженерними комунікаціями. Якщо необхідно, проводиться заміна сантехніки та електрики. Також, на етапі розробки проекту опрацьовується необхідність додаткової розводки кабелів і влаштування додаткових розеток. Перевіряється і допрацьовується рівень вентиляції та освітлення. Це складний з точки зору організації робіт процес, який слід спочатку досконально продумати, а потім реалізовувати. Варто довіряти капітальний ремонт офісу під ключ компанії з достатнім досвідом. Інакше, замість почуття задоволення і захоплення буде відчуття даремно витрачених коштів. Чи робите Ви косметичний ремонт офісу? Так!

Косметичний ремонт

Більшість систем не потребує втручання. Тобто потрібно вдихнути нове життя в робочий простір, надати йому сучасності та стилю. Це ми можемо зробити, безумовно. Причому терміни виконання косметичного ремонту набагато менші, ніж капітального. Ми рекомендуємо вам не економити на матеріалах і меблюванні, так як серйозних вкладень в технічний стан не потрібно, ви вже заощадите на цьому. Зате, використовуючи навички нашого дизайнера і новаторський підхід, зможете створити абсолютно нове візуальне сприйняття простору