Септик Львів :: Монтаж автономної каналізації | Доступні ціни

Септик у Львові - це основний елемент автономної каналізації приватного будинку, який використовується для очищення побутових і господарських стоків шляхом відстоювання і фільтрації. Звернувшись в компанію «НАШ МАЙСТЕР»,

Ви будете впевнені, що встановлення септика під ключ у Львові буде виконана грамотно, а сама система прослужить Вам протягом багатьох років.

Монтаж автономної каналізації у Львові

септик У компанії «Наш Майстер» можна замовити монтаж автономної каналізації під ключ для котеджу, дачі або іншого заміського об'єкта. Висококваліфіковані майстри нашої компанії якісно і оперативно виконують облаштування септиків у Львові в складі нової каналізаційної системи або в рамках реконструкції вже діючої. Що отримують наші клієнти:

 • Професійні монтажні роботи. Клієнтів обслуговують досвідчені фахівці з профільною освітою, які постійно підвищують свою кваліфікацію і проходять додаткове навчання.
 • Створення проекту каналізації відповідно до особливостей об'єкта і передбачуваної експлуатаційним навантаженням на септику Львові. Проектні роботи займають не більше 1 години!
 • Гарантія на обладнання (від 36 місяців) і роботу (від 12 місяців), умови якої прописуються в офіційному договорі.
 • Доставка обладнання і матеріалів на об'єкт, в тому числі в терміновому порядку і без передоплати.
 • Оперативний монтаж. При установці типової каналізаційної системи всі монтажні роботи займають від одного до двох робочих днів.
 • Доступні ціни на встановлення септика у Львові в приватному будинку під ключ і зручні способи оплати: готівковий і безготівковий розрахунок, перерахування на банківську карту.

Норми розташування септика

Встановлення і монтаж септиків вимагає дотримання цілого ряду санітарних норм щодо розташування об'єкта, відстані до джерел води, фундаменту і меж ділянки. автономна каналізація Залежно від особливостей ділянки, запланованого навантаження на каналізаційну систему і переваг клієнта, ми можемо запропонувати облаштування септика на основі ємностей із пластику, склопластику або залізобетону. Ціна септика з встановленням під ключ у Львові в чому залежить від цього параметра, а також від принципу очищення стічних вод. Він може бути:

 • накопичувальним;
 • з грунтовою фільтрацією;
 • з глибоким біологічним очищенням.

Наші фахівці завжди готові підібрати оптимальний варіант і спроектувати найбільш ефективну систему автономної каналізації для Вашого будинку.

Порядок монтажу систем автономної каналізації у Львові

Ціна септика з встановленням під ключ у Львові включає доставку матеріалів на ділянку, виконання земельних і монтажних робіт в наступній черговості:

 • За допомогою рівня встановлюється септик.
 • Потім його закріплюють за допомогою піску.
 • До ємності підключається водопровід.
 • Здійснюється пуско-наладка.

Складність цих робіт полягає в необхідності залучення вантажопідйомної техніки. Крім того, сучасні каналізаційні системи є технічно складними установками з системою переливів, фільтрами і компресорами. Тому будь-які помилки в їх установці чреваті зниженням продуктивності встановлення, підвищенням рівня стоків, затопленням приладового відсіку і необхідністю ремонту. Отже, довіряти таку задачу варто тільки досвідченим фахівцям. монтаж септику Наші співробітники облаштовують систему після ретельної оцінки властивостей грунту на конкретній ділянці і володіють необхідною кваліфікацією для грамотного розташування всіх елементів автономної каналізації. Серед іншого нашим клієнтам доступна встановлення септика під ключ. Це малогабаритна енергозалежна система, яка працює в безперервному режимі і розрахована на переробку близько 0,2 м3 стічних вод на добу на людину. Ми встановлюємо автономні каналізаційні системи, які відрізняються:

 • простотою експлуатації;
 • стабільністю роботи при мінусовій температурі;
 • можливістю сезонної та нерегулярної експлуатації;
 • легкістю обслуговування (очищення 1 раз в рік);
 • енергонезалежністю.

Щоб розрахувати вартість установки системи, Вам достатньо запросити на об'єкт нашого фахівця.Виклик замірника - безкоштовно! Розрахувати вартість монтажу септика!

Де розмістити септик

монтаж автономної каналізації Теоретично очисні пристрої можна розташовувати на своїй ділянці довільно, але при цьому доведеться брати до уваги чинні санітарні норми, особливості грунтів і специфіку забудови. Щоб автономна каналізація працювала правильно, не доставляла занепокоєння ні самим мешканцям, ні їхнім сусідам, а також не викликала нарікань санітарних служб, потрібно точно знати, як правильно розмістити септик на ділянці. Особливі умови потрібні для установки очисних пристроїв, розташованих поблизу водойм, лісових масивів, проїжджих доріг, громадських установ і так далі. Питання, де розташовувати септик на ділянці, норми санітарної безпеки трактують однозначно:

 • Мінімальна відстань від будинку або фундаменту житлового будови, що обслуговується септиком, має становити 5 метрів. Оптимальна відстань знаходження очисного пристрою - до 15 метрів.
 • Дерева, чагарники, великі стаціонарні огорожі, проїжджі дороги або пішохідні тротуари повинні знаходитися на відстані не менше 5 метрів від септика.
 • Дізнавшись, як правильно розташувати септик на ділянці, потрібно влаштувати загони і приміщення для тварин як мінімум в 4 метрах від нього.

Особливі правила розміщення септика на дачній ділянці застосовуються в разі його близькості до різних водних джерел:

 • Від струмка автономна каналізація повинна бути видалена мінімум на 10 метрів.
 • Від великих водойм типу озера, великого ставка, водосховища або річки слід встановлювати очисну систему ще далі - на 30 метрів.
 • Якщо в зоні водозабору потрібно встановити септик, вимоги до розміщення його виявляться ще жорсткіше - мінімум 50 метрів.

Всі ці правила потрібно обов'язково врахувати при виборі та купівлі відповідної моделі автономного очисного пристрою.

Монтаж Септика для дачі у Львові та області

Відмінне рішення для підключення каналізації за відсутності централізованої системи - купити септик для заміського будинку. Застарілі вигрібні ями та інші примітивні способи організації очисних споруд залишилися в далекому минулому. Зараз все використовують септики для дачі без відкачування, бюджетні ціни на які дозволяють встановлювати їх не тільки в заміських будинках, але і на дачних ділянках. Ми пропонуємо повний комплекс послуг і дуже швидку установку на ділянці, а також широкий вибір модифікацій, розрахованих на обслуговування різного числа користувачів. Ми можемо самостійно встановити септик на дачі під ключ, ціна такої роботи, наприклад, може перевищувати 10000грн. Звертайтеся! Нашою компанією також виконується установка септиків під ключ, ціни у Львові на яку у нас найнижчі.

Монтаж септика у Львові: специфіка і тонкощі виконання

встановлення септику У список робіт, які може виконати сам замовник, входять наступні:

 • Викопування котловану під септик.
 • Підведення до нього труби каналізації від будинку або від дачі.
 • Підведення електричних кабелів.
 • Забезпечення необхідної кількості гравію і землі для закапування корпусу септика.
 • Забезпечення підведення води до септика, щоб була можливість заповнити його.

Монтаж корпусу септика в котлован - важливе завдання, яке виконується замовником під невсипущим контролем і за допомогою підрядника. Важливо правильно встановити очисний пристрій, так як найменший перекіс може негативно позначитися на його нормальному функціонуванні, а падіння корпусу в котловані призведе до порушення цілісності септика. Якщо виникнуть труднощі, ми допоможемо виконати цю важливу роботу, тим більше що наша ціна септика з установкою у Львівській області - одна з найнижчих. Замовник також самостійно встановлює каналізаційну трубу в викопаний котлован, а потім всі функції переходять до підрядника, тобто до нас. Ми виконуємо всі інші дуже важливі і відповідальні дії:

 • Врізка і герметичне запаювання всіх підвідних і відвідних труб.
 • Підключення та перевірка електропроводки.
 • Установка і перевірка компресорів.

Після того, як буде виконане встановлення септика в приватному будинку, представник нашої компанії присвятить замовника в усі тонкощі роботи з септиком, пояснить, як функціонують всі системи, а також розповість, як і коли необхідно обслуговувати пристрій. Більш того, за бажанням клієнта ми можемо виконувати сервісне обслуговування і ремонт автономної каналізації у Львівській області. Для цього необхідно укласти договір на обслуговування очисного пристрою.

Переваги співпраці з нашою компанією

Крім активної допомоги в проведенні монтажу ми завжди готові допомогти купити запчастини для септика, а також проконтролюємо правильність і точну послідовність виконання всіх робіт клієнтом. Так як корпус септика важить чимало, для опускання його в котлован потрібно спеціальне пристосування з маніпулятором. Перед цим наш співробітник перевірить правильність викопування котловану і горизонтальність його дна. Це важливо для рівного і правильного монтажу автономної каналізації. Перед покупкою пристрою важливо переконатися в тому, що клієнт правильно підібрав септик на кількість людей, що проживають в будинку. У цьому йому завжди допоможуть співробітники нашої компанії. Монтаж септика у Львові - це не єдиний спосіб установки очисної локальної системи. Нами може бути самостійно виконана установка септика на дачі під ключ, якщо господар не хоче або не може займатися виконанням підготовчих робіт особисто. Звичайно, така установка буде коштувати трохи дорожче, ніж монтаж, зате не зажадає від клієнта ніяких зусиль. Вирішуючи, який кращий септик для приватного будинку, не варто забувати, що в розрахунок слід приймати не тільки вартість пристрою, але і його продуктивність. Це означає, що необхідно точно підрахувати, скільки людей прийде обслуговувати каналізації. Правильний підбір забезпечить безперебійну роботу і довговічність септика, створить комфорт проживання в заміському будинку або на дачі.

Ремонт та обслуговування септику у Львові та області

Якісні системи автономної каналізації, як правило, відрізняються простою обслуговування, довговічністю і надійною службою. Поломки зустрічаються рідко, якщо септик придбаний у перевіреного постачальника і випущений відмінно зарекомендували себе виробником. Спираючись на багаторічний досвід, можемо сказати, що в основному до проблем призводять порушення при установці і під час експлуатації пристрою, тому ми пропонуємо недорогий монтаж і обслуговування септика. При цьому ми гарантуємо правильність установки і якісну роботу пристрою. А проведене нами технічне обслуговування септика позбавляє клієнтів від найменших турбот зі спостереження і очищення автономної каналізації.

Причини виникнення та види поломок септиків у Львові

У більшості випадків ремонт септиків проводиться строго за графіком або з метою профілактики. Проблеми виникають рідко, і в основному вони пов'язані або з неправильним монтажем, або з порушеннями правил експлуатації. У число найпоширеніших причин поломок входять наступні:

 • Затоплення ємності септика водою.
 • Деформація і порушення цілісності корпусу очисного пристрою.
 • Поява неприємного запаху.
 • Засмічення фільтрів в конструкції.
 • Застій стоків - твердих або рідких.
 • Промерзання конструктивних елементів.
 • Порушення циркуляції стоків води.
 • Поломка компресорів.
 • Спрацьовування пристрою захисного відключення (УЗО).
 • Включення аварійної сигналізації.

Після виявлення поломки або дефекту потрібно викликати спеціаліста нашої компанії, який визначить причину того, що сталося і виконає необхідні дії. Всі роботи виконуються нашими фахівцями з використанням фірмових запасних частин. І ще. При укладанні договору на сервісне обслуговування нами виконується чистка септика, ціна якої сумарно набагато нижче регулярних викликів асенізаторів. Це дуже вигідна пропозиція від нашої компанії!

Виявлення поломки очисного пристрою

Ремонт септика очисних пристроїв потрібно в наступних випадках:

 • Вода з сантехніки в будинку погано стікає в каналізацію.
 • Зайве часто потрібно видаляти тверді залишки з септика. Ремонт і чистка септиків в цьому випадку швидко позбавить від таких неприємностей.
 • Відкачати мул з очисного пристрою можна тільки машиною асенізаторів, а власний насос не справляється.
 • Стає відчутним неприємний запах фекалій, сміття або сірководню з зливних труб.
 • Стічний колодязь або канава швидко переповнюються рідиною.

Викликавши нашого майстра по ремонту септика, можна дуже швидко позбутися від усіх перерахованих вище неприємностей.

Виконання ремонту септика

Якщо є необхідність провести ремонт септика терміново, такі операції власник може виконати самостійно:

 • Заповнені ємності. Потрібно викачати вміст, висушити конструкцію і перевірити роботу елементів з електричним живленням.
 • Пошкодження корпусу септика. Для усунення цього дефекту доведеться розкрити котлован і закрити дірки герметиком або скористатися зварюванням для пластикових матеріалів.
 • Дефекти вентиляції. Причина неприємного запаху зазвичай криється в проблемах з вентиляційною трубою.
 • Застій рідини в стоках. Затор потрібно прочистити, а якщо не виходить - викликати спеціальну машину.
 • Протікання вмісту всередині септика. Зазвичай причиною такого порушення є поплавковий перемикач або аераційний клапан.
 • Відключення УЗО. Причина криється в електричних мережах. Потрібно викликати електрика і поки що обмежити використання сантехнічних приладів, пральної і посудомийної машини.
 • Промерзання системи. Це негативно позначається на роботі всієї системи, тому її потрібно грунтовно утеплити.
 • Виключення насосів. Термін роботи компресора - не менше 10 років, після чого його потрібно міняти. Якщо цей термін ще не вийшов, слід перевірити, чи не засмічені решітки або замінити електричні деталі.

Іноді спрацьовує аварійна сигналізація і запалюється спеціальна лампочка. У такому випадку для усунення проблеми доведеться провести чистку всієї системи: фільтрів для різних фракцій, відсіювача жиру, сіток, грат і мембран, стабілізатора твердих опадів, ерліфтів і труб. Пропонована нами автономна каналізація ремонт і обслуговування у львові і Львівській області позбавляє користувача від більшості неприємних моментів. Ми самі стежимо за станом системи і проводимо необхідний ремонт. До того ж тільки в нашій компанії можна дуже вигідно купити септик автономний від перевірених виробників. Правила встановлення системи автономної каналізації Простіше і найбезпечніше купити септик з установкою під ключ саме в нашій компанії. Фахівці добре знають, як необхідно проводити монтаж очисного пристрою:

 • Правильно визначити відстань від будинку до септика. Найкраще ставити його не ближче 5 - 10 метрів, а трубу робити прямий, з невеликим ухилом.
 • Рити котлован найкраще прямо перед монтажем пристрою, щоб уникнути осипання його стінок і розмивання водою від опадів.
 • Септик потрібно опускати в котлован дбайливо і повільно. Найкраще використовувати для цієї мети 4 чоловік.
 • Септик обсипають грунтом і поливають водою одночасно, щільно утрамбовувавши землю.

При правильному виконанні всіх операцій проблем з установкою зазвичай не буває. Співпрацюючи з нашою компанією, можна купити септик дешево від виробника і змонтувати його за дуже короткий час.