Натяжні стелі Львів :: Ціни на монтаж натяжної стелі під ключ

Натяжні стелі. Кожна оселя потребує затишку та комфорту. Якісний ремонт, зроблений власниками житла, забезпечує їм затишок у домівці. Після придбання новобудови, вторинного житла або будівництва власноруч обсяг ремонтних робіт є дуже вагомим.

Ремонт стелі є однією з головних складових цього процесу. Натяжні стелі є одним з найбільш зручних, простих, економічних та ефективних рішень у цьому. Переваг в їх застосуванні дуже багато, але головною є те що вони раз та назавжди вирішують проблему з вирівнюванням та фарбуванням стелі. Після того, як монтаж натяжної стелі у Львові закінчено, ви можете забути про її обслуговування майже назавжди.

Як проводиться монтаж натяжної стелі у Львові

Якщо ви є щасливим власником нової оселі, або взагалі просто вирішили зробити вдома сучасний ремонт та прийняли для себе рішення встановити сучасні натяжні стелі, рекомендуємо не зволікати з цим рішенням а одразу викликати представника монтажної компанії. Якщо ви ще досить вагаєтесь чи дійсно потрібні стелі натяжні, то хочемо нагадати про їх основні переваги. натяжні стелі Львів

 1. Всі роботи з виконання підготовчих дій, закупівлі матеріалів, доставки їх до місця встановлення, з монтажу каркасу та встановлення натяжної стелі виконуються однією компанією майже без вашої участі. Все, що має зробити замовник, – це надати персоналу компанії доступ до оселі, вибрати тип підвісної стелі, а потім дочекатися монтажної бригади. Натяжні стелі Львів – це значна економія часу, який ви можете витрати на улюблену справу чи родину, але не на виконання ремонтних робіт.
 2. Монтаж натяжної стелі у Львові – це так званий чистий вид ремонту. Ніяких плям від фарб та неприємного запаху, ніякого сміття, ніяких неприємних запахів у вашій оселі не буде. Загальні оздоблювальні роботи стелі створюють безліч проблем з прибиранням наслідків ремонту, але якщо ваша стеля натяжна, то навіть зайвого пилу у домівці не буде. Не треба залишати квартиру на тривалий час – монтаж натяжної стелі у Львові навіть великої площини та складної конструкції триває лише кілька годин.
 3. Сучасні натяжні стелі дозволяють досить зручно встановлювати систему освітлення в будь-яких місцях. Замовник лише має вибрати тип та кількість світильників та вказати це при оформленні замовлення на монтаж. Не треба свердлити стелю, робити вузькі канавки в її поверхні й закріплювати там електричні дроти. Освітлення в приміщенні, де є натяжні стелі, встановити просто та зручно.
 4. Натяжні стелі під ключ завжди надійні та мають тривалий час експлуатації. Гарантійний термін на будь-який тип такої стелі не менше 10 років. В разі збереження монтажної конструкції та відсутності потреби внесення певних змін, повторне натягування іншого полотна виконується дуже швидко. Майже за годину у вас в оселі завершиться монтаж натяжних стель нового кольору або фактури. Протягом всієї експлуатації натяжна стеля не змінює свій колір. На відміну від звичайних стель якісні натяжні стелі у Львові не треба очищувати від пилу.
 5. Окрема перевага, яку мають натяжні стелі Львів, це її водостійкість. Якщо в силу певних обставин у вашу оселю має потрапити волога (наприклад, затопили недбалі сусіди, що мешкають поверхом вище), то вся вона буде затримана підвісною стелею. Неймовірно, але натяжна стеля площею 20 квадратних метрів здатна витримати до 100 літрів води. Все що вам потрібно зробити – це викликати представників монтажної компанії, які за 15 хвилин забезпечать первинний вигляд стелі без її руйнування або заміни.
 6. Якщо ви є власником оселі в новобудові то в загальному випадку повинні бути готові до того що новий будинок буде трохи просідати в котлован, сусіди будуть робити ремонти під час яких домівка буде піддана ударним навантаженням. Звичайна стеля при цьому буде отримувати невеликі тріщини, які треба буде замуровувати. Але на натяжні стелі такі навантаження не мають впливу. Вона буде завжди залишатись гладкою та без жодних ушкоджень.
 7. Натяжні стелі Львів дозволяють знизити висоту стін, що в свою чергу зменшить й обсяг повітря в помешканні яке треба опалювати. Враховуючи високу ціну на енергоносії, втрата навіть декількох зайвих кубічних метрів повітря може дуже позитивно вплинути на економію вашого бюджету. На натяжні стелі ціна з роботою нижче ніж зайві витрати на комунальні послуги.

В порівнянні зі звичайними стелями натяжні стелі під ключ виглядають дуже гігієнічно. Всі плями з них легко усуваються. На стелі натяжні не впливає пліснява, її не вражає грибок.

Якісні натяжні стелі у Львові за вигідною ціною

В чому ж полягає секрет таких зразкових експлуатаційних характеристик натяжних стель? Вся справа в якісному полотні, яке виготовляється з сучасного матеріалу. Всі натяжні стелі Львів виготовляються з полівінілхлориду – сучасного термопластичного синтетичного матеріалу, який має гарні експлуатаційні характеристики. В залежності від ступеню полімеризації полівінілхлориду отримують його різні марки. Вказаний матеріал має наступні властивості: натяжні стелі

 • еластична витривалість;
 • не піддається впливу вологи;
 • стійкий до дій кислот, лугів, спирту, хімічних та органічних олій;
 • тривалий час зберігає свій зовнішній вигляд, не втрачає його під впливом тривалого сонячного випромінювання;
 • не токсичний, не має запаху в сухому стані;
 • має діелектричні здібності.

Слід вказати, що 30% всього полівінілхлориду, який виробляється у світі, йде саме на виготовлення полотна для підвісної стелі. В цьому напрямку у нього відсутні будь-які конкуренти або аналоги.

Яка на натяжні стелі ціна у Львові

Вибирати монтаж натяжної стелі у Львові дуже приємне завдання. Зразки матеріалу, який буде використовуватись в якості полотна, надаються монтажною компанією. При цьому треба пам’ятати деякі особливості. Натяжні стелі Львів бувають безшовними та зварними. Враховуючи загальну високу якість сировини, відмінності в тому, який саме тип застосовувати не потрібно, це більш відноситься до компетенції фахівців монтажної компанії. натяжні стелі Львів ціна Обрання типу яким буде монтаж натяжної стелі також не ваша проблема. Коли демонтажні роботи та монтаж стелі натяжної виконують професіонали, вони особисто забезпечать встановлення найбільш доцільної конструкції: гарпунної, клинової чи кулачкової. Таким чином, все що потрібно зробити замовнику, це обрати колір та фактуру полотна. Існують наступні типи фактур:

 • сатинова – гладка фактура з неглибоким тисненням;
 • лакова – душе поширена фактура, яка характеризується об’ємним виглядом та глибиною, дзеркальний блиск робить приміщення оптично більшим;
 • металева фактура – притаманна полотну ребристого кольору;
 • фактура муар – неповторний колір який змінюється в залежності від того, під яким кутом дивитись на полотно;
 • матова фактура – нагадує по зовнішньому вигляду звичайну стелю;
 • фактура, що імітує природні матеріали – дуже нагадує за зовнішнім виглядом шкіру, замшу чи деревину;
 • венеціанська фактура – оптично створює ефект перебування у старовинній будівлі.

монтаж натяжних стель Окреме питання, яке турбує кожного, яка ціна на монтаж натяжної стелі у Львові, а також на популярні Стелі Армстронг. Формування вартості на комплекс послуг монтажної компанії, яка встановлює зазначений виріб, залежить від таких факторів:

 1. площа на якій здійснюється монтаж натяжної стелі;
 2. обраний тип полотна який буде встановлено при монтажі натяжних стель;
 3. кількість кутів в приміщенні, де здійснюється монтаж натяжної стелі у Львові;
 4. кількість точок освітлення, які встановлюються на натяжні стелі у Львові;
 5. інші особливості об’єкту, такі як висота стелі, тип стін, потреба додаткової обробки наявної стелі.

Замовляти натяжні стелі у Львові під ключ оптимально вигідно, адже ціна за роботу, а також за послуги електрика буде мінімальною. Всі вкладені кошти обов’язково повернуться, якщо монтаж здійснюють професіонали, а якість матеріалів є високою. Звичайна стеля вже за рік-два стане сірою через покриття її тонким шаром пилу. Монтаж натяжної стелі у Львові повістю позбавлений цього недоліку. При відсутності механічних ушкоджень натяжні стелі у Львові гарантовано не будуть потребувати втручань як мінімум 10 років.

Натяжні стелі під ключ – нюанси з проведення робіт

Стелі натяжні – це красиво. Варіантів встановлення, типів полотна дуже багато. Разом із гармонійно підібраним освітленням можна створити затишну та комфортну обстановку у вашій оселі. Для тих, хто бажає більше ніж звичайне натягнуте полотно над головою, пропонуємо встановити натяжні стелі в декілька ярусів, застосування полотна різного кольору та фактури, фотодрук на стелі або підбір полотна із узором. Дизайнерських рішень які використовують, як виконується монтаж натяжної стелі у Львові дуже багато. Найбільш універсальним варіантом, який підійде найвимогливішим клієнтам, є друк в 3Д. Сучасні натяжні стелі допускають додаткове оздоблення декоративними виробами з деревини, пластику або гіпсу чи металу. Якщо ви обрали потрібний варіант, то на натяжні стелі Львів ціна гарантовано вас приємно вразить.

Як здійснювати монтаж натяжних стель

Чи є натяжна стеля ідеальним матеріалом для оздоблення оселі? Звичайно ні. Переваг дуже і дуже багато, але про окремі особливості її експлуатації все ж слід пам'ятати, щоб користуватись такою стелею тривалий час. Серед моментів, які потребують додаткової уваги при використанні підвісної стелі, слід враховувати ряд важливих нюансів. монтаж натяжної стелі

  1. Матеріал, з якого виготовлені натяжні стелі у Львові дуже пружний та еластичний, він не має тріщин або зморшок, але він уразливий до дій гострих предметів. В нього не слід кидати столовий посуд, іграшки з гострими кутами. Від використання вдома квадрокоптерів або радіокерований іграшкових гелікоптерів доведеться відмовитись. Невеликі порізи можливо усунути, якщо викликати до оселі представників монтажної компанії, але якщо ушкодження значне – тоді потрібно проводити монтаж натяжної стелі у Львові повторно.
  2. Встановлення нових приборів освітлення дуже проблемне. Це питання слід вирішувати заздалегідь та вказувати в замовленні представникам монтажної компанії. Універсальним рішенням є розміщення додаткових точок можливого приєднання електромережі, які можуть бути використані в подальшому при експлуатації підвісної стелі. Натяжні стелі Львів дозволяють зробити це дуже зручно.
  3. Єдиним способом зміни кольору натяжної стелі є повна заміна полотна. Коли встановлення натяжних стель завершено, полотно не підлягає фарбуванню. Рекомендовано повністю ознайомитись із усіма зразками полотна, яке буде вам надано представниками монтажної компанії. Порадьтесь зі своїми близькими, оцініть тип полотна при різному освітленні та часу доби і тільки тоді виберете для себе потрібний матеріал для того, щоб виконати монтаж натяжної стелі у Львові.
  4. Натяжні стелі трохи зменшують загальну висоту стін у помешканні. Якщо у вас так звана «сталінка» чи будинок який зведено ще у ХІХ столітті, то це взагалі не є проблемою, оскільки висота стін у вказаних будівлях звичайно перевищує 3 метри, а іноді може досягати й нереальних 5 метрів. Але якщо у вас житло економ-класу чи так звана «хрущовка», де висота стелі лише 2,5 метри, то монтаж натяжної стелі у Львові забере 3-5 сантиметрів від її висоти і це буде помітно.
  5. Натяжні стелі Львів неможливо встановити самостійно. Якщо фарбування й навіть поверхневе вирівнювання стелі може зробити будь-хто, то монтувати натяжну конструкцію. або ж виконати роботу сантехніка – це справа професіоналів. Слід пам’ятати, що натяжні стелі під ключ обов’язково повернуть вкладені в них кошти, протягом найближчих декількох років коли не потрібно буде робити ремонт.
  6. В приміщенні, де здійснено встановлення натяжної стелі проводити інші ремонтні роботи дуже не рекомендується. Особливо це стосується зварювання або роботи кутовою шліфувальною машинкою. Одна іскра або частинка абразивного матеріалу може безнадійно зіпсувати всю поверхню. Це викличе повторне проведення робіт з натягування стелі.

Натяжні стелі Львів

   мають температурний режим експлуатації, і хоча діапазон температур душе широкий, його дотримання обов’язкове, особливо в частині помешкання, де можливе охолодження. Нормою вважається температура в помешканні до -2 градусів за Цельсієм. До 10 градусів морозу

натяжні стелі у Львові

   будуть підтримувати свою форму, але будь яке торкання до них може викликати руйнування матеріалу. При більш низьких температурах полотно втрачає свою пружність, стає твердим, крихким та руйнується. Будинок, або оселю де встановлено

натяжну стелю

  категорично не дозволяється переохолоджувати. Взагалі то це дуже рідкий випадок, але відключати системи опалення взимку категорично не рекомендується.

монтаж натяжної стелі у Львові Перелічені особливості експлуатації, які мають натяжні стелі Львів, не є дуже критичними, їх дотримання не викликає зайвого дискомфорту. Натяжна стеля вважається оптимальним рішенням для проведення оздоблювальних робіт в оселі. Це перевага часу, загальна економія коштів, бездоганний дизайн, комфорт та затишок. Подаруйте собі всі ці переваги разом з Наш Майстер. Адже натяжні стелі Львів це дуже зручно. Не зволікайте з цим зручним й ефективним рішенням та довірте встановлення натяжних стель професіоналам. На натяжні стелі ціна у Львові є дуже адекватною та може підійти для бюджету будь-якої родини.