Вантажне таксі Львів || Доступні ціни на грузове таксі у Львові

Грузове таксі Львів. Зовсім не важливо, чи є Ви приватною особою або компанія, рано чи пізно Вам знадобляться послуги транспортної компанії для перевезення меблів, техніки, будматеріалів або особистих речей. Адже перевезти велику кількість великогабаритних предметів власними силами буває дуже проблематично. Особливо, якщо у Вашому розпорядженні немає місткого вантажного автомобіля.

Грузове таксі по Львову

Доставка вантажів по Львову і Львівській області є одним з основних напрямків діяльності нашої компанії. Ми раді запропонувати Вам перевезення вантажів автомобільним транспортом. У нашому автопарку є «Газелі» і «Бички», які дозволяють здійснювати перевезення по Львову і області максимально швидко.

Послуга Ціна
Вантажники від 200грн 1 год, мінімальне замовлення 2 год
Вантажники за межами міста від 220грн 1 год, мінімальне замовлення 2 год
Машина по місту до 2ох годин 500грн
Машина по вивозу сміття від 1200грн
Машина самосвал від 2200грн
Виїзд машини за місто до 100км за 1 км 15грн, після 100км за 1 км 10грн

Крім транспортних послуг, компанія «Наш Майстер» надає послуги упаковки-розпакування предметів, що перевозяться, а також готова взяти на себе вантажно-розвантажувальні роботи.

І пам'ятайте - ми несемо повну відповідальність за все що перевозиться нашою компанією вантажі. З нами Ви будете впевнені в цілості особистих речей!

На даний момент ми надаємо послугу вантажного таксі по Львову і Львівській області.

Вантажне таксі Львів. Перевезення меблів

Якщо Ви збираєтеся зробити офісний або квартирний переїзд по Львову і області , то головною турботою стає перевезення меблів. Потрібно сказати, що меблі є досить примхливим вантажем і здатна отримати серйозні пошкодження при неправильній упаковці, навантаження і навіть в процесі перевезення. Тому, особливо у випадку з дорогими антикварними меблями, не намагайтеся зробити перевезення власними силами, а викликати грузове таксі у Львові.

Грузове таксі у Львові

Якщо Ви бажаєте:

 • - Розібрати і успішно зібрати великогабаритні шафи і ліжка;
 • - Надійно упакувати дорогі і тендітні меблі;
 • - Безболісно занурити її в спеціально обладнаний вантажний автомобіль;
 • - І доставити її в цілості й схоронності в пункт призначення,

Довірте цю справу нашій компанії. При замовленні вантажного таксі ми здійснюємо перевезення меблів по Львову і Львівській області. У наші послуги також входить розбирання-збирання, упаковка і вантаження-розвантаження Ваших меблів.

Перевезення будівельних матеріалів :: Грузове таксі у Львові

Ви затіяли будівництво або ремонт і перед Вами виникла певна проблема. Вам необхідно перевезти будматеріали. Їх багато, а у Вас немає власного вантажного автомобіля. Ви бажаєте знайти просте рішення цього, здавалося б, непростого завдання.

Грузове таксі Львів

У Вас є два шляхи:

Перший. Перевозити будматеріали власними силами, здійснюючи десятки рейсів.

Другий. Викликати вантажне таксі у Львові та довірити всю роботу компанії «Наш Майстер». Ми підберемо вантажний автомобіль, що ідеально підходить для перевезення саме Вашого вантажу. Наші вантажники обережно занурять цеглу, цемент, дошки, шифер і будь-які інші будматеріали в «Газель» і доставлять в будь-яку точку.

Ви можете бути впевнені, що отримаєте свій товар без єдиного ушкодження.

Перевезення побутової техніки || Грузове таксі

Одним з найскладніших видів перевезень є транспортування дрібної і великої побутової техніки. Один невдалий рух при навантаженні або транспортуванні здатний вивести з ладу або зіпсувати зовнішній вигляд дорогого холодильника або телевізора. А найнеприємніше те, що поломка може прийти до Вас не відразу, а через деякий час після перевезення.

Щоб цього не сталося, потрібно дбайливо упакувати кожен побутовий прилад в надійну ударостійку упаковку, акуратно занурити, доставити і також делікатно розвантажити кожну одиницю техніки.

Саме за таким принципом працюють фахівці нашої компанії. Після наших послуг Ваша техніка продовжить радувати Вас довгі роки!

Перевезення особистих речей, продуктів харчування, галантереї

Найчастіше, клієнти нашої компанії здійснюють перевезення особистих речей власними силами на своєму автомобілі. В цьому немає нічого дивного. Як правило, такі речі є негабаритним вантажем, важать мало і легко поміщаються в багажник або салон легкового автомобіля.

Грузове таксі ціни

Але іноді буває і таке, що кількість особистих речей настільки велике, що перевезти їх за один раз на власному автомобілі не представляється можливим. У таких випадках замовляйте вантажне таксі у Львові надаємо послуги з перевезення особистих речей на невеликому вантажному автомобілі

Кожна річ упаковується (при наявності) в пакети або коробки, в залежності від крихкості і розмірів. Після цього, наші вантажники виробляють процедуру навантаження, а водії доставляють вантаж прямо в будинок клієнта.

Ми можемо гарантувати, що жодна з Ваших особистих речей не постраждає в процесі транспортування.

Кращий вантажний транспорт до ваших послуг

Компанія «Наш Майстер» - одна з небагатьох організацій, у якій в розпорядженні власний великий автомобільний парк.

Ми займаємося перевезенням різних вантажів, як об'ємних, так і маленьких, з особливою обережністю доставляємо тендітні і цінні вантажі, без проблем справляємося з перевезенням промислового обладнання. Необхідно перевезти меблі, предмети антикваріату або дорогий музичний інструмент - довірте це нам!

Доставимо вантаж в цілості й схоронності

Всі автомобілі автопарку регулярно проходять технічний огляд і знаходяться в прекрасному робочому стані, що дозволяє уникнути непередбачених поломок в дорозі. На зміну старому транспорту своєчасно приходять нові вантажні таксі у Львові, завдяки чому нам вдається підтримувати якість перевезень на високому рівні.

Хочете отримати вантажне таксі до під'їзду через годину після дзвінка? Звертайтесь до професіоналів компанії «Наш Майстер». Ми перевозимо будь-які вантажі по Львову і області, пропонуємо вигідні ціни і працюємо тільки з перевіреними транспортом. У нас кожен клієнт зможе переконатися, що швидке перевезення - це недорого і безпечно.

Там, де необхідно вантажне таксі у Львові

Грузове таксі

На машинах, які пропонуються в рамках сервісу грузового таксі, доставляються будь-які товари:

 • квартирні речі, меблі, техніка;
 • офісне обладнання;
 • будівельні матеріали;
 • дрібні партії товарів для роздрібних магазинів і багато іншого.

Послуга грузового таксі виручить, коли у вас намічається квартирний, офісний або дачний переїзд, будівництво, ремонт. Ми працюємо на постійній основі з торговими центрами і громадянами. Тому можемо з упевненістю заявити: в такому форматі можна здійснювати будь-які міські і недалекі міжміські перевезення вантажів.

Автопарк

У розпорядженні транспортної компанії «Наш Майстер» є великий парк власних машин. Автомобілі своєчасно оновлюються, проходять техогляди, містяться в оптимальних умовах. Все це визначає наші мінімальні витрати на їх експлуатацію і вашу можливість здійснити перевезення дешево без ризику для вантажів.

Доставка товарів в рамках послуги здійснюється:
 • КамАЗ (підходять для перевезення с / г продукції, будівельного сміття на утилізацію, насипної продукції, лісозаготівель).
 • Вантажівками ЗІЛ (перевезення великих партій вантажу, обладнання, техніки).
 • Газелями (квартирні переїзди, доставка побутової техніки від продавця покупцеві, садового інвентарю на дачу і багато іншого).

Від чого залежить ціна вантажного таксі у Львові

Ми пропонуємо оптимальну ціну за свої послуги. На доказ - простий зрозумілий алгоритм її розрахунку для кожного замовника. Щоб уточнити розцінки вантажного таксі, перегляньте наші прайс-листи для Львова і області. Отримати точний розрахунок можна, звернувшись за телефоном до співробітника компанії.

Що треба вказати:

 • Пункти забору вантажу і його отримання. Відстань - ключова умова, яке найбільше впливає на вартість.
 • Кількість місць завантаження і розвантаження. Стандартний тариф враховує одне місце забору і видачі вантажу. Якщо треба зібрати товари з кількох точок (або розвести їх по магазинах), необхідно уточнювати підсумкову ціну послуги з урахуванням місць зупинок.
 • Тип вантажу. Він визначає вибір відповідного транспорту (місткість, вантажопідйомність, маневреність).

Якщо це вантажне таксі по місту, то оцінка вартості робіт буде вважатися по годинах виходячи з мінімуму о другій годині (як показує практика, цього достатньо для проведення всього комплексу дій, включаючи навантаження і розвантаження). Для міжміських переїздів і доставок тариф встановлюється за кілометр шляху. Для ближніх і дальніх рейсів він відрізняється.

Переваги професійного сервісу

Чому вам варто замовити машину саме у нас?

 • Ми економимо ваш час завдяки налагодженим алгоритмам дій, швидкої подачі транспорту.
 • Якість послуги гарантовано ідеальним станом машин і професійним підходом до вибору ТЗ для конкретного типу вантажу.
 • Повний документальний супровід замовлення допоможе уникнути конфліктних ситуацій.
 • У нас великий парк автомобілів, які підходять для перевезень на будь-які відстані.
 • Всі автомобілі обладнані системами кріплень, які забезпечують доставку товару в цілості.

Якщо вас цікавить вантажне таксі з вантажниками для доставки купленого холодильника або перевезення габаритного інструменту в область, телефонуйте нам. Ми не змушуємо себе чекати, пропонуємо чесні ціни за якісний сервіс.

Грузове таксі у Львові

Якщо вам потрібно перевезти по Львову меблі, побутову техніку чи інші предмети домашнього ужитку наша транспортна компанія з радістю надасть вам повний комплекс послуг в цій галузі. Наше вантажне таксі працює у Львові вже більше десяти років, і спеціалізується на наданні послуг в області квартирних, дачних і офісних переїздів.