Перевезення меблів Львів || Ціни на перевезення дивану по Львову

Перевезення меблів з вантажниками по Львову

Перевезення меблів Львів. Меблі надають Вашому будинку затишок і комфорт. До своїх меблів звикаєш і починаєш її щиро любити. Чого варте улюблене крісло, з яким Вас пов'язує так багато спільно проведеного часу. Або диван! Особливо для чоловіків.

Це ж сенс життя, заради дивана вони готові на все. І тепер уявіть, якщо при переїзді, а така необхідність виникає не раз в нашому житті, щось станеться з дорогими серцю меблями. Так це буде, як то кажуть, удар нижче пояса. Тому, вкрай важливо, щоб при перевезення меблів у Львові не ушкодилися і зберегли свій зовнішній вигляд.

Послуга Ціна
Вантажники від 150грн 1 год, мінімальне замовлення 2 год
Вантажники за межами міста від 180грн 1 год, мінімальне замовлення 2 год
Машина по місту 1 год, мін 2 год 400грн
Машина по вивозу сміття від 1200грн
Машина самосвал від 1100грн
Виїзд машини за місто до 100км за 1 км 15грн, після 100км за 1 км 10грн

перевезення меблів Львів

І тут, в даному питанні, значимість вантажників неможливо переоцінити. Так як ця складна і трудомістка робота пов'язана з великими труднощами, тому її краще довірити професіоналам компанії «НАШ МАЙСТЕР». Майстри вантажно-розвантажувальних робіт, які володіють необхідними навичками та безцінним досвідом, якісно виконають роботи з перевезення Ваших меблів по Львову і області. Отже, Ви прийняли рішення «замовити перевезення меблів в Львову». Ми приймаємо Вашу заявку, узгодимо вартість надання послуги, час і адреси, кількість вантажників, необхідний транспорт. У призначений день і час бригада прибуває за адресою і процес «пішов і він незворотній».

Хочемо зазначити, у нас прийнятні ціни на перевезення меблів по Львову. Якщо наприклад, вирішили «замовити меблевий фургон», то ціна буде всього від 400 грн. Погодьтеся, дуже вигідно, якщо враховувати що такі машини дуже високі і місткі. Висота фургона починається від 2,2 м, і вище.

Вантажники мають великий досвід в перевезеннях домашніх речей. Меблі, теж не виняток. В нашій команді працюють тільки фахівці пройшли спеціальні курси по збірці, розбирання меблів. На замовлення вони приїжджають з потрібним інструментом. За акуратність і цілісність можете не переживати. Розбирання, складання та упаковка меблів проводиться, тільки висококласними майстрами.

Підготовка меблів до перевезення

Перед початком перевезення треба завчасно здійснити ряд операцій, які дозволять забезпечити збереження меблів

перевезення меблів у Львові

 • з шаф вийняти внутрішні полки, навіть якщо вони і не скляні;
 • за допомогою скотча скріпити полички по кілька штук, бажано однакового розміру;
 • якщо меблів багато, то підписати, ідентифікувати дрібні деталі для спрощення процесу складання на місці призначення;
 • ручки на дверцятах шаф і комодів відкрутити і прикріпити зсередини;
 • з комодів витягнути висувні ящики;
 • фасадні дверцята шаф, ящиків, антресолей не знімати, так як при перевезенні може порушитися геометрія і конструкція предмета;
 • дверцята повинні бути надійно зафіксовані тим же скотчем від раптового відкриття в самий невідповідний момент;

Перш ніж приступити до вищенаведених дій самостійно, необхідно проконсультуватися з фахівцями компанії «НАШ МАЙСТЕР».

Особливості упаковки меблів

Не можна нехтувати і такою важливою операцією, як упаковка меблів. І тут потрібно і можна покладатися на наш досвід, для того, щоб підібрати належний пакувальний матеріал:

перевезення меблів

 • повітряно-бульбашкова плівка оптимальна для упаковки дзеркал і скляних виробів;
 • за допомогою поролону і спіненого поліетилену можна упакувати поліровані поверхні;
 • картон зі скотчем надійно захистить від пошкоджень кути і інші виступи на предметах;
 • поліетиленова плівка дозволить зберегти в чистоті оббивку м'яких меблів;
 • в картонні коробки можна упакувати невеликі предмети.

Ряд таких дій допоможе зберегти «товарний», зовнішній вигляд і виключити пошкодження поверхні - відколів, подряпин, вм'ятин

Перевезення меблів досвідченими вантажниками

Після проведення необхідних підготовчих робіт вантажники приступають до власне вантажних робіт. При необхідності, а це часто буває з великогабаритними речами, наші вантажники застосовують такелажні ремені. Враховуються вузькі дверні міжкімнатні отвори, які можуть ускладнити винос таких великих предметів інтер'єру, як дивани. В цьому випадку їх кантують, повертають боком, заносять і акуратно проходять в отвір.

Все це робиться акуратно і без суєти. Деякі предмети не влазять в ліфт? Тоді вони ретельно спускаються по сходових прольотах, піднімаючи меблі над перилами . При винесенні меблів необхідно враховувати і погодний фактор і не залишати предмети під відкритим небом під час опадів. Не люблять меблі і морозів, сильних перепадів температур і вологості.

Завантаження меблів в автомобіль

перевезення меблів ціни

Вантажний автомобіль компанії «НАШ МАЙСТЕР» оптимально підходить для конкретної партії меблів, вибере наш фахівець. Зазвичай меблі перевозять на спеціально обладнаному транспорті (наявність кріпильних деталей для кріплення вантажу від можливого зсуву) з достатнім об'ємом кузова. Покриття тенту захистить вантаж від негативного впливу зовнішнього середовища. Щоб уникнути випадкових ушкоджень меблів, кузов позбавлений будь-яких виступаючих металевих елементів. Під час навантаження і розміщенні предметів в кузові автомобіля необхідно дотримуватися певних правил. Спочатку необхідно занурити всю корпусні меблі, включаючи шафи, які рекомендується встановити вздовж бортів.

Задня стінка повинна бути обов'язково звернена до борту, що дозволяє уникнути випадкового зсуву або перекидання габаритних виробів при транспортуванні. При розміщенні в кузові розстановка предметів по ширині, так і по довжині кузова проводиться так, щоб по можливості уникнути утворення порожнього простору. Щоб уникнути пошкоджень меблевих стінок, їх необхідно ізолювати від кузова машини і один одного за допомогою щільного картону. Після цього корпусні вироби потрібно надійно зафіксувати залишилися невеликими предметами і спеціальними кріпильними обтяжними ременями. Порожнечі закласти коробками, мішками з м'якими речами.

Розвантаження і підйом меблів при перевезенні у Львові

Після доставки вантажу за призначеним адресою операції проводять в зворотному порядку. Вивантажують дрібні предмети і деталі, потім великогабаритні. Також акуратно всі меблі піднімаються і заноситься на нове «місце прописки» за вказівкою господарів. Упаковка знімається, ручки переставляються на штатні місця, полички розпаковуються, все встановлюється як треба. Все готово! Все ідеально і подобається замовнику!

Тому, що вантаження і перевезення меблів у Львові проводили майстри своєї справи - досвідчені вантажники нашої мувінгової компанії.

Перевезення меблів по Львову - послуга затребувана і популярна. Щодня сотні городян відвозять дивани та крісла, шафи та ще безліч різних речей на дачу в область, на інші квартири, віддають, продають, забирають меблі з магазинів. І в будь-який з цих ситуацій не зайвим буде допомога вантажників з відповідним автомобілем.

Перевезення меблів вимагає акуратності, уваги до деталей, а також професійних знань: як зафіксувати двері і ящики, що краще зняти, а що залишити, як упакувати скляні або дзеркальні фасади, що робити з коліщатками - це лише мала частина організаційних питань, які вирішуються при завантаженні меблів.

Кому і коли потрібно перевезення меблів по Львову з вантажниками?

Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, приватними компаніями, а також державними і муніципальними установами. З досвіду роботи можемо з упевненістю сказати, що перевезення меблів в Львову потрібна всім:

перевезти меблі

 • При дачних , офісних або квартирних переїздах ;
 • При доставці з магазинів: перевезти меблі силами наших вантажників іноді зручніше і швидше, ніж чекати, поки підійде черга на стандартну доставку торгової точки;
 • Доставка покупок клієнтам: ви можете замовити перевезення меблів зі складу за адресою вашого покупця - розцінки на такі послуги цілком доступні.

Викликати машину з вантажниками зручно і в тому випадку, якщо треба спустити великогабаритні меблі з високих поверхів (особливо, якщо в будинку немає вантажного ліфта, а диван або піаніно ніяк не вміщаються в пасажирський).

Грамотна організація процесу дозволяє виключити будь-які механічні пошкодження, деформації меблів під час перевезення. Ми беремо на себе упаковку і супровід вантажу, тому ви обов'язково отримаєте його в цілості й схоронності.

Що входить в комплексну послугу?

Перевезення меблів з вантажниками по Львову і області включає в себе:

 • Безкоштовний візит оцінювача (при необхідності): можете викликати менеджера для докладної консультації. Він оцінить масштаб та складність робіт, повідомить, скільки коштує перевезення шафи, допоможе оформити замовлення на зручний час.
 • Оптимальний транспорт, спеціально обладнаний для перевезення меблів. Це може бути одна або кілька машин з відповідними габаритами і вантажопідйомністю. · Бригада професійних вантажників. Кожному співробітнику ми довіряємо на 100%, так як повністю впевнені в кваліфікації і відповідальне ставлення до справи. З ними перевезення меблів стає абсолютно безпечним.
 • Складання, розбирання, упаковка: ми беремо на себе всі ці турботи, щоб ви не шукали пакувальний матеріал і не намагалися самостійно розібрати корпусні або вбудовані меблі, ліжка, шафи зі скляними фасадами.
 • Навантаження й розвантаження: з нами не тільки перевезення дивана, але і «упаковка» двокімнатної квартири в одну «Газель» стане простим завданням. Ми знаємо, як правильно укладати і кріпити речі, щоб вони дісталися до місця призначення в цілості й схоронності. Навіть якщо мова йде про антикварну кришталеву люстру або дзеркала в повний ріст.

Коли вам буде потрібно перевезення меблів недорого, згадайте, що низька ціна не завжди є синонімом якості. Просто зателефонуйте - і ми запропонуємо оптимальне рішення для будь-якого бюджету.

Наші переваги

 1. Наші клієнти давно знають нас як компанію, що надає найякісніші послуги. У нас найнижчий відсоток невиходу і запізнень персоналу на замовлення - вантажоперевезення меблів ніколи не зриваються і завжди проходять за короткий термін. Крім того, всі послуги коштують недорого в співвідношенні ціна / якість сервісу, що надається.
 2. Наші співробітники - професіонали. Доброзичливі диспетчери завжди готові дати детальну телефонну консультацію, як замовити перевезення меблів, і забезпечать індивідуальний підхід до кожного користувача послуги. Вантажники мають великий досвід роботи і грамотно проведуть операції по збірці-розбиранні шаф і диванів. Водії прекрасно знають місцевість, тому перевезення меблів по Львову проходить швидко, а автомобілі минуть пробки і затори на дорогах.
 3. За час роботи ми вивчили всі нюанси перевезення і готові запропонувати пакети відпрацьованих рішень: завдяки злагодженим і чітко спланованим діям персоналу обсяги роботи практично не позначаються на часі виконання замовлення і вивіз меблів з квартири займе не набагато більше часу, ніж перевезення дивана або шафи .
 4. Фірма працює без вихідних, щоб клієнти здійснювали переїзд тільки в зручний для них час, так що ви можете звернутися за нашими послугами завжди і залишитися задоволеними якістю. Весь автотранспорт своєчасно проходить техобслуговування, що знижує ймовірність поломки в процесі виїзду і робить меблеві перевезення гарантованим сервісом. Крім того, ціни на обслуговування авто та паливно-мастильні матеріали знижені, що позитивно впливає на вартість послуг.
 5. Наша компанія пропонує оптимальні рішення - професійне перевезення меблів з кращою якістю послуг, допомога в переселенні в інший будинок або квартиру, утилізація старих меблів. Кількість клієнтів, задоволених нашими послугами, зростає з кожним днем. Ви знайдете позитивні відгуки про нашу діяльність і захочете самі скористатися послугами, отримавши гарні враження і завершивши переїзд швидко і без зайвого головного болю.

Працюємо без вихідних, вдень і вночі, підлаштовуємось під робочий графік замовника. З нами перевезення меблів по Львову завжди буде безпечною, швидкою і акуратною.