Квартирний переїзд Львів || Якісні послуги від Наш Майстер

Квартирний переїзд у Львові один з найголовніших і популярних видів послуг, серед вантажників. Наш Майстер надає професійні послуги вантажників по організації квартирного переїзду по Львову та області, а також розробляє групові рішення з транспортування цілих фірм - від не дуже великих торгових центрів до

великих підприємств і виробничих складів. В історії роботи наших експертів понад тисячу вдалих об'єктів, тому ми забезпечуємо збереження меблів і речей при квартирному переїзді.

Послуга Ціна
Вантажники від 120грн 1 год, мінімальне замовлення 2 год
Машина по місту до 2ох годин 420грн
Машина по вивозу сміття від 900грн
Машина самосвал від 1100грн
Виїзд машини за місто до 100км за 1 км 12грн, після 100км за 1 км 9грн

Квартирний переїзд Львів

Квартирні переїзди з вантажниками супроводжуються професійними видами послуг:

 • вантажно - розвантажувальні роботи і професійні послуги вантажників;
 • квартирний переїзд у Львові з вантажниками
 • заходи, зосереджені по збірці-розбиранні меблів;
 • монтаж-демонтаж побутової техніки;
 • упаковка та маркування своїх речей;
 • оренда спец меблевого фургона або газелі;
 • сервіси вантажників;

Навантажувально-розвантажувальні роботи:

 • медичного обладнання;
 • піаніно; (Від 200 кг.)
 • роялів; (Від 300 кг.)
 • громіздких і інших речей;
 • утилізацію непридатною меблів;
 • оргтехніки, або іншого майна;
 • також прибирання будинку і вивіз будівельного сміття.

Вам надається можливість замовити квартирний переїзд у Львові як повністю, так і по окремих видах послуг квартирного переїзду: газель, вантажники, упаковка, підйом на поверх.

Перевага замовлення квартирного переїзду з вантажниками у нас:

 • Квартирний переїзд в будь-який зручний для вас час, в святкові або вихідні.
 • Всі ваші речі і майно - застраховані і знаходяться в руках професіоналів.
 • Оплата може проводитися як за готівковим, так і за безготівковим розрахунками.
 • Насправді невисока ціна переїзду.
 • Спецпропозиції і бонуси

Квартирний переїзд з вантажниками підйом по поверхах

Квартирний переїзд з вантажниками - завдання для професіоналів, і особисто її реалізувати не рекомендується через малий досвід в збірці- розбиранні меблів, їх упаковки і перевезення. Наш навик дозволяє виконувати всі поставлені цілі в відсутності відриву від робочого процесу, отже, зводити грошові втрати до мінімуму. Крім усього цього, замовивши пропозиції квартирного переїзду вам надається можливість придбати:

Квартирний переїзд

 • пакувальний матеріал (коробки, стрейч-плівка, бульбашкова плівка);
 • розбирання і упаковку власних речей працівників;
 • розбирання, виробництво і розміщення меблів в новому приміщенні;
 • прибирання і вивіз сміття.

Ми використовуємо технології «мувінгових» компаній на основі західно-європейської моделі, завдяки чому можливо акуратно перевезти меблі, речі внутрішнього оздоблення та кімнатні рослини в нову квартиру.

Однією з ключових послуг вважається організація квартирного переїзду. Ви можете ознайомитися з комплексом послуг, що входять в квартирний переїзд однокімнатної або 2-х кімнатної квартири:

Квартирний переїзд Львів ціни

 • пропозиції квартирного переїзду;
 • оренда меблевого фургона - від 9 м3 до 35 м3;
 • сервіси найдосвідченіших вантажників і такелажників;
 • спец розбирання меблів і демонтування побутової техніки;
 • упаковка та маркування індивідуальних речей і майна;
 • забезпечимо виїзд вантажників, складальників.

Kоли ви намагаєтеся врятувати себе від неприємностей, пов'язаних з транспортуванням меблів, побутової техніки або ж садового інструментарію на дачу, візьмем ці всі клопоти на себе. Ми надамо пакувальний матеріал, який був використаний і виберемо найкращий вид автомобільного транспорту. Вам залишається лише стежити за дією переїзду і насолоджуватися відпочинком.

Квартирний переїзд : перевезення меблів

Квартирний переїзд та перевезення меблів з вантажниками недорого і якісно це головне завдання і умова при пошуку газелі і вантажників клієнтом. Транспортування меблів - одне з найбільш трудомістких завдань, тому що зажадала найбільш тонкого підходу, ніж перевезення звичайних вантажів. І коли Ви бажаєте забезпечити збереження меблів при її навантаженні - розвантаженні і транспортуванні, в такому випадку необхідно звернення до фахівців.

Квартирний переїзд у Львові

У нашому штаті діють виключно досвідчені працівники, які добре знають як досить дбайливо і акуратно ставитися до будь-якого возимо багажу. Крім того, вони не курять в будівлях, охайні, виховані в розмові. Звернувшись в нашу фірму, ви отримаєте повний спектр послуг: якість, прийнятну ціну і хороший темп роботи.

Вантажники, вантажоперевезення, квартирні і офісні переїзди, розвантаження фур, вагонів, контейнерів, складські роботи, такелаж - ми здійснюємо весь спектр послуг.

Ми здійснюємо вантажні перевезення по Львову і області. Послуги нашої організації відрізняються високою якістю і надійністю. Ми здійснюємо добре сплановану, якісну і недорогу послугу. Організуємо переїзд квартири речей і меблів. Наша організація, надаючи послуги вантажоперевезень, грунтується на наданні професійних вантажників, акуратних і професійних водіїв. Незалежно від масштабу роботи, ми ставимося до справи професійно. Ми здійснюємо квартирні і офісні переїзди, переїзд квартири, переїзд офісу, вантажно-розвантажувальні роботи, послуги вантажників, складання або розбирання меблів, пакування матеріалів, упаковку речей, складання меблів на місці її призначення.

Квартирний переїзд збирання меблів

При квартирному переїзді у Львові наші вантажники розбирають меблі і демонтують негабаритні предмети для зручної та правильної навантаження. Дуже часто перевозять меблі має декоративні частини, тендітні деталі, скло. Тому, замовляючи квартирний переїзд, уточнюйте - чи потрібна Вам збірка - разбіка меблів, що б наші збирачі могли визначитися з інструментом.

Упаковка меблів упаковка речей

Для захисту від пошкоджень Вашого вантажу при переїзді, перевезення меблів можуть знадобитися пакувальні матеріали, які захистять Ваше майно від ударів і подряпин поверхонь. В результаті, деталі стають ударостійкими і захищені від зовнішніх пошкоджень. Після доставки вантажу, вантажники розпакують і зберуть меблі на новому місці, не залишивши за собою сміття.

Квартирний переїзд у Львові ціни

В процесі упаковки будуть використані пакувальні матеріали:

 • -повітряна-бульбашкова плівка
 • -стрейч плівка

Короба картонні:

 • -для комп'ютерів і побутової техніки
 • -для речей і одягу
 • -для посуду і тендітних речей
 • -для документів
 • -короб універсальний

Захист кутів і торців меблів:

-захисний куточок

-захисний профіль

-чохли під одяг

В результаті наших умілих дій, Ви отримаєте свій вантаж, меблі або речі, в тому ж вигляді, в якому передавали нашим вантажникам. Наші вантажники мають великий досвід в сфері квартирного переїзду і виконують роботу якісно.

Ви зібралися переїхати з однієї квартири, в іншу?

Ви зібралися переїхати з однієї квартири в іншу, тоді вам знадобляться послуги спеціалізованої фірми, що надає працівників, які завантажать ваші речі в машину, а також буде потрібно спецтранспорт. З чого почати, звичайно ж з розбирання та упаковки речей. А для їх упаковки знадобиться що? Абсолютно вірно - пакувальний матеріал. Це може бути пакувальна бульбашкова плівка, стрейч-плівка, коробки, пакети, речові сумки.

Постає питання, де все це взяти? Є кілька варіантів, можна самостійно купити необхідні пакувальні матеріали. Для цього необхідно поїхати в магазин, що займається продажем цих речей і придбати пакувальний матеріал. І якщо речові сумки, і стрейч-плівку необхідно купити в магазині, то коробки для речей з цілей економії можна за символічну плату взяти на ринку у продавців різного товару. В іншому випадку можна звернутися до фірми, яка займається переїздами, і замовити пакувальний матеріал у них.

Квартирний переїзд під ключ у Львові

Здавалося б квартирний переїзд справа проста. Так воно і є, але деякі нюанси такого переїзду змушують замовника переплачувати. Наприклад, при наймі машини. Все відбувається приблизно так: замовник замовляє машину і вантажників на один і той же час. Коли до моменту навантаження приїжджають вантажники і наприклад замовлена газель виявляється, що речі не відсортовані, що не упаковані і не зібрані належним чином, меблі до прикладу не розібрані, а час оплати замовлення машини починається з моменту фактичного її прибуття одночасно з часом початку роботи вантажників і його необхідно оплачувати, не дивлячись на те, що водій просто чекає моменту коли почнеться навантаження.

Постає питання, як заощадити? Елементарно, якщо у вас є можливість підготувати меблі до транспортування заздалегідь, то ви самостійно розбираєте меблі, сортуєте речі і упаковуєте їх при необхідності, готуєте все необхідне до завантаження, телефонуйте і замовляєте машину і вантажників. Якщо ж часу немає або він обмежений, тоді викликаєте вантажників на годину раніше і вони здійснюють розбирання меблів її сортування і пакування за Вас і починають спуск якраз на час приїзду машини, виключивши простій машини і заощадивши Ваші гроші.

Також дуже важливо звернути увагу на об'єм кузова машини. В газель, наприклад, міститься 17 м3 але речей у вас на 25 кубів, тоді доведеться їздити газеллю туди - назад 2 рази і це приносить вам переплату незважаючи на більш низьку вартість спочатку замовлення машини з меншим об'ємом кузова. В такому випадку краще замовити Бичок він перевезе Ваші речі за один раз, і заощадить ваші час і гроші, виконавши роботу швидше.