Ремонт офісів Львів. Ціни на ремонтні роботи комерційних приміщень

Професійний ремонт офісів у Львові від компанії "Наш Майстер" - завжди професійний підхід та гарантія якості.

Якщо вам потрібно ремонт і обробка офісу, ви можете замовити його у нас в різних варіантах.

Ремонт офісів

 1. Косметичний ремонт комерційних приміщень , ціна якого дозволяє з досить високою періодичністю виконувати комплекс робіт, які дозволять підтримувати приміщення в ідеальному стані.
 2. Капітальний ремонт передбачає виконання робіт з перепланування, реставрацію будівельних конструкцій, вирівнювання поверхонь, ремонт комунікацій.
 3. Можна зробити ремонт в офісі елітного рівня . У цьому випадку може бути передбачено посилення несучих конструкцій, прорізання отворів, перепланування, заміна комунікацій, обладнання, повний комплекс оздоблювальних робіт. Вартість ремонту офісних приміщень такого класу передбачає можливість замовити ексклюзивні рішення.
 4. Наша компанія також надає послуги "під ключ" незалежно від складності об'єкта, особливостей експлуатації (включаючи розташовані в неопалюваних будинках)

Ремонт комерційних приміщень має ряд відмінностей, які необхідно враховувати:

 • порівняно часте оновлення обробки офісу,
 • наявність ряду санітарних вимог, які дозволять зробити ремонт так, щоб він повністю відповідав чинним законодавчим нормам,
 • необхідність виконання робіт в мінімально можливі терміни,
 • ремонт комерційних приміщень виконується з використанням будівельних матеріалів і технологій, які мають високу стійкість до зношування, легкість в догляді.

Приміщення цього типу вимагають виконання переліку робіт, які спрямовані на дизайнерське оформлення і на підтримку ідеального технічного стану будівельних конструкцій, обладнання.

Ремонт офісних приміщень у Львові

Незалежно від особливостей роботи і регіону ремонт завжди вимагає професійного підходу. Але з іншого боку ремонт офіснів у Львові вимагає досвідчених фахівців з розробки дизайну і особливого підходу, який дозволить виконати роботи в мінімальні терміни і в той же час зробити його особливим, оригінальним.

Ремонт офісів у Львові

Актуальний такий підхід в тих ситуаціях мова йде про компанії, робота яких пов'язана з постійним потоком клієнтів.

Розробка проекту та сам ремонт офісу в будь-якому випадку виконується відповідно до кількох базових вимогх, наведених нижче.

 1. Рівень освітленості.
 2. Достатній вільний простір для кожного співробітника.
 3. Ефективно працюють інженерні системи (опалення, каналізація, вентиляцію, кондиціювання).
 4. Наявність спеціалізованої зони відпочинку. Як показують дослідження, її наявність позитивно позначається на результатах роботи персоналу.
 5. Оптимальна колірна гамма. Ремонт комерційних приміщень повинен зробити його не тільки презентабельним і функціональним, але і комфортним для роботи.

Вартість послуг по ремонту офісів

Вартість ремонту офісу у Львові визначається окремо для кожного з проектів відповідно до його параметрів і особливостей. Розрахунок точної суми, яка буде потрібна на виконання запланованих робіт, вимагає огляду приміщень, підбору відповідних матеріалів для обробки і реставрації.

На кінцеву ціну ремонту офісу у Львові впливають фактори:

Ремонт офісів ціни

 • необхідність розробки дизайн-проекту;
 • перелік необхідних матеріалів і їх якість;
 • початковий стан перекриттів, будівельних конструкцій, приміщень;
 • необхідності знесення стін, перегородок, перепланування;
 • обсяг виконуваних робіт;
 • використовувані технології, матеріали;
 • складність реалізації проекту;
 • необхідність вивезення будівельного сміття, ТПВ.

Ціна може бути дещо знижена за умови вибору дослідної будівельної компанії, за рахунок її здатності правильно організувати роботи і придбати необхідні матеріали за гуртовими цінами.

Звертайтеся, ми маєм більш ніж 7-річний досвід ремонтних робіт і пропонуємо гарантовано високу якість, можливість замовити послугу «під ключ» швидко і вигідно.

Недорогий косметичний ремонт офісу

Навіть найякісніша обробка згодом вимагає як мінімум дрібних відновлювальних робіт. А коли мова йде про офіси, косметичний ремонт стає необхідністю, яка неминуче виникає в ході експлуатації приміщень. Причиною може служити інтенсивна експлуатація, великий потік відвідувачів.

Ремонт офісних приміщень

Крім того, може виникнути необхідність зміни корпоративного стилю, призначення окремих приміщень. А з часом навіть самий стильний інтер'єр може стати неактуальним. Цьому факту багато керівників компаній надають особливого значення і замовляють косметичний ремонт офісу у Львові.

Для кожного з об'єктів фахівці складають свій перелік необхідних робіт по кожному з приміщень. Але якщо розглядати стандартний набір послуг, то косметичний ремонт офісного приміщення буде включати в себе:

Переваг у вирішенні скористатися такою послугою досить багато:

 1. Косметичний ремонт офісів дозволяє радикально змінити стиль оформлення приміщень при мінімальних витратах.
 2. При відсутності системних технічних проблем вказаний комплекс робіт дозволяє утримувати приміщення в ідеальному стані.
 3. Замовити недорогий косметичний ремонт офісу з матеріалом можна в будівельній компанії, яка спеціалізується на цій сфері діяльності. Послуга «під ключ» дозволить легко вирішити всі організаційні проблеми.
 4. Економний ремонт офісів займає мінімум часу і дозволяє співробітникам працювати в штатному режимі.

Як недолік подібного підходу можна відзначити лише те, що він не дозволяє підійти комплексно до реконструкції об'єкта. Але з іншого боку саме тому і коштує він недорого, а виконується в основному тоді, коли більшого втручання просто не потрібно.

Вартість косметичного ремонту офісу

При визначенні підсумкової ціни косметичного ремонту комерціних приміщень фахівці компанії виїжджають на місце, обстежують об'єкт, узгодять з замовником технічне завдання, в якому перераховані його вимоги і побажання. При необхідності будуть внесені пропозиції, які будуть спрямовані на усунення виявлених проблем.

Вартість визначається виходячи з переліку робіт і їх обсягу. Вона також може серйозно залежати від строків: термінів замовлення завжди вимагають великих витрат на оплату праці робітників, залучення додаткових одиниць обладнання, введення позмінного графіка. При цьому враховується складність виконання в зв'язку з особливостями архітектури будівлі, конструкції і виконання комунікацій.

Наша компанія пропонує можливість замовити комплексні послуги, а наші фахівці зможуть виконати проект будь-якої складності в мінімальні терміни. Визначаючи вартість на косметичний ремонт офісу з матеріалами, ми гарантуємо, що співвідношення ціни і якості буде для вас максимально вигідним. Телефонуйте для отримання детальної інформації.

Ремонт офісів під ключ

Грамотне облаштування та оздоблення офісів - це практично такий же важливий інструмент для ведення сучасного бізнесу, як і оргтехніка, технологічне обладнання, транспорт. Саме по ньому буде формуватися перше враження про компанію, тому якісний ремонт комерційних приміщень у Львові - одна з найбільш затребуваних послуг в сфері будівництва.

Ремонт офісних приміщень Львів

Це пояснюється тим, що стан їх обробки і технічний стан має бути ідеальним завжди незалежно від зовнішніх умов. Тільки так можна сформувати максимально сприятливе враження у своїх потенційних партнерів і заявити про себе як про успішну компанію, у якої повний порядок не тільки в приміщенні, але і в справах.

Це послуга, яка забезпечує професійне виконання робіт повного циклу. Він може бути як косметичним, так і капітальним. У будь-якому випадку передбачається, що всі заплановані операції будуть виконані в мінімальні терміни фактично без участі замовника в технічних і організаційних процесах.

Традиційно ремонт комерційних приміщень під ключ виконується в кілька етапів.

 1. Проектування відповідно до технічного завдання, узгодженим із замовником.
 2. Вибір, закупівля і доставка матеріалів. Більшість великих будівельних компаній роблять гуртові закупівлі за вигідними для замовника цінами.
 3. Реконструкція інженерних систем.
 4. Вирівнювання поверхонь, зміцнення конструкцій. Ремонт виконується тільки після детального обстеження об'єкта фахівцями, висновки яких і використовуються для подальшої реконструкції.
 5. Електромонтаж, прокладка мереж електроживлення, установка / заміна обладнання.
 6. Оздоблювальні роботи. Повний цикл робіт, підбір матеріалів, які повністю відповідають вимогам нормативної документації.

Ремонт під ключ офісу компанії

Незалежно від особливостей приміщень, переліку виконуваних робіт і типу ремонту перед будь-яким замовником стоїть завдання виконати всі заплановані операції швидко, якісно і з мінімальними витратами. Як переконливо доводить практика, ремонт під ключ офісу компанії - це дійсно вигідно. Причому як з фінансової, так і з організаційної точки зору.

Вагомих переваг у такого рішення досить багато.

Ремонт офісів Львів

 • До кожного проекту практикується професійний підхід відповідно до особливостей використання об'єкта. Наприклад, ремонт під ключ офісу логістичної компанії передбачає облаштування приміщень, в яких організовано велику кількість робочих місць для операторів. Для їх комфортної роботи активно використовуються перегородки спеціальної конструкції, а також підвищена звукоізоляція стін.
 • Співпраця ведеться тільки з однією компанією. Клієнту не потрібно координувати дії декількох бригад, всі організаційні питання керівництвом будівельної організації вирішуються самостійно.
 • Професіоналізм компанії і наявність у неї технічних та кадрових можливостей дає можливість виконувати проекти будь-якої складності. Так, ремонт під ключ офісу рекламного агентства часто пов'язаний з необхідністю реалізовувати дуже креативні дизайнерські рішення, що може зажадати високої кваліфікації, злагодженої роботи всієї команди.
 • Ремонт офісів в цьому випадку буде включати в себе вивіз будівельного сміття, прибирання приміщень, тому ці роботи не зажадають додаткової організації.
 • Злагоджена робота і високий професіоналізм дозволяють виконувати роботи в мінімальні терміни. Наприклад, якщо виконується ремонт під ключ офісу агентства нерухомості, важливо здати об'єкт в мінімальні терміни, так як робота компанії-замовника пов'язана з постійним потоком відвідувачів. При замовленні послуги буде витрачено мінімум часу.

Ремонт офісу під ключ: ціна

Ціна ремонту офісів включає в себе:

 • обстеження об'єкта;
 • формування технічного завдання, його узгодження;
 • розробку дизайн-проекту;
 • проведення узгоджень при виконанні перепланування, знесення стін;
 • закупівлю будматеріалів, постачання необхідних інструментів, техніки;
 • виконання повного комплексу ремонтних та оздоблювальних робіт;
 • вивіз будівельного сміття, прибирання приміщень.

На ремонт офісу під ключ ціна формується виходячи з складності проекту, його особливостей, обсягів робіт, площі кімнат. Кінцеву суму, в яку буде оцінений проект в цьому випадку можна при необхідності скорегувати. Для цього при складанні технічного завдання інженерами враховуються побажання замовника.

В результаті на ремонт офісів у Львові під ключ ціни можуть варіюватися в досить великих діапазонах, при цьому замовник завжди зможе укластися в виділений бюджет.

Ви зможете замовити виконання проекту будь-якої складності і масштабів. Звертайтеся, результат і розцінки на ремонт приміщень вас приємно здивують.