Обрізка дерев Львів :: Ціни на кронування та обрізання дерев

Компанія "Наш Майстер" - команда досвідчених висококваліфікованих фахівців, що надають послуги з обрізки дерев у Львові. Професіонали лісової справи. Люди, що відповідають за кваліфікований моніторинг, грамотне та безпечне виконання заходів по лісозахисту, дбайливого ставлення до Ваших зелених насаждень.

В своій діяльності "ми дотримуємся світової практики і відстежуєм новітні технічні розробки, користуємся сучасним обладнанням і постійно вдосконалюєм свій інструментарій і технології. Фахівці пройшли підготовку в проведенні висотних робіт і мають посвідчення. Гарантії включають страхове покриття при виконанні всього комплексу робіт.

Обрізка дерев

 • Дерево небезпечно нахилене?
 • Дерево має тріщини і дупла в стовбурі?
 • Дерево зі слідами деревних паразитів?
 • Дерево має велику кількість засохлих гілок?
 • Дерево з аномально високим тонким стовбуром?

Якщо так, то таке дерево може бути небезпечне для Вашого майна і Вашого здоров'я, а деяких випадках і у Вашого життя! Немає необхідності страхувати майно, обходити дерево стороною, постійно хвилюватися, що воно може впасти на Вас або Вашу дитину. Телефонуйте нам і ми надамо Вам кваліфіковану допомогу у видаленні такого дерева!

Кронування дерев у Львові

 • Дерево заважає вам при забудові?
 • Дерево не вписується в облаштування вашої ділянки?
 • Дерево закриває сонячне світло об'ємної кроною?

І це не повинно бути для Вас проблемою. Наша організація швидко і якісно виконає всі роботи з обрізки та кронуванні дерев у Львові.

Обрізка дерев у Львові від професіоналів

У кожному населеному пункті дерева і зелені насадження є невід'ємною складовою екології та чистоти в даному регіоні. Для того, щоб великі і невеликі дерева могли насичувати киснем певні райони, при цьому надаючи їм гарний і естетичний зовнішній вигляд і оригінальний дизайн, їх необхідно регулярно і якісно обрізати. Причому в разі високих і великих дерев, робити це самостійно не рекомендується, тому що така робота пов'язана з ризиком і небезпеками.

Обрізка дерев у Львові - це професійна послуга від фахівців нашої компанії, яку ми виконуємо швидко, якісно, безпечно, акуратно і недорого. Чому наша діяльність користується широким попитом і затребуваністю серед мешканців міста та прилеглих регіонів? Чому обрізка дерев нашими співробітниками - це красиво і ефективно? Як формується вартість окремих послуг або комплексних робіт?

Обрізаємо дерева разом з досвідченими майстрами

Обрізка дерев Львів

Перш ніж приступити до роботи з обрізки дерев, нам необхідно проаналізувати, яку саме послугу хоче отримати клієнт, що вплине на методи і способи вирішення питання. Тип підрізування - це визначальний фактор, який впливає не тільки на вартість, але і на швидкість виконання роботи. Різновидами обрізки дерев у Львові, які ми пропонуємо нашим клієнтам, є:

 • Декоративна. В рамках послуги гілки дерев обрізаються таким чином, що крона або її окремі ділянки набувають акуратний, красивий і доглянутий вигляд. У деяких випадках, за бажанням клієнта, наші дизайнери здатні надати дереву шедевральний вид, перетворивши його на справжній витвір мистецтва.
 • Формуюча. Цей метод обрізки сильно нагадує попередній, але головною його метою є сформувати крону таким чином, щоб гілки не затінювали важливі ділянки або не пошкоджували лінії електропередач.
 • Омолоджуюча. Таке підрізування зазвичай проводиться навесні, коли з'являються нові пагони, зростання яких необхідно підтримати, прискорити або направити. У разі фруктових дерев, які клієнт планує обрізати в своєму саду, час і способи обрізки будуть прямо залежати від сорту рослини, його віку та врожайності.
 • Санітарна. В ході цієї послуги обрізаються старі і хворі гілки дерев, багато з яких становлять небезпеку для оточуючих, особливо тих, хто проходить під ними або для будівель, що знаходяться поблизу.

Щоб впевнено замовити послугу обрізки дерев в нашій компанії, необхідно звернути увагу на особливості і привабливі переваги, що роблять співпрацю з нами приємною та вигідною. Головними перевагами компанії, є:

Обрізка дерев у Львові

 • Вартість. Вартість послуг залежить від умов роботи і видів обрізки, а також інших факторів, серед яких висота і кількість дерев. Для обрізки високих і великих дерев ми використовуємо автовишку, що також пов'язано з додатковими фінансовими витратами. Якщо ж мова йде про обрізку великої кількості дерев, наприклад 20 шт. і більше, то вартість роботи буде набагато нижча, що порадує більшість замовників.
 • Оцінка. Наші фахівці, після того, як заявка від клієнта отримана, безкоштовно виїжджають на об'єкт, де відбувається оцінка загального обсягу роботи і планування послідовності етапів. Також фахівець розраховує терміни виконання роботи, кількість співробітників, а також різновиди інструменту та обладнання необхідного для цього.
 • Швидкість. Більшість замовників, плануючи обрізку дерев, хочуть щоб робота була виконана якомога швидше, тому що це пов'язано з певним безладом і наявністю сміття. Для того, щоб виконати роботу в максимально стислі терміни, ми надаємо оптимальну кількість співробітників, кожен з яких чітко знає свою роботу і може виконувати її паралельно з іншими. Такий підхід дозволяє нам в більшості випадків, виконувати роботу протягом одного робочого дня, що цінують багато клієнтів.
 • Безпека. Це важливий фактор, коли доводиться обрізати старі гілки, які становлять небезпеку і знаходяться в аварійному стані. У таких ситуаціях, наші фахівці вживати всіх необхідних заходів безпеки, що захищають від нещасних випадків їх самих і навколишніх, а також запобігають руйнування та пошкодження, які перебувають поблизу будівель і споруд. Для забезпечення безпеки, співробітники компанії завжди використовують професійне обладнання, спорядження або кошти, що також підкреслює нашу високу кваліфікацію досвідчених майстрів.
 • Акуратність. Це якість відіграє особливу роль, коли доводиться обрізати фруктові або молоді дерева, а також ті, які знаходяться в житлових, густонаселених районах. Для того, щоб дерева не були пошкоджені під час роботи, ми вибираємо тільки перевірених і досвідчених співробітників, які знають, в який час необхідно виконувати обрізку, а також знають, які саме галузі і пагони фруктових дерев, потребують обрізки. Акуратність нашої роботи також забезпечується тим, що після обрізки, ми самостійно вивозимо гілки, листя і сміття, що залишилися після закінчення. Після нашого відходу, ділянка, де проводилися роботи, залишається прибрана, чиста і красива.

Щоб не сумніватися, що ви маєте справу з справжніми професіоналами, ми рекомендуємо ознайомитися з відгуками наших клієнтів, які розміщені на нашому офіційному сайті та інших джерелах в мережі. Ми розцінюємо їх, як найефективнішу і дієву рекламу, а також оптимальну оцінку нашої діяльності.

Обрізка муніципальних дерев від професіоналів

Не секрет, що ранньою весною власники приватних і заміських садових ділянок роблять обрізку кущів та дерев, що дозволяє омолодити рослини, а в разі плодових - збільшити їх урожай в поточному та наступних роках. Чи не кожен власник ділянки або власного саду, вміє власними руками виконати обрізку кущів та дерев, тому що для цього потрібно не тільки спеціальний інструмент, а й професійні навички.

У цю пору року багато клієнтів вважають за краще звертатися в нашу компанію, тому що серед асортименту інших послуг, ми виконуємо обрізку дерев і робимо це якісно, професійно і недорого. Чому багато замовників вважають за краще звертатися до нас? Наскільки вигідні наші послуги? Чому обрізка муніципальних дерев користується великим попитом у Львові і області?

Кронування дерев Львів?

Обрізка дерев ціни

Обрізка дерев навесні - це необхідна процедура, яка дозволяє не тільки набагато продовжити життя рослині, але і робить його більш красивим, пишним і плодоносним. Виконання роботи з обрізання дерев повинно виконуватися професіоналами, тому що в іншому випадку вона може бути виконана не зовсім правильно або без урахування деяких важливих нюансів, що може привести до всихання, хвороби і навіть передчасної загибелі рослини.

Величезна кількість дерев у Львові є муніципальною власністю міста. Догляд за ними лежить на плечах адміністрації та організацій, що займаються питаннями озеленення. Екологічна обстановка у Львові пов'язана з регулярними вітрами, а іноді і штормами, в результаті яких величезна кількість дерев або великих гілок виявляються поваленими на тротуари і дороги.

Як показує практика і досвід нашої роботи, знизити кількість повалених дерев або гілок в результаті сильного вітру і шторму, дозволяє професійна послуга обрізки. Виконуючи її можна вчасно помітити, що якісь дерева стала слабкою, а великі гілки сухими, тому можуть загрожувати безпеці городян. Чому наша компанія - це кращий варіант замовлення послуги обрізання дерев у приватній і муніципальної власності.

Співпрацюємо з досвідченими фахівцями

Наші переваги і гідності вже не раз були підкреслені новими і постійними замовниками. Що саме приваблює величезний потік наших клієнтів до співпраці з компанією?

Обрізання дерев

 • Висока якість послуг. Будь-яка робота, пов'язана з обрізанням дерев, виконується нашими фахівцями акуратно, ефективно і якісно. При обрізанні великих гілок великих дерев ми враховуємо багато факторів, що впливають на кінцевий ефективний результат. Йдеться про місцезнаходження поблизу будівель, житлових будинків, припаркованих автомобілів або електричних проводів. Щоб ніщо з перерахованого не було пошкоджено, фахівці попередньо оцінюють, як найкраще виконати роботу, яке обладнання та інструмент задіяти при цьому і скільки співробітників залучити.
 • Використання професійного інструменту. Для виконання якісної і професійної обрізки дерев ми користуємося виключно сучасним і справним устаткуванням і інструментом. В арсеналі нашої компанії є бензопили, сучкорізи, ножівки, страхувальні пояси і надійні троси. Все це дозволяє виконувати нам роботу акуратно і безпечно, як для самих фахівців, так і для оточуючих
 • Висока швидкість роботи. У деяких випадках, обрізка дерев повинна виконуватися не тільки в великих обсягах, а й в терміновому порядку. Особливо це стосується ситуацій, коли велика кількість гілок і дерев виявляється пошкодженими після шторму. У цьому випадку деякі гілки як і раніше представляють загрозу для здоров'я і життя городян, тому їх необхідно видалити швидко.
 • Доступна вартість послуг. Відмітна особливість нашої компанії - це адекватна і розумна вартість роботи. Це один з найбільш цікавих для наших клієнтів критеріїв, на підставі якого, більшість вибирає надійного партнера. Незважаючи на те, що ми вважаємося лідерами в ніші послуг по обрізці дерев, ми завжди надаємо найбільш прийнятні для більшості клієнтів розцінки на наші послуги. Це дозволяє нам не тільки утримувати наших постійних замовників, але і збільшувати потік нових, а також затверджувати свою позитивну репутацію і ще раз заявляти про себе, як про професійну компанію.

Обрізання дерев Львів

Всі наші замовники і клієнти мають доступ до інформації, що дозволяє їм прийняти зважене рішення про співпрацю, а також прорахувати можливості свого бюджету. Для всіх наших постійних клієнтів у нас діють спеціальні знижки, за рахунок яких замовлення послуг стає ще більш привабливим і вигідним. Для всіх нових замовників послуг у нас теж є чимало цікавих і приємних бонусів і пропозицій. Все це дозволяє нам зберігати імідж серйозної і надійної компанії, а клієнти отримують професійні послуги з цілком прийнятною вартістю. Сьогодні ми можемо впевнено сказати, що співпраця з нами - це надійно, вигідно і практично.