Демонтаж будинків Львів :: Ціни на знесення будинку

Кожний будинок має свій певний термін служби, після якого його необхідно демонтувати.

Знесення будинків виконується кількома способами, вибір яких залежить від матеріалу споруди, місця проведення робіт та інших особливостей.

Таку роботу краще всього довірити досвідченим фахівцям, які мають необхідні знання та досвід. Наприклад, замовити професійний демонтаж будинку у Львові можна в компанії Наш Майстер. Тут працюють досвідчені фахівці, які гарантують швидке і якісне знесення будь-яких будівель за найбільш доступною ціною.

Як відбувається демонтаж будинків?

демонтаж будинків

Демонтаж будинків Львів вручну. У більшості випадків знесення будівель ручним способом застосовується для будівель, що володіють незаглибленим фундаментом. Такі будови зазвичай розташовані в безпосередній близькості від інших об'єктів, що не підлягають знесенню. Також ручний демонтаж активно використовується при необхідності знесення не тільки будинку, а певної його частини. Цей спосіб відрізняється низькою продуктивністю і великим об'ємом важких фізичних робіт, тому має досить високу вартість.

Демонтаж будинків за допомогою екскаватора. Переважно використовується для зламу одно / двоповерхових будівель, виконаних з цегли, каменю або дерева. Знесення будинків прийнято виконувати зверху вниз. Під час цього процесу акуратно ламаються горизонтальні і вертикальні деталі конструкції. Використання екскаватора обмежується висотою будівлі (приблизно до 15 м).

Демонтаж будинків за допомогою гідравлічного молота. Для руйнування використовується спеціальний інструмент, наприклад зубило, що приводиться в рух за допомогою гідравлічних поршнів. Застосування гідравлічного відбійного молота дозволяє провести демонтаж будинків із залізобетону, бетону, асфальту або каменю.

Знесення будівель за допомогою ядра. Така технологія передбачає використання крана з потужним металевим ядром, підвішеним на тросі. За допомогою такої техніки виконують капітальне руйнування будівель. Процес повинен виконуватися під постійним контролем над рухом ядра.

Спрямований вибух. Один з найбільш швидких спосіб знесення будівель. Руйнування будівлі відбувається всередину (включаючи фундамент). Така техніка знесення використовується для руйнування хмарочосів, тісно оточених іншими будівлями.

Особливості зносу і демонтажу старих будинків

Знесення і демонтаж будинків - це одна з основних спеціалізацій нашої компанії. Знесення і демонтаж будинків під ключ з прибиранням ділянки і вивезенням сміття. Наша компанія надає послуги з демонтажу будинків у Львові та області. Великий досвід, наявність спецтехніки та дипломованих фахівців дозволяє проводити якісний демонтаж будинків в Львові в стислі терміни при будь-який щільності забудови. Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в тому, що ми проведемо розбір будинку акуратно і в короткі терміни.

Важливі особливості знесення житлових будинків

демонтаж будинків Львів

Компанія здійснює знесення житлових будинків і старих будівель у Львові та області за чесними цінами. Ми організуємо роботи у відповідності з усіма правилами і приділяємо пильну увагу наступним моментам:

 • Спосіб знесення: розібрати житловий будинок можна за допомогою спеціальної техніки або вручну - це визначається конструктивними особливостями будівлі.
 • Інженерні комунікації: перед тим як віддати будинок або будь-яку іншу споруду на розбирання, ми враховуємо розташування трубопроводів і ліній електропостачання, щоб не пошкодити їх.
 • Техніка безпеки: при плануванні знесення непридатних для експлуатації старих будинків важливо подбати про збереження довколишніх будівель, а також про безпеку оточуючих.
 • Вивіз сміття: утилізувати конструкції будинку після розбирання необхідно на спеціальні полігони - наша компанія подбає про це.
 • Демонтаж фундаменту: найпотужніша частина будинку потребує залучення спеціальної техніки - це досить складний процес, що вимагає високого професіоналізму.

Всі ці та інші особливості впливають на ціну послуги, оскільки знести віджилий своє старий будинок не набагато простіше, ніж побудувати його. Те ж стосується і знесення будинку після пожежі. Це трудомісткий і тривалий процес, займатися яким самостійно небезпечно. Скільки коштує знести потерпілий від пожежі будинок або будівлю, залежить від ступеня пошкоджень.

Компанія аналізує кожне замовлення і планує демонтаж будинку Львів з найменшими витратами для клієнтів при дотриманні норм, особливостей і технічних моментів.

Етапи демонтажу будівлі

Знесення житлових будинків та інших споруд може бути повним і частковим (з демонтажем частини конструкції), що впливає на хід робіт. Згідно стандартної схеми демонтаж проводиться в такому порядку:

демонтаж будинків у Львові

 • покрівля, перегородки, стінки і простінки: демонтуються строго за порядком;
 • металоконструкції: для цього підключається необхідне обладнання і грамотні фахівці;
 • підлоги: процес демонтажу підлог в дерев'яних і бетонних будинках різний;
 • комунікації: вони попередньо відключаються, після чого акуратно демонтуються;
 • фундамент: в залежності від глибини залягання і типу фундаменту, роботи з його демонтажу розрізняються, як і використовувана спецтехніка і інструмент.

Завершувати роботи по зламу старого будинку або іншої будови повинно вивезення сміття на спеціалізований полігон. Розумніше і вигідніше за ціною замовити вивезення демонтованих конструкцій відразу після знесення будівлі, і в цьому вам також допоможе наша компанія.

Переваги компанії

демонтаж будинків ціни

Якщо у вас є будинок під розбір, рекомендуємо знести його з вивезенням, оскільки ціна послуги виправдає себе повною готовністю ділянки до подальшого благоустрою. Наша компанія пропонує послуги високої якості, в результаті чого ви отримуєте наступні переваги:

 • Спецтехніка і обладнання: в нашому розпорядженні є все для успішного знесення будинків різних конструкцій і з будь-яких матеріалів - цегли, бруса, блоків і т.ін.
 • Дипломовані співробітники: професійним і досвідченим фахівцям компанії під силу впоратися з демонтажними роботами будь-якої складності.
 • Доступні ціни: скільки коштує розібрати старий будинок з цегли або колоди в нашій компанії, залежить від безлічі факторів, але таких низьких цін на вивезення та інші послуги ви не знайдете ніде.
 • Договір: підписується тільки після затвердження кошторису із замовником і регулює всі деталі співпраці, включаючи вартість послуг, тому вам не доведеться необгрунтовано доплачувати.
 • Терміни: як професійна компанія, ми гарантуємо дотримання термінів - ми знаємо, скільки часу необхідно на знесення вашої споруди, і вміємо чітко планувати майбутні роботи.

Замовникам компанії доступні додаткові послуги, включаючи вивіз сміття після знесення будинку та благоустрій території. Щоб дізнатися, скільки буде коштувати знести старий приватний будинок, зателефонуйте в нашу компанію і повідомте основні відомості, які впливають на ціну знесення. Підсумкова вартість буде відома тільки після виїзду на об'єкт нашого співробітника.

Демонтаж приватного будинку

Крім юридичних аспектів, на процес знесення впливає якість споруди. Поганий стан ніяк не полегшує роботи. У багатьох випадках демонтаж стін, покрівлі та фундаменту за рівнем складності можна порівняти з капітальним будівництвом. Самостійне виконання всіх супутніх процедур зажадає додаткових вкладень.

Витратитися доведеться на ручний інструмент - перфоратори, відбійні молотки, кувалди і ломи. Частину будівель зруйнувати вийде лише із залученням важкої спецтехніки. За подібних обставин співпрацю з компанією, що професійно виконує демонтаж будинку Львів - цілком логічна стратегія.

Небезпека самостійного знесення

Часто виявляється, що зовні міцна будова починає руйнуватися від мінімального впливу - удару ломом або перфоратором. Дерев'яні або залізобетонні несучі конструкції при падінні під власною вагою автоматично стають небезпечними. Відсутність досвіду в подібних роботах може привести до плачевних наслідків.

Фахівці перед безпосереднім знесенням виконують ретельне обстеження всіх конструкцій. Отримана інформація допомагає правильно визначати тактику робіт і засоби для їх проведення. Підготовка дає можливість запобігти будь-яким нещасним випадкам.

Необхідні інструменти

демонтаж будинку

Підбір засобів безпосередньо залежить від методики знесення будівлі. Будівельні нормативи передбачають кілька форматів подібних робіт, проте у випадку з дачами і приватними будинками актуальні наступні:

 1. Ручний - застосовується на відносно простих об'єктах, а також якщо не можна використовувати спецтехніку. Використовуються такі інструменти: ломи, кувалди, кирки. При наявності на об'єкті електрики список поповнюється перфораторами та відбійними молотками.
 2. Напівмеханізований - трудомістка робота, актуальна при демонтажі цегляних стін, бетонних перекриттів і фундаментів. Ефективне руйнування забезпечують газо-різальні установки, домкрати, лебідки.
 3. Механізований - застосуємо, якщо потрібно демонтувати монолітний будинок. Спосіб витратний через підключення до роботи екскаваторів, гідромолотів і іншої технічно складної спецтехніки.

Фахівці, які виконують демонтаж будинків, часто комбінують способи для прискорення роботи. Якщо в плани входить самостійне знесення, то частина інструментів доведеться купувати або орендувати, а також наймати спецтехніку.

Розбирання стін

демонтаж будинку Львів

На процес розбирання дощенту впливає два фактора - несуча стіна або ненесуча, а також матеріал, з якого вона виконана. Якщо спочатку невідомі технічні параметри, то варто вивчити план будинку або звернутися за роз'ясненнями в БТІ. Залежно від характеристик, будуть потрібні такі роботи:

 1. Перегородки з газобетону, піноблоку - руйнуються вручну за допомогою кувалди або перфоратора з включеним режимом удару. Аналогічно виконується демонтаж стіни з гіпсокартону.
 2. Стіни з бетону і шлакоблоку - розрізають на невеликі елементи з використанням газо-різальною установки і потужної болгарки з дисками по бетону. Альтернатива - поступове дроблення перфоратором.
 3. Цегла - від низу до верху вибивають елементи. Для перегородок краще робити все вручну, використовуючи кувалду або лом. У випадку з несучими підійде ударний електричний або пневматичний інструмент. Проводити демонтаж цегляної кладки можна зі збереженням більшої частини деталей для повторного використання.
 4. Пазогребневі (гіпсові) або дерев'яні перегородки - ріжуться болгаркою або розпилюються сабельной пилкою. Вибір інструмента залежить від стану блоків і їх товщини.

Правильний демонтаж стін і перегородок - робота трудомістка і небезпечна. У випадку з несучими варіантами треба заздалегідь передбачати ймовірність обвалення і використовувати засоби для захисту.

Демонтаж фундаменту

Зазвичай в селах і дачних комплексах забудова ведеться з використанням стрічкового або монолітного фундаменту. У випадку з каркасно-щитовими будівлями можуть використовуватися пальові конструкції. Фахівці виділяють два підходи до розбирання:

 1. Тривалий, але недорогий - потрібно відбійний молоток, потужний перфоратор або пила з алмазним диском. Поступово основа розрізається на невеликі секції. У випадку зі пальовим фундаментом елементи витягуються з грунту вручну.
 2. Швидкий, але дорогий - використовується електрична або бензинова стінорезна машина. З її допомогою конструкції з бетону та цегли також нарізаються, але з мінімальними зусиллями з боку працівників.

Якщо в будинку бетонні підлоги, то перед початком робіт слід провести демонтаж стяжки ударним інструментом.

Як розібрати дах

Будинки з монолітного залізобетону або бруса найчастіше зводяться з скатною покрівлею. Розбирання варіантів з шиферу, металочерепиці та інших популярних покрівельних матеріалів виконується в такій послідовності:

 • прибирають все зовнішнє електрообладнання, включаючи антени, а також розбирають димохід;
 • знімають добірні елементи - конькові профілі, карнизні планки, софіти;
 • по листам або плиткам демонтують покриття починаючи з коника;
 • прибирання гідроізоляційного покриття і теплоізоляції.

Останній етап являє демонтаж дощатої каркаса, кроквяних ферм і несучих конструкцій.