Утеплення фасадів Львів :: Доступні ціни на фасадні роботи

Неодноразові підвищення цін на енергоносії змушують шукати різні способи економії. Основним способом не пустити холод в приміщення є утеплення стін. Будівельні організації пропонують багато варіантів вирішення даної проблеми.

В даному випадку все залежить від витрат, які готовий понести власник будівлі. Слід врахувати, що оновлення фасаду не тільки поліпшить теплозберігаючі якості будинку, але і його зовнішній вигляд.

утеплення фасадів

Утеплення фасадів Львів - одне з найбільш актуальних питань індивідуального будівництва.

Штукатурний фасад являє собою систему зовнішнього утеплення фасадів, виконану з різних за своєю структурою матеріалів:

 • Теплоізоляційний шар (пінополістирол або мінеральна вата)
 • Армований шар (мінерально-клейовий склад, армований стійкою до лугу сіткою)
 • Захисно-декоративний шар (штукатурка і фарбування)

Утеплення фасаду у Львові можна виконати трьома способами:

 1. Утеплення фасаду (будинку) зовнішнє.
  • (Штукатурні системи утеплення так званого мокрого типу)
  • (Навісні вентильовані системи)
 2. Внутрішнє утеплення. (Утеплення фасаду зсередини має ряд недоліків, таких як зменшення житлового приміщення за рахунок збільшення товщини стіни, зниження ефективності теплоізоляції в зв'язку з тим, що добре акумулює частину стіни в результаті виявляється в зоні низьких температур, крім цього не відбувається захисту несучої стіни. Таким чином , на утеплення зсередини можна йти тільки тоді, коли неможливо це зробити зовні (історичні пам'ятники зі складним архітектурним рельєфом) або коли це економічно доцільно)
 3. Утеплення всередині стіни. (Утеплення фасаду всередині стіни застосовувався ще з середини XIX століття. Зовнішня і внутрішня частини стіни виконувалися з цегли, а в якості утеплювача служили тирса, торф, мох і навіть коркові плити).

утеплення фасадів Львів

Нові вимоги до проектування, будівництва, реконструкції, утеплення та ремонту фасадів привели до необхідності додаткового збільшення теплозахисних властивостей огороджувальних конструкцій. Оптимальним вирішенням цього завдання як з технічної, так і з економічної точки зору є зовнішнє утеплення фасадів у Львові будівель і панельних і цегляних будинків.

Запровадження ринкових цін на електроенергію призвело до великого підвищення цін на опалення. Ціни за опалення становлять 60-70% оплат за комунальні послуги. Тепло йде в основному через стіни і вікна. Оскільки більшість будинків побудовано в 60-х і 70-х роках, коли застосовувалися не найкращі матеріали, вони вимагають утеплення фасадів Львів.

Утеплення стіни діє в 2-х напрямках. Коли включається опалення, завдяки утепленню тепло не йде назовні, але коли на вулиці спека, ізоляція не пропускає гаряче повітря в приміщення. Завдяки цьому в приміщенні зберігається більш стабільна температура, що є важливим елементом мікроклімату в будинку.

Як відомо, для того, щоб виконати утеплення фасаду будівлі або будинку найчастіше застосовують дві принципово різні системи: з утеплювачем з (пінополістиролу або мінеральної вати) (так звана "мокра" система) і навісні (вентильовані) фасади, в яких функцію утеплювача виконують тільки плити на основі скловолокна та мінераловатні. Відразу можна обмовиться що жорсткість мінеральної вати застосовується для мокрого фасаду набагато більше, а відповідно і вище ціна.

Ціна утеплювача

 1. Самий недорогий з вище перерахованих утеплювачів є пінополістерол - недолік: є пальним матеріалом (ступінь горючості Г1) через це обмеженість застосування.
 2. Утеплення на основі скловолокна середній матеріал за середньою ціною.
 3. Мінераловатний утеплювач практично ідеальний утеплювач для всіх систем, за винятком мабуть ціни.

Процедура утеплення фасадів відома нашим будівельникам здавна. Але, оскільки народ український до холодів звичний, їй приділялося не так вже й багато уваги. C появою нових норм термічного опору огороджувальних конструкцій виявилося, що ні залізобетон, ні цегла, ні дерево не підходять під необхідні стандарти.

Навісні вентильовані системи

утеплення фасадів у Львові

Навісні вентильовані фасадні системи складаються з утеплювача, декоративного облицювання (виконує також захисну функцію) і збірного каркасу (підсистеми). Технологія коротко наступна: на стіну кріпиться шар утеплювача, після чого монтуються вертикальні несучі профілі, на які встановлюється облицювання. За рахунок зазору між облицюванням і утеплювачем створюються умови для швидкого випаровування конденсату циркулюючими повітряними масами. Повітря всередині конструкції на кілька градусів вище, ніж на вулиці, за рахунок чого утворюється певна подоба повітряної завіси. Несучі стіни при цьому виді утеплення не потребують ретельної підготовки або вирівнювання. Кріпильні кронштейни дозволяють виправити огріхи огороджувальних конструкцій, дозволяючи змінювати відстань від стіни до облицювання. Важливо й те, що монтажні роботи по встановленню навісних вентильованих систем не залежить від природних факторів.

Як утеплювач тут можуть застосовуватися різні матеріали:

 • мінвата;
 • базальтові мати;
 • пінопласт.

Роботи по зовнішньому утепленню стін починаються з кріплення обрешітки - вертикальних і горизонтальних рейок. Вони можуть виготовлятися з дерева або алюмінієвого профілю.

утеплення фасадів ціни

Після цього в просторі між рейками проводиться кріплення утеплювача і покриття цього шару паробарьером.

Завершується утеплення фасаду навішуванням зовнішніх панелей. Вони виробляються з різних матеріалів і можуть мати різноманітний дизайн.

Як матеріали, за зростанням ціни, застосовуються:

 • Вініловий сайдинг.
 • ПВХ панелі.
 • Дерев'яний сайдинг з обробленої вологозахищеної деревини.
 • Фіброцементні плити з різноманітним покриттям, що імітує дерево, камінь, цеглу.
 • Керамічні або кам'яні панелі.

Штукатурні системи утеплення

Система мокрого типу теж є величезний бутерброд з теплоізоляційним шаром з плит. Далі слідують армований і захисно-декоративний шари. Найбільший інтерес тут викликає армований шар, що складається з плівок мінерального клейового складу, армованих сіткою, стійкої до дії лугу. Плівка може бути поліетиленовою, яка виконує функцію паронепроникного бар'єру; поліпропіленової (з повітряним зазором, який вбирає і утримує вологу) і дихаючою мембраною, що захищає від проникнення вологи ззовні та вбирає вологу зсередини приміщення.

Переваги утеплення мокрого типу полягають в підвищеній звукоізоляції і можливості здійснення колірних і архітектурних рішень. За теплоізоляції, вогнестійкості, легкості конструкцій, міцності і надійності система мокрого типу нічим не поступається вищеописаним методам утеплення, скоріше навпаки, є більш досконалою: вона ще й довговічна. До того ж вона підходить для всіх типів огороджувальних конструкцій і дозволяє повністю уникати деформацій, викликаних перепадами температури.

Переваги систем утеплення фасадів "мокрого типу":
 1. Істотно скорочує втрату тепла, що знижує витрати на опалення
 2. Зменшується товщина зовнішніх стін

* Економія матеріалу несучої частини стіни.

* Дозволяє збільшити корисну площу внутрішніх приміщень будівлі при тому ж плямі забудови.

 1. З системою теплоізоляції назавжди вирішується питання з герметизацією швів в панельних будинках, крім цього ці будівлі індустріальної споруди придбають оригінальний зовнішній вигляд.
 2. Несучі конструкції будівлі більш ефективно захищені від впливу навколишнього середовища. Збільшується термін служби будівлі.
 3. Вирішуються проблеми пов'язані з появою «виссолів».
 4. Значно підвищується звукоізоляція будівель. Це особливо актуально для великих міст з інтенсивним рухом транспорту.
 5. У приміщеннях будівлі, утепленої системою теплоізоляції, постійно зберігається сприятливий тепло-вологісний режим. Завдяки хорошій дихаючій здатності мінераловатного утеплювача в кімнатах панує атмосфера свіжості, порівнянна з внутрішнім кліматом дерев'яних будівель.
 6. З'являються необмежені можливості для реалізації архітектурних рішень фасадів будь-якої складності.

Термокрепс - це високоякісні матеріали для теплоізоляції фасадів і декоративного оздоблення стін громадських будівель, заміських будинків і котеджів, які успішно застосовуються в будівництві нових та реконструкції вже побудованих будівель.

Зовнішня теплоізоляція будинків, утеплення стін і фасадів, оздоблення і реставрація фасадів будівель, з використанням наших матеріалів - це оптимальне поєднання якості і ціни, а виконання фасадних робіт фахівцями нашої компанії - гарантія для замовника в отриманні тепла і затишку на об'єктах будь-якої складності. Використовуючи наш досвід з утеплення фасадів Ви можете утеплити котедж, приватний будинок, будівлі громадського значення.

Утеплення фасаду будинку: етапи

Є кілька обов'язкових етапів організації ефективного утеплення фасаду у Львові. До них відносять:

 • Оцінка поверхні, вивчення стану стін. Вибір фасадної системи утеплення.
 • Вибір матеріалів, складання кошторису і проведення підготовчих робіт. Попереднє вирівнювання поверхні стін будівлі.
 • Проведення робіт з гідроізоляції.
 • Монтаж утеплювача і проведення робіт по вологозахисту теплоізоляції.
 • Декоративне облицювання фасаду.

Точний перелік робіт залежить від обраних оздоблювальних матеріалів і способу обробки.

Вибір матеріалів для утеплення фасаду будинку

утеплення фасаду

При підборі матеріалів для обробки фасадів приватного будинку і створення систем зовнішнього утеплення враховують декілька чинників:

 • тип матеріалу стін;
 • наявність складних архітектурних елементів і особливостей;
 • габарити будівлі;
 • товщину стін;
 • кліматичні і погодні умови.

В якості теплоізоляції використовують матеріали на основі мінеральної вати, ековату, пінополістирол. Професійні системи утеплення фасаду «Кнауф» і «Церес» якраз використовують їх як утеплювач. Ці дві системи однакові по теплоізоляції, але система утеплення «Кнауф» обходиться дешевше.

При виборі матеріалів звертають увагу на коефіцієнт звукоізоляції, теплопродность, вогнестійкість, екологічність утеплювача. Ще при виборі утеплювача враховують вартість продукту, вологостійкість і повітропроникність. Для економії бюджету сім'ї в якості утеплення вибирають минвату або пінополістирол. Це одні з недорогих утеплювачів.

При виборі матеріалів для утеплення та оздоблення фасаду будинку враховують складність архітектурних форм і зручність монтажу. Для утеплення конструкції складної форми вибирають м'які утеплювачі, що не злежуються, такі як рулонна ековата, здатна забезпечити щільне прилягання до зовнішніх стін.

Технологія утеплення фасаду: як уникнути помилок

Щоб утеплювач служив дому і його господарям вірою і правдою, необхідно приділити увагу підготовчим роботам, правильно все розрахувати і дотримати технологію. Як утеплити фасад будинку?

утеплення фасаду Львів

Велику роль в успіху цього заходу грає, як уже було зазначено, використання відповідного утеплювача. При його виборі слід враховувати матеріал і товщину стін, особливості клімату регіону, технічні характеристики будівлі. Наприклад, будинки з цегли або залізобетону дозволяється облицьовувати практично будь-яким утеплювачем. Дуже важливо врахувати паропроникність матеріалу і всієї системи: кожен наступний шар ізоляції повинен володіти більшим ступенем паропроникності, щоб стіни могли дихати. Крім того, варто поцікавитися теплопровідністю матеріалу - чим вона нижча, тим менше утеплювача потрібно. Стійкість до перепадів температур - ще один важливий фактор вибору, вона впливає на тривалість терміну служби матеріалу. Утеплювач повинен бути максимально пожежобезпечним і бажано зручним у встановленні.

Далі необхідно розрахувати обсяг матеріалів і підібрати комплектуючі. Визначити точну кількість утеплювача можна по готовій формулі. Для початку необхідно дізнатися зовнішній простір споруди, помноживши її висоту на зовнішній периметр. З отриманого результату віднімається сумарна площа всіх дверей і вікон. Якщо в будинку є мансарда, то її площу також враховують. Щоб дізнатися обсяг утеплювача, його товщину потрібно помножити на площу фасаду. Підсумкове значення і є необхідна кількість матеріалу. Комплектуючі для утеплення фасаду нерідко продаються окремо: при покупці необхідно враховувати сполучуваність матеріалів, їх морозостійкість, теплове розширення і паропроникність.

Утеплення фасадів у Львові вимагає певних знань і навичок, самостійно братися за справу може тільки той, хто має відповідний досвід. Щоб уникнути помилок, краще перекласти відповідальність на фахівців, при цьому важливо вибрати грамотного підрядника. При пошуку компанії для виконання робіт обов'язково варто поцікавитися її досвідом, кваліфікацією робітників, по можливості подивитися виконані проекти.

Тим, хто вирішив ризикнути і провести утеплення фасаду без підтримки фахівців, необхідно врахувати наступні нюанси монтажу. Утеплювати фасади слід після повного завершення всіх будівельно-ремонтних робіт, включаючи монтаж покрівлі, встановлення вікон і дверей, закріплення вентиляційної системи і виконання зовнішньої гідроізоляції фундаменту. Рекомендується закінчити і ті внутрішні роботи, які супроводжуються виділенням конденсату. Оптимальний час для проведення фасадних робіт - початок осені або кінець весни, коли температура повітря варіюється від 5 до 25 ° С. Однак, наприклад, утеплювати фасади по сухій технології, тобто без застосування матеріалів, що містять воду, допустимо в будь-який час року. «Мокрі» фасади взимку монтувати складніше, потрібно строго дотримуватися певних параметрів: температура не нижче 5 ° С, вологість не більше 65%.