Ремонт електричної плити Львів :: Ціни на ремонт електроплити

Електричні плити - новітні технології, які замінили в багатьох будинках і квартирах газові плити. Переваг у них багато: не треба боятися, що відбудеться витік газу, легко мити, і дуже просты у використанні.

ремонт електроплити

Електроплита - незамінний помічник на кухні, який не займає багато місця, і до того ж його дуже легко встановити майже в будь-якій точці кімнати.

Але навіть найдорожча і якісна електрична плита з часом може вийти з ладу.

Тому для ремонту електроплити у Львові, краще вдатися до допомоги фахівців.

Причинами відмови роботи плити можуть бути різні фактори: стрибок енергії, неправильна експлуатація, елементарний брак при виробництві і транспортуванні і т.ін.

Спроба вирішити проблему самому, може тільки погіршити ситуацію, тому краще замовити ремонт електроплити Львів в одному з сервісних центрів міста, у кваліфікованих фахівців.

Професіонали своєї справи (ремонту електричних плит) виділяють зовнішні і внутрішні причини поломок.

Основною проблемою покупців при використанні електричної плити є виключення без подальшої можливості включити плиту. Тут важливу роль грають зовнішні причини поломок електроплити. Наприклад, такі як:

 • Пошкодження шнура або вилки;
 • Механічні пошкодження розетки, в наслідок чого може не вистачати напруги для включення плитки;
 • Попадання в електроплиту різних рідин (але, щоб їй туди потрапити потрібні або відколи на поверхні, або тріщини);
 • Стрибок енергії, при якому вся конструкція може перегоріти і вийти з ладу;
 • Пошкодження при перевезенні, в наслідок чого плита також може перестати працювати.
До внутрішніх же причин поломки електричної плити можна віднести:
 • Проблема в перегорілих елементів нагрівання,
 • Проблеми у виході з ладу електронних компонентів управління;
 • Оплавлення контактів клемної колодки і ін.

ремонт електроплити Львів

Насправді, причин поломок електричної плити досить велика кількість, і впоратися з ними буває досить таки важко, особливо людині, яка не розбирається в електроніці.

Замовивши ремонт електроплити Львів можна бути впевненим в усуненні неполадок в роботі електричної плити. У будь-якому випадку, краще звернутися до кваліфікованого фахівця, і отримати свою техніку назад в робочому стані, ніж спробувати виправити самому і довести прилад до стану, що не підлягає ремонту і просто викинути.

Наш Майстер здійснює якісний і кваліфікований ремонт електричних плит.

Не має значення ні марка, ні модель, ні ступінь пошкодження вашої плити. Наші фахівці впораються з усіма поставленими перед ними завданнями.

Ми приймаємо до ремонту наступні типи електроплит:

 • склокерамічні і керамічні;
 • з вбудованими СВЧ;
 • з сенсорними платами управління;
 • індукційні;
 • ресторанні (професійні з фритюрницями, пароконвекторамі і ін.).

ремонт електроплити у Львові

Види послуг, що надаються:

 • заміна конфорок, кнопок, перемикачів, скла;
 • відновлення електропроводки, підсвічування, п'єзопідпалу;
 • лагодження таймера, блоку і плати управління, сенсорних панелей;
 • діагностичні та профілактичні процедури;
 • налаштування і підключення;
 • і багато іншого.

Наші фахівці виконують ремонтні роботи не тільки в стаціонарі, але і на місці знаходження техніки. Виїзд майстра можливий по Львову і області. Точно встановити причину поломки майстер зможе, виконавши повну діагностику.

Вам достатньо всього лише набрати наш номер або замовити зворотний дзвінок, і наші співробітники в стислі терміни допоможуть вам у вирішенні проблеми. Також ви можете отримати безкоштовну консультацію по догляду за плитою, для того щоб в подальшому не виникали такі серйозні поломки.

Тонкощі ремонту електроплит своїми руками

На сучасному ринку величезною популярністю користується побутова техніка, яка працює від електрики. Однак в процесі використання будь-якої техніки можуть відбуватися невеликі поломки. Електроплита присутня практично на будь-якій кухні, є центральним елементом цього приміщення, без подібного обладнання неможливо приготувати їжу. Саме тому якщо подібний помічник ламається, то багато людей намагаються відразу ж полагодити його, часто своїми силами.

Улаштування електроплит

Електрична плита являє собою досить значний пристрій, який включає в себе величезну кількість складних з технологічної точки зору компонентів. Незважаючи на це, плита характеризується простою конструкцією, а головне, робочі елементи розташовуються в самому корпусі, який виготовлений з нержавіючої сталі. Принцип роботи подібного пристрою практично нічим не відрізняється від інших побутових приладів, які працюють на електриці.

ремонт електроплити ціни

Головне завдання щодо забезпечення працездатності лягає на нагрівальні елементи, які прогріваються до певної температури завдяки використанню струму. На поверхні кожної плити є певна кількість конфорок, число яких варіюється в залежності від моделі та особливості самої плити. Стандартна версія оснащується чотирма конфорками, однак, можна побачити варіанти з двома або шістьма.

Будова конфорок є унікальним у кожного виробника і може виглядати зовсім по-різному. Класичним варіантом вважається, якщо конфорка виконана на емальованій поверхні, а нагрівальний ТЕН розташовується всередині. Крім того, на сучасному ринку можна побачити варіанти, де поверхня повністю виконана з кераміки або туди вже вбудовані нагрівальні елементи. Серед основних видів конфорок, які можна побачити у електричних плит, можна виділити наступні.

 • Старі радянські варіанти, в процесі виробництва яких використовувався чавун. Подібні електричні конфорки не можуть похвалитися швидкістю нагріву, а також досить оперативно остигають, в результаті чого на кухні створюється якийсь парової ефект. Особливість подібної плити полягає в тому, що вона не псується через вплив вологи або високої температури.
 • Трубчасті спіралі, які виготовлені зі спеціальної трубки і під час нагрівання не тільки виділяють тепло, але і забезпечують максимально ефективну циркуляцію повітря. Головна перевага подібної конструкції полягає в тому, що вона істотно збільшує ефективність роботи конфорок і дозволяє приготувати блюдо максимально швидко. Однак подібні конструкції досить складні з технічної точки зору, тому відремонтувати своїми силами практично неможливо. Для грамотного ремонту необхідно розуміти особливості роботи електричної плити і нюанси заміни певних деталей.
 • Керамічні конфорки, які можуть похвалитися простою конструкцією, можливістю самостійного ремонту в домашніх умовах і довговічністю. Такі електричні плити оснащуються спіраллю з ніхрому, які укладаються в особливі чаші і закріплюються по всій поверхні плити. Сучасні виробники дуже часто для виробництва таких конфорок використовують склокераміку, яка може похвалитися довговічністю і простотою догляду, що вигідно вирізняється на тлі інших моделей.
 • Галогенні конфорки, що представляють собою унікальні пристрої з передовим випромінювачем. Вони можуть встановлюватися в різних областях варильної поверхні, завдяки чому створюють неймовірно швидке нагрівання. Головна перевага подібної плити полягає в тому, що при мінімальному споживанні електроенергії вона може гарантувати швидке нагрівання, що позитивно позначається на економності використання. Єдиний мінус полягає в складності конструкції, через що займатися ремонтними роботами можуть тільки професійні фахівці.

Особливість всіх представлених на сучасному ринку електричних плит полягає в тому, що для передачі струму вони застосовують силовий провід з особливим перерізом. Крім того, конструкція включає в себе спеціальні регулятори температури, які гарантують надійний захист від перегріву. Залежно від моделі електроплити рівень і швидкість нагрівання можуть відбуватися по-різному. У деяких це здійснюється за допомогою зміни вручну, а інші оснащуються особливими таймерами і термодатчиками, які дозволяють вимірювати температуру в автоматичному режимі або повністю відключати пристрої при необхідності.

Що потрібно для ремонту?

ремонт електроплити

Перш за все, майстер, який планує провести ремонт електричної плити у Львові, повинен розуміти особливості роботи подібних приладів і володіти знаннями в області основ електротехніки. Крім того, необхідно приділити пильну увагу нормам безпеки в процесі проведення подібного роду робіт. Перед початком робіт необхідно переконатися в тому, що майстер здатний впоратися з настільки складним ремонтом, а також своєчасно і правильно виявити причину поломки. Саме визначення причини несправності займає найбільше часу, а від правильності «діагнозу» залежить ефективність ремонту.

Щоб ремонт електричної плити у Львові, що проводиться був максимально ефективним і результативним, необхідно обзавестися спеціальними інструментами. Якщо ви плануєте проводити демонтаж електричної плити, то без цілого набору викруток обійтися не вийде. Крім того, в обов'язковому порядку необхідні будуть різні ключі, включаючи ріжкові і накидні варіанти. Якщо несправність знаходиться всередині і будуть проводитися внутрішні монтажні роботи, то потрібно буде заздалегідь обзавестися паяльником, ізоляційною стрічкою і спеціальними приладами, які дозволяють вимірювати рівень напруги і опору.

Часті несправності

У кожної моделі електричної плити можуть бути певні проблеми в роботі, однак, існує цілий ряд загальних несправностей, які можна виявити завдяки вивченню симптомів. Серед найбільш популярних несправностей, з якими стикаються власники електричних плит, можна виділити наступні.

ремонт електроплити Львів

 • У процесі використання електроплити відчувається запах горілого. Якщо мова йде про запах горілої їжі, то можете не хвилюватися, так як ваш пристрій не потребує ремонту. Досить буде просто провести очистку поверхні. А ось якщо пахне плавленою гумою, то потрібно відразу ж вимкнути живлення і викликати майстра, який зможе вивчити цілісність проводки і не допустити загоряння.
 • Конфорка включається, проте, не нагрівається. Дуже часто таке трапляється через те, що немає напруги в мережі, тому в першу чергу необхідно перевірити, чи проходить струм до електричній плиті. Якщо так, то проблема може полягати в несправності спіралі або рукоятки контролера, в результаті чого необхідно буде замінити всі дроти. Одна з найбільш поширених проблем настільних електричних плит полягає в тому, що їх спіралі досить швидко псуються. Вони можуть вийти з ладу в результаті механічної дії або перепадів температури. Наприклад, якщо на нагріту конфорку розлити холодну воду, то техніка, швидше за все, вийде з ладу. Саме це і є основною причиною відсутності рівномірного нагріву конфорки. Позитивний момент полягає в тому, що провести ремонт спіралі або повну заміну без майстра досить просто, адже дістатися до цієї деталі в конструкції не складе труднощів.
 • Не вдається встановити необхідну температуру нагрівання поверхні. Виправити цю ситуацію можна тільки в результаті заміни перемикачів режимів, яка виробляється досить легко і швидко.
 • Духовка погано працює. Основна причина подібної несправності зазвичай полягає в поломці спіралі, а усунути її можна тільки в результаті повної заміни.

Дуже часто трапляється так, що при включенні електроплити вибиває автомат або ж клацає перемикач. У більшості випадків це свідчить про те, що вийшов з ладу терморегулятор або зламалися пробки. Для того щоб виправити ситуацію, потрібно буде провести їх повну заміну. Варто пам'ятати про те, що будь-яке самостійне втручання в роботу електричної плити призведе до того, що ви втратите право на гарантійне обслуговування. Саме тому займатися відновленням працездатності плити своїми силами необхідно тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в своїх здібностях.