Ремонт газових та твердопаливних котлів Львів :: Ціни 2022

Ремонт котлів у Львові та області – якісно та швидко ліквідуємо будь-які аварії з котельним обладнанням та інженерними мережами. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг річного та разового обслуговування, а також

діагностику будь-яких несправностей із подальшим ремонтом. У наших фахівців є всі необхідні знання, досвід, а також технічне обладнання та інструменти для ремонту всіх видів опалювальних систем – від газових настінних котлів до котелень промислового призначення.

Ремонт котлів у Львові

Ремонт котлів у Львові

Своїм клієнтам ми пропонуємо терміновий ремонт котлів вдома у будь-який час доби. Мобільність фахівців забезпечується власним парком службових автомобілів, призначених для доставки не тільки майстра до місця встановлення обладнання, а й котлів до нашого центру, якщо на місці їх не вдалося відремонтувати. Усі наші спеціалісти обов'язково проходять курси підвищення кваліфікації у компаніях, зайнятих виробництвом опалювального обладнання. Інженери завжди возять із собою набір найпопулярніших розхідників та запчастин, щоб терміново ліквідувати більшість несправностей.

У нашому розпорядженні є склади компонентів та різних розхідників для популярних та затребуваних моделей обладнання. Ми постійно поповнюємо каталог запчастин, щоб оперативно впоратися з будь-якими несправностями приладів. Наш сервісний центр працює з багатьма відомими брендами безпосередньо, тому будь-які деталі ми пропонуємо своїм клієнтам за вигіднішими цінами.

Ціни на ремонт котла

Ми пропонуємо широкий перелік послуг з ремонту газових котлів. Ви можете залишити заявку онлайн або зателефонувати нам по телефону, щоб наші фахівці з вами зв'язалися, і допомогли розрахувати ціну ремонту. Так ви вже на стадії виклику представлятимете кінцеву вартість наших послуг.

Гарантії на ремонт котлів

Ремонт газових котлів у Львові

На будь-які виконані роботи ми надаємо обов'язкову гарантію. Є ціла низка причин, з яких ми впевнені, що результат нашої роботи настільки добрий:

 • У нас працюють справжні професіонали вищого класу, які мають значний досвід діяльності у цій сфері.
 • Будь-який дзвінок щодо обслуговування або ремонту ми обробляємо в мінімально короткі терміни.
 • По телефону можна дізнатися ціну ремонту котла, а також уточнити будь-які деталі та питання, що стосуються нашої діяльності.
 • Фахівці виїжджають дуже швидко.
 • Усі несправності діагностуються із застосуванням виключно професійного обладнання.
 • Для ремонту ми використовуємо лише оригінальні запасні частини.
 • На всі запчастини та виконану роботу ми даємо гарантію.

Популярні несправності котлів

Ремонт твердопаливних котлів у Львові

Фахівці впораються з будь-якими несправностями, тому що для них немає важких завдань, які неможливо вирішити. Професіонали швидко проведуть ремонт, у 90% випадків достатньо одного приїзду.

Проблеми в системах опалення зазвичай пов'язані з некоректною експлуатацією обладнання, помилками при монтажі або проектуванні. Щоб забезпечити ефективну роботу котельного обладнання, потрібне регулярне обслуговування. Під час проведення діагностики та регулювання котла один-два рази на рік можна уникнути поломок та простоїв опалювальної системи.

Забезпечити повноцінну та правильну роботу системи опалення можна за допомогою водопідготовки. Якщо вода, що надходить в опалювальний агрегат, не пройшла достатню очистку, то внутрішні поверхні страждатимуть від відкладень солей та домішок, що їх руйнує і помітно ускладнює віддачу тепла.

Існує кілька найпопулярніших несправностей побутових газових котлів:

 • Не вмикається
 • Сильний шум
 • Немає тяги
 • Збилися налаштування
 • Слабке полум'я
 • Видає помилку
 • Не тримає тиск

Котел може не включатись з кількох причин. Найчастіше винен датчик горіння. Причиною його виходу з ладу можливо забруднення газового патрубка. Можна зняти патрубок, промити його водою, прочистити ватяною паличкою, а потім продути від залишків вологи. Якщо після повернення на місце нічого не змінилося, слід викликати фахівця.

Сильний шум під час роботи газового казана часто свідчить про наявність несправності опалювальної системи. Така проблема потребує уваги виключно з боку кваліфікованого спеціаліста. Не варто самостійно вирішувати причину поломки. Ігнорувати подібну несправність тривалий час теж не можна, оскільки це може спричинити аварійну зупинку.

У котлі немає тяги з різних причин. Це може бути засмічення коаксіального димоходу або проблеми з вентилятором наддуву. Вирішення проблеми слід довірити виключно кваліфікованому фахівцю, який проведе діагностику та швидко виявить несправність.

У приладі можуть збитися налаштування з різних причин. Для їх визначення потрібно викликати нашого майстра, який швидко визначить та усуне будь-яку проблему.

Слабке полум'я пальника може бути пов'язане з недостатнім тиском газу, проблемами в елементах його подачі до пальника або в самому пальнику, а також в інших компонентах, що беруть участь у роботі.

Ремонт газового котла у Львові

Якщо котел видає помилку, яку ви не можете усунути простими маніпуляціями, негайно викликайте фахівця. Сучасне обладнання виготовлено так, щоб швидко реагувати на будь-які проблеми всередині, тому в ході самодіагностики визначає джерело неполадки та повідомляє відповідний код помилки.

Коли котел не тримає тиску, виникають проблеми з його експлуатацією. Для усунення такої поломки потрібне кваліфіковане втручання, оскільки причина може ховатися будь-де.

Процес ремонту котлів включає:

 • Діагностику із застосуванням сучасного обладнання, що дає повний набір відомостей про стан приладу та наявні поломки;
 • Забезпечення безпеки робіт, що проводяться;
 • Виявлення будь-яких відхилень монтажної схеми та експлуатаційних умов, використаної у конкретному випадку, від рекомендацій виробника;
 • Аналіз цілісності механічних компонентів системи та визначення їх зносу;
 • Комп'ютерний аналіз електронної системи керування котлом;
 • Виправлення автоматики та її налаштування для забезпечення максимальної ефективності роботи системи.
Обслуговування газових котлів

При обслуговуванні приладів фахівці проводять комплекс заходів, націлених на безпеку експлуатації приладу:

 • Вимірювання вмісту вуглекислого та чадного газу в приміщенні котельні під час роботи котла та при його зупинці;
 • Вимір концентрації газів у відпрацьованих газах;
 • Аналіз роботи пальника та зміни його режимів щодо небажаних та небезпечних відхилень від норми: надлишок подачі повітря, відрив полум'я, перевитрата газу та інших.

Ремонт твердопаливного котла у Львові

Для будь-якої процедури використовуються газоаналізатори високої якості, щоб можна було звірити інформацію щодо конкретного котла з рекомендаціями виробника.

Коли діагностика завершується, проводиться ремонт опалювального котла з його наступним пуском в експлуатацію:

 • Відновлення деталей, що вийшли з ладу, або їхня повна заміна;
 • Чищення поверхонь пальника, форсунок, фільтрів, камери згоряння, арматури;
 • Регулювання клапанів, елементів розпалювання, інших компонентів;
 • Налаштування автоматики;
 • Балансування паливної витрати;
 • Інші заходи, націлені на максимальну ефективність та економність роботи опалювальної системи.
Як ми працюємо
 1. Ми приймаємо ваш дзвінок чи заявку;
 2. Майстер приїжджає у зручний вам час;
 3. Одягає бахіли;
 4. Здійснює ремонт котла;
 5. Прибирає робоче місце;
 6. Видає рекомендації;
 7. Гарантійне обслуговування.

Ми надаємо послуги з обслуговування та ремонту котлів у Львові досить тривалий час, тому знаємо, що для цього потрібен комплексний підхід, щоб діагностувати будь-які неполадки та оперативно усувати їх. Нашими фахівцями проводиться повна та докладна діагностика всіх систем, у тому числі аналіз повітря з перевіркою димоходу щодо витоку продуктів горіння.

Особливу увагу ми приділяємо системам електропостачання та підготовки води, оскільки стабільність та надійність функціонування системи опалення залежить від них. Ефективність роботи котла залежить і від таких елементів, як наносні групи, розширювальні баки, додаткові бойлери, теплоізоляція контурів та інше.