Прибирання та вивезення снігу у Львові та області

Вивезення снігу Львів – потрібна послуга в зимовий час. Снігові опади дарують задоволення дітям, але можуть паралізувати роботу підприємств, заблокувати виїзди та в'їзди на територію

. Ігнорувати снігопад неможливо, оскільки снігові маси таять у собі багато неприємних сюрпризів. Але якщо з очищенням ганку або ділянки перед під'їздом можна впоратися звичайною лопатою, то прибирання великих площ вимагає залучення спецтехніки та досвідчених фахівців.

Машина на вивіз снігу 1600грн
Чищення снігу до 2год роботи 350грн
Чищення снігу тоактором від 4200грн
чищення даху від снігу від 45 грн м кв

Компанія "Наш Майстер" допоможе зі збиранням снігу навіть у складних погодних умовах. Ми оперативно виїжджаємо на будь-які адреси у Львові та області і здійснюємо повний комплекс робіт із забезпечення чистоти на ділянці. Якщо ви проводите очищення дворів, тротуарів, паркінгів, автомобільних шляхів та будь-яких інших місць, наші фахівці нададуть контейнери потрібних обсягів та вивезуть сніг.

Навіщо потрібне вивезення снігу у Львові?

вивіз снігу Львів

Послуга вивіз снігу надається як приватним особам, і організаціям. До неї вдаються школи, дитячі садки, лікарні, державні та комерційні установи. Очищення територій потребує граничної оперативності, адже снігопад здатний спричинити чимало проблем:

 • при таненні кучугури призводять до підтоплення території;
 • снігові замети порушують рух транспорту та збільшують ризики ДТП;
 • при сильних опадів висока ймовірність пошкодження дахів, поломки технологічного обладнання;
 • сніг на вимощеннях будинків призводить до підвищення вологості в підвалах та цокольних поверхах;
 • укочені снігові маси стають слизькими та небезпечними для пішоходів.

Вивезем сніг із вашої ділянки за короткий термін. Ми маємо великий парк спецтехніки і добре знаємо, як впоратися з природними катаклізмами. Крім снігових мас, клієнтам доступні кваліфіковані послуги з перевезення будь-яких інших типів відходів, як будівельне сміття.

Послуги вивезення снігу Львів та область

Для збирання снігу наша компанія надає контейнери різної місткості. Залежно від обсягу відходів, ми виділяємо замовникам ємності наступного обсягу:

 • 8 м 3 – компактні накопичувачі вантажопідйомністю до 5 тонн з відкритим верхом та зручним доступом для навантаження;
 • 20 м 3 - бункери з воротами для одноразової завантаження до 10 тонн відходів;
 • 27 м 3 - об'ємні контейнери на 15 тонн, оснащені сходами і воротами.

Якщо вам буде потрібна допомога при завантаженні, у нас можна замовити екскаватор або бригаду професійних вантажників.

Вартість вивезення снігу

вивіз снігу

Замовити транспортування можна контактним телефоном або через форму онлайн на сайті. Ми приймаємо термінові замовлення, пов'язані з різкою зміною погоди. Звертайтесь у будь-який час – фахівці впораються з поставленими завданнями швидко та ефективно!

У великому місті зі складною інфраструктурою проблема збирання та утилізації снігових завалів завжди стоїть особливо гостро. Впоратися своїми силами, не залучаючи обладнання та техніку, майже неможливо. Щоб якнайшвидше усунути снігові завали та крижані купи, звертайтеся до професіоналів.

 • Вивезення снігу на регулярній основі. Ми пропонуємо оптимальні тарифи для представників ТСЖ, приватних організацій та компаній, власників приватної власності. Для клієнта складається індивідуальний договір, де обумовлюються всі умови співробітництва. Наші фахівці надають контейнери для завантаження та вивезення снігових завалів із заздалегідь узгодженою періодичністю. При погодних аномаліях у компанії є можливість використовувати додаткові ресурси.
 • Разова послуга вивезення снігу. Ми врахуємо погодні обставини та ваші потреби. Такий вид робіт є актуальним для представників житлового сектору. Ми допоможемо позбутися снігових завалів та компаній, які потребують негайної евакуації опадів із закритої території.

Усі заявки розглядаються співробітниками оперативно в індивідуальному порядку. Можете розраховувати на нашу компетентну допомогу та підтримку.

Вивезення снігу з навантаженням

Щоб не потонути в снігових завалах, необхідно проводити регулярне зачищення майданчиків. Як правило, власники житлового сектора та комерційних локацій вдаються до техніки складування. Достатньо розчистити доріжки, забрати сніг у купи і чекати відлиги. Коли ж атмосферних опадів занадто багато, а ділянка невелика, виникає потреба у терміновому вивезенні снігу з території.

Рекомендуємо дотримуватися основних правил механізованого збирання. Це означає, що спочатку формуються снігові відвали, щоб ви звільнили територію від опадів.

Звертайтеся до нас у будь-який час, щоб оцінити нашу майстерність та оперативність. Завдяки злагодженій роботі наших співробітників буде забезпечено комфортні умови для пішоходів, водіїв, співробітників комерційних структур.

Як відбувається прибирання та вивезення снігу?

вивезення снігу

Прибирання та вивезення снігу у Львові поділяються на кілька етапів:

 1. Чищення снігу трактором чи вручну.

Уся територія, яку необхідно прибрати, очищується спеціальною технікою, яка видаляє максимальну кількість снігу із дорожнього покриття. Остаточне очищення території виконується бригадою робітників.

 1. Завантаження прибраного снігу.

Може виконуватися безпосередньо одночасно з чищенням або після неї. Кількість навантажень залежить від розмірів території, що прибирається, і кількості снігу, яка на ній знаходиться. І, звісно, від обсягів вантажних машин.

 1. Вивезення снігу.

Найчастіше самоскидами.

Куди вивозиться сніг?

Вивезення снігу здійснюється за межі міста. Однак вивезти його і скинути в яр не можна, оскільки сніг має високі сорбційні здібності. Тому для цього спеціально виділяють окремі полігони за межами міста. Дане місце ретельно вибирається для того, щоб при таненні снігу хімікати, що вбралися, не потрапили в міську систему водопостачання.

Для запобігання негативним наслідкам екологія цих місць постійно обстежується, а в літній період там проводять рекультивацію. Життя у Львові робить послуги з вивезення та збирання снігу досить актуальним питанням, адже снігові завали можуть надати чимало клопоту.

Яку техніку використовують компанії із вивезення снігу?

Залежно від поверхні та розмірів території, яку необхідно очистити, може використовуватися обладнання різних потужностей та розмірів. Наприклад, для прибирання снігу з тротуарів використовується ручний снігоприбирач із пневматичною системою, який відкидає сніг убік. Цю техніку можна використовувати для очищення маленьких ділянок. Найчастіше краще замовити трактор для прибирання снігу.

Прибирання снігу Львів

прибирання снігу Львів

Механізоване прибирання снігу у Львові – гарантія нормального функціонування дорожніх магістралей, підприємств, офісних центрів та інших організацій міста. Очищення опадів із залученням техніки особливо актуальне у великому населеному центрі через наявність безлічі архітектурних об'єктів та інтенсивного потоку транспорту.

У зимовий час при великих снігопадах керівники організацій замислюються, як же впоратися з нелегким завданням з очищення опадів з проїжджої частини, з будинків та споруд.

Збирання снігу вручну може вирішити цю проблему, але одними лопатами не впоратися. Звичайно, спочатку здається, що це легко та просто, але надалі виявляється не так. Але пізніше, при сильному морозі та рясному снігопаді, все це перетворюється на величезні кучугури та криги.

Прибирання снігу та заметів у великих містах ускладнюється через велику кількість магістралей, будинків та іншої різноманітної інфраструктури, тому важливим є використання техніки з високою маневреністю.

Особливості прибирання снігу вручну та навантажувачем

Якісне прибирання снігу із застосуванням техніки можливе лише за умови своєчасного виконання робіт. Якщо заходи щодо очищення території будуть здійснені надто пізно, більша частина опадів, що випали, ущільниться, що істотно позначиться на складності робочого процесу, а вартість послуги стане на порядок вищою.

Усунення крижаного шару, що утворився після тривалого снігопаду, практично неможливо реалізувати вручну. Завдання вимагає додаткових операцій, тому ціна такої операції дещо вища, ніж на стандартне прибирання снігу.

Сучасна снігоприбиральна техніка. Експлуатаційні можливості

прибирання снігу

Можливості техніки:

 • посипання дорожнього полотна інертними матеріалами у зимовий період (проти ожеледиці);
 • згрібання опадів;
 • підмітання дорожньої поверхні;
 • очищення дороги та узбіччя.

Для очищення та навантаження опадів також добре підійде фронтальний навантажувач, екскаватор-навантажувач, а для важкодоступної території під'їзду - міні-навантажувач. При прибиранні снігових палаток навантажувач може вантажити їх у автомобілі, легко переміщати та вантажити шматки льоду, збирати сніг у зручні для навантаження купи та вали.

Ціна на прибирання снігу

Тепер, щоб звільнити ділянку від снігу, більше не потрібно годинами працювати лопатою вручну. Застосування спецтехніки дозволить однаково швидко впоратися з тільки опадами, що випали, і з важкими пластами, що злежалися, здатними в лічені години перетворитися на крижаний наст.

Вартість робіт формується з урахуванням специфіки задіяних матеріалів та кількості робітників, які беруть участь у реалізації завдання. Прибирання снігу у Львові механізованим способом – це оптимальне співвідношення ціна-якість.