Ремонт газової колонки Львів :: Ціни 2022

Обладнання для дому, яке забезпечує оселю теплом та гарячою водою цілий рік іноді виходить з ладу. Тоді стає необхідність здійснити ремонт газової колонки.

Коли не виходить усунути поломання самостійно, потрібно замовити ремонт колонки у Львові.

Спосіб водонагрівання газом вважається більш зручним та надійним, ніж бойлери. Електробойлери зазвичай починають текти через 5-6 років використання та потребують заміни або капітального ремонтування. Крім цього, нагрівач на газу забезпечує безперервну подачу води в реальному часі, нагріваючи її за потреби. В цей час електричний бойлер потрібно попередньо розігріти, а також у ньому об’єм гарячої води обмежений вмістом бака. Альтернативний спосіб нагріву більш вигідний економічно, адже споживає менше електроенергії, ніж бойлер.

Ремонт газової колонки у Львові: конструкція

Ремонт колонки у Львові

Принцип роботи даного приладу полягає у підігріві рідини, що надходить з водопроводу шляхом згоряння газу. Водонагрівач має теплообмінник, що розподіляє водний потік по тонких трубках, розташованим зверху над пальником. Таким чином, теплоносій нагрівається одразу перед постачанням.

В будові мають місце наступні елементи:

 • Основний пальник. Є кілька видів запуску водонагрівного елементу: запальник, система п’єрозжигу, електронний розпал.
 • Теплообмінник - це система невеликих трубочок, у якій циркулює рідина.
 • Корпус з регуляторами потужності та витрати ресурсів водопостачання.
 • Блок запалення, пов'язаний із запальним пальником та блоком живлення.
 • Блок керування - з дисплеєм або без нього.
 • Мембранно-газовый клапан.
 • Система безпеки. Включає датчики, які спрацьовують за відсутності водопостачання, зміни її напору, перегрівання, відсутності тяги та інших небезпечних ситуацій.
 • Блок відведення продуктів згоряння (колектор відпрацьованих газів, підключення до димоходу, датчик тяги).

Ремонт газової колонки у Львові включає діагностику всіх складових частин обладнання. Коли ви ремонтуєте прилад, необхідно перевірити правильність роботи усуненні неполадки.

Принцип роботи досить простий. Вода нагрівається під час протікання всередині такого апарату. Вона надходить вхідною трубою, потім тече теплообмінником, який віддає тепло холодній рідині з водопроводу. В результаті з вихідної труби до крана подається гаряча вода необхідної температури. Відпрацьовані гази виводяться через димохід.

Які ламання можуть трапитись, що потребують ремонт колонки?

Ремонт газової колонки у Львові

Якщо у вас зламався водонагрівач, самі ви з цією проблемою впоратись не змогли, тоді викликайте майстра, що здійснює ремонт газової колонки на дому. Попередньо треба розібратись, у чому проблема, та крім цього, чи можливо вирішити її самостійно.

Найчастіше виникають такі неполадки:

 • гасне під час роботи;
 • немає подачі газу;
 • слабо або не нагріває зовсім;
 • протікає;
 • відсутня подача води;
 • присутні сторонні звуки;
 • не запускається.

Спробуємо детальніше розібратись в причинах виникнення таких проблем. В деяких випадках впорається навіть домогосподарка!

Насправді власник не має самостійно здійснювати маніпуляції з технікою на газу, оскільки це може бути небезпечно. Однак проточний водонагрівач є водно-газовим обладнанням, тому деякі прості дії можна зробити без втручання спеціалістів.

Може бути таке, що прилад не підлягає ремонту та потрібен демонтаж колонки. Оскільки ця техніка має зв’язок з системою газопостачання, демонтаж колонки має здійснювати спеціаліст. Самостійно робити цього не варто, тому що це може бути небезпечно.

Ремонт газової колонки, якщо вона не запускається

Це найпоширеніша та найважча для діагностики проблема.

Причина

Можливі дії

Несправність запальника.

В такому випадку необхідно викликати майстра, що здійснює ремонт газової колонки у Львові. Самостійно чіпати його не бажано - це пожежонебезпечно. Кваліфікований спеціаліст, що здійснює ремонт побутової техніки, зможе налагодити деталь, яка вийшла з ладу або замінити її.

Апарат з електронним розпалом, можливо є необхідність в заміні батарейок.

В інструкції ви можете уточнити, чи є в приладі батарейки, як їх замінити.

В тому випадку, коли в документації не передумовлено заміна батарейок, краще викликати майстра. Ремонт газової колонки у Львові здійснює кваліфікований спеціаліст з великим досвідом роботи.

Відсутня вентиляційна тяга.

Піднесіть до решітки вентиляції смужку паперу. Якщо листок не змінює свого положення або змінює його недостатньо виражено, тяги немає або вона відсутня. Прочистить вентиляційний колодязь за допомогою металевого йоржика, прив'язаного до гнучкого дроту (шлангу тощо), що підходить по довжині.

Зносилась мембрана пальника.

Механізм запуску стає менш чутливим і при включенні води може не спрацювати.

Щоб з’ясувати, чи в цій деталі проблема, відкрийте горячий кран на максимум. Якщо техніка не запустилась, мембрана вийшла з ладу.

Щоб полагодити її, треба:

 • відкрутити гайки та гвинти кріплення з водяного вузла (зазвичай їх 2);
 • роз'єднати половинки вузла;
 • вам відкриється силіконова або гумова (зазвичай стандарт) мембрана.

Якщо вона не пласка, як має бути в нормі, а деформована, доведеться придбати нову. Силіконові мембрани прослужать вам значно довше, ніж гумові.

Не можете замінити мембрану власноруч, замовте ремонт газової колонки на дому.

Ремонт колонки

Майстри сервісу “Наш майстер” мають значний досвід в технічному обслуговуванні, ремонті газових колонок та обладнанням різних марок, в тому числі:

 • Електролюкс;
 • Бош;
 • AEG (Аег);
 • Арістон;
 • Термет;
 • Вайлант;
 • Беретта;
 • Сільбер;
 • Беко;
 • Гефест;
 • Сіменс;
 • Мора;
 • Кінг.

Крім опалювального обладнання клієнт компанії зможе замовити ремонтування кондиціонерів, холодильників, пралок та інших приладів побутового призначення.

Гасне під час роботи - який потрібен ремонт колонки?

Ремонт газової колонки

Перша можлива причина - немає тяги. Що робити в цьому випадку, ми вже розповідали.

Друга - несправність водяного вузла. Прилад може запускатися та гаснути в тому випадку, коли у водопроводі недостатньо теплоносія або несправний водяний вузол.

Якщо напір холодної рідини не змінився, а той що йде з колонки, послабшав, це є сигналом: засмітився сітчастий фільтр на вході водяного вузла. Таке часто буває після відключення води та її подачі знову. Течія стає все більш тоненькою, водонагрівач запускається все гірше.

Також перевірте стан мембрани водяного вузла. Як це зробити ми розповідали вище.

Почистить теплообмінник власними руками, а не вийшло - віднесіть в сервіс, де його будуть обробляти спеціальними розчинами.

В ситуації, коли жодна з цих маніпуляцій не допомогла, радимо викликати кваліфікованого майстра. Ремонт газової колонки у Львові може потребувати більш складної та глибокої діагностики.

Ремонт газової колонки в тому випадку, коли вона протікає

Причин протікання можуть бути дві:

 1. Потребують заміни зношені сальники, які розташовані на стику елементів гідравлічної системи. Проводиться розбирання гідравлічної системи та заміна уплотнювачів.
 2. Елементи гідравлічної системи зазнали корозії, тому потребують заміни. Найчастіше страждає теплообмінник, який зазнає впливу різниці температур.

Якщо замінити сальники неважко й це можна зробити самостійно, то заміна елементів гідравлічної системи - процедура досить важка. Вона потребує послуг кваліфікованих спеціалістів, які можуть здійснити ремонт газової колонки у Львові.

Ремонт газової колонки, коли при її вмиканні є сторонні звуки

Ремонт колонки Львів

При включенні приладу чути мікровибух. Він може з'являтися через недостатність тяги в вентиляційній системі. Також мікро-вибухи можуть траплятися через надмірний прилив палива. Усунути проблему можна таким чином:

 • прочистити димар самостійно або викликами майстра;
 • замінити елементи живлення.

У решті випадків ремонт колонки має здійснювати спеціаліст.

Особливо важливо викликати спеціаліста, якщо від газового нагрівача ви чуєте сторонні запахи, особливо запах газу. В такому випадку ви маєте негайно повідомити відповідну службу, перекрити постачання та відкрити всі вікна. В жодному разі не намагайтесь розв`язати цю проблему власноруч.

Пристрій погано нагріває - як здійснити ремонт колонки у Львові

Першою причиною може бути неправильно виставлений режим потужності. Уважно прочитайте інструкцію, замініть параметри подачі водяного напору у разі потреби. У водонагрівача є два регулятори:

 • перший регулює силу полум’я;
 • другий - силу подачі рідини.

Можливо вашу проблему вирішить налагодження регуляторів.

Крім цього недостатнє нагрівання рідини може відбуватися через засмічення водонагрівача. Про це свідчить колір горіння газу та поява кіптяви при роботі приладу.

Також може потекти прохолодна вода через слабкий тиск газу. Виправити проблему з недостатнім нагріванням допоможуть такі дії:

 • виконати регулювання крана подачі гарячої води;
 • почистити водонагрівальний пристрій самостійно;
 • звернутися до фахівця.

Вище були розглянуті типові поломки водонагрівача, які найчастіше зустрічаються та їх можна усунути своїми руками. Але якщо ви не впевнені, що самі зможете розв`язати питання, краще довірити все фахівцям.

На що звернути увагу, виконуючи ремонт газової колонки?

Якщо у вас вдома сталася проблема, яка потребує ремонту газової колонки, необхідно провести огляд прилада та з’ясувати, чи можете ви вирішити її своїми силами.

У випадку, коли ремонт газової колонки полягає лише в тому, щоб почистити димар, замінити сальники або батарейки, можна не викликати майстра. Проте коли необхідно здійснити демонтаж або монтаж газової колонки, замінити серйозні елементи конструкції, краще звернутись до фахівця. Демонтаж на монтаж газової колонки потребують кваліфікованої роботи з газопроводом. Якщо цим займається людина без досвіду та кваліфікації, її дії можуть бути небезпечними для оточуючих.

Відповіді на часті питання

Де знайти майстра?

Спеціаліста, що здійснює кваліфікований ремонт колонки у Львові можна знайти на сайті https://nash-mayster.lviv.ua.

Вода погано гріється: що робити?

 1. подивіться, як виставленні налаштування. Мабуть необхідно, збільшити потужність;
 2. зверніть увагу, чи не засмічений теплообмінник. Якщо він брудний, його можна почистити самостійно або віднести в сервіс;
 3. не знайшли проблему, треба викликати майстра.

Дії по ремонту газової колонки, коли вона не запускається?

 1. замініть батарейки (для приладів з електронним зажиганням);
 2. перевірте тягу;
 3. потім справність водопостачання.

Водонагрівач хлопає при вмиканні - що робити?

 1. перевірте живлення;
 2. подивіться, чи не засорений димар.

Якщо крім хлопання ви чуєте сторонні запахи - перекрийте постачання газу та викликайте спеціалістів.