Демонтаж дерев'яної підлоги Львів :: Паркету, ламінату, дошки

Наша компанія пропонує послуги у Львові з розбирання всіх підлогових покриттів: ковроліну, килимової плитки, ламінату, лінолеуму, паркету, пробки. Ми професійно виконуємо демонтаж дерев'яної підлоги, знімаємо та утилізуємо старі покриття у житлових, офісних та виробничих приміщеннях.

Наші переваги – це:

 • досвідчені та відповідальні співробітники, які виконують демонтажні роботи максимально ефективно та швидко;
 • наявність сучасного професійного інструменту: пневматичні та електричні відбійні молотки, бензорези, болгарки, газове зварювання тощо;
 • Великий штат фахівців дозволяє виконувати замовлення у великих обсягах у стислий термін;
 • Виконання необхідних робіт у чітко обумовлені терміни.
Демонтаж стін цегла рядова звичайна 1000грн куб,
Демонтаж стін бетон або підсилена стіна 1500грн куб
Демонтаж стіни пів цегли 100грн м2
Демонтаж стіни півтора цегли 150грн м2
Демонтаж бетонної стіни від 1200грн
Вибивання отворів в фундаменті від 300 до 850грн
Демонтаж старої плитки 120 грн м2
Демонтаж штукатурки 100грн м2
Демонтаж стяжки від 5 см-120грн,більше 5 см 140,150грн

 

Демонтаж плитки   кв.м 100
Демонтаж штукатурки товщина до 3 см кв.м 100
Демонтаж стяжки підлоги товщина до 5 см кв.м 100
Демонтаж стяжки підлоги товщина 5-10 см кв.м 120
Демонтаж лінолеуму   кв.м 40
Демонтаж ковроліну   кв.м 40
Демонтаж ДВП   кв.м 45
Демонтаж ламінату   кв.м 50
Демонтаж фанери   кв.м 45
Демонтаж підлоги дерев'яної   кв.м 100
Демонтаж закруглень під стелею   м/п 80
Демонтаж гіпсокартону стіна кв.м 100
Демонтаж гіпсокартону стеля кв.м 100
Демонтаж набілу(вторинне житло) крейда та вапно стіна кв.м 100
Демонтаж набілу(вторинне житло) крейда та вапно стеля кв.м 120
Демонтаж шпалер стіна кв.м 60
Демонтаж шпалер стеля кв.м 70
Демонтаж шпаклівки   кв.м 120
Розшивка швів гіпсокартону і шпаклівка   м/п 150
Демонтаж підвісної стелі Armstrong   кв.м 60
Фасування в мішки будівельного сміття(з прибиранням)   шт 10
Демонтаж дверей   шт 300
Демонтаж підвіконників   м/п 100
Демонтаж ванни   шт 500
Демонтаж перегородки (не несучі стіни) Цегла 1/2 кв.м 200
Демонтаж перегородки (не несучі стіни Бетонних до 100мм кв.м 400
Демонтаж перегородки з гіпсокартону (каркасного) стіна кв.м 100
Демонтаж перегородки з гіпсокартону (каркасного) короб м/п 80
Демонтаж вагонки   кв.м 60
Очищення стін від фарби   кв.м 100
Демонтаж паркету від   кв.м 60

Демонтаж підлоги: розбираємо старе покриття

демонтаж дерев'яної підлоги

Капітальний ремонт житлових кімнат або офісів дуже часто включає демонтаж підлоги: видалення старого покриття, цементної стяжки, демонтування різних конструкцій, дверних блоків, сантехнічного обладнання.

Здавалося б, що може бути легше, ніж цей вид робіт: розбив і викинув, проте не все так просто – непрофесійний підхід може спричинити дуже неприємні моменти.

Наприклад, при некваліфікованому демонтажі існує можливість пошкодити сантехнічні труби, що відповідно призведе до затоплення сусіда, або «наткнутися» на приховану електропроводку, що спричинить «удару» струмом або коротке замикання, що може спричинити пожежу.

Наші майстри мають багаторічний досвід, що дозволяє їм безпомилково виконувати поставлені перед ними завдання в найкоротші терміни. Після виконання робіт з демонтування підлоги, за домовленістю із замовником, фахівці нашої компанії можуть виконати демонтаж стелі, стін, перегородок, забезпечити вивіз будівельного сміття та його утилізацію.

Демонтаж старої підлоги – перший крок до оновлення

З часом навіть якісне покриття зношується і стає непридатним для експлуатації. Це можна пояснити тим, що практично щодня підлога повинна витримувати значні навантаження, особливо в офісних та виробничих приміщеннях. Щоб оновити покриття, необхідно спочатку його демонтувати, а потім настелити нове.

демонтаж дерев'яної підлоги Львів

Якщо ви вважаєте, що цю роботу можна правильно виконати самостійно, ви трохи ризикуєте. Краще, коли демонтаж дерев'яної підлоги у Львові проводять майстри, які знають всі тонкощі зносу. У такому разі не доведеться виправляти помилки, які можуть бути допущені при неправильному розбиранні покриття.

Скільки коштує демонтаж дерев'яної підлоги у Львові?

Вартість демонтування підлогового покриття залежить від матеріалу підлоги: наприклад, ціни на демонтаж підлоги з паркету і ламінату будуть відрізнятися, оскільки витрати сил робочих і часу на їх розбирання різні.

демонтаж підлоги

Варто сказати, що демонтажні роботи – справа важка та брудна, тому для їх здійснення потрібна особлива підготовка та досвід. По завершенні робіт потрібно вивезти будівельне сміття, що потребує наявності спецтехніки та висококваліфікованих кадрів.

Наша компанія готова виконати ефективно та недорого будь-який демонтаж – розцінки на роботи радують кожного клієнта. Ми постійно стежимо за сумлінністю персоналу та за тим, як майстри підходять до вирішення того чи іншого завдання.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • відпрацьовані та чесні технічні та інженерні рішення;
 • сучасне вітчизняне та зарубіжне обладнання та інструментарій;
 • Професійний підхід співробітників усіх рівнів;
 • чуйних, уважних та досвідчених менеджерів.

Тільки якісний демонтаж підлогових покриттів може бути надійним «фундаментом» для проведення хороших ремонтних робіт.

Демонтаж старого паркету у Львові

Перед укладанням нового покриття для підлоги потрібно зняти старе - демонтаж старого паркету може викликати труднощі, тому що вони укладаються на клей і зняти їх буває непросто. Компанія «Наш Майстер» надає послуги з демонтажу дерев'яної підлоги з 2011 року і щорічно ми демонтуємо до 30 старих підлог

Правила демонтажу дерев'яних підлог

демонтаж підлоги Львів

При виконанні робіт зі зняття паркету ми дотримуємося наступних принципів:

 1. мінімум шуму та пилу - зазвичай демонтаж ми проводимо вручну, завдяки чому вдається уникнути великого шуму. Пилу при цьому не уникнути, але завдяки акуратності наших майстрів та використанню промислових пилососів вдається його мінімізувати.
 2. Підключаємо техніку в крайніх випадках - не завжди можна відірвати паркет вручну. Якщо підлога покладена на сучасний клей, то без перфораторів або стриперів зняти її зазвичай не вдається. У цих випадках вашим сусідам доведеться зазнати шуму та сильної вібрації.

не пошкодити стяжку - основним завданням ми вважаємо не так видалити стару підлогу, скільки постаратися зберегти якість стяжки. Іноді паркетний клей виявляється настільки сильним, що при видаленні паркетної підлоги відривається з поверхні разом зі шматками стяжки. Ми намагаємося мінімізувати це, оскільки часто демонтаж є підготовчим етапом укладання нового паркету.

Етапи зняття паркету

демонтаж паркету

Наші майстри знімають стару паркетну підлогу у кілька етапів:

 1. винос меблів - ми допоможемо вам винести меблі із приміщення. Для цієї мети зазвичай використовуються всі вільні простори в будинку: балкон, кухня, коридор. Дрібне начиння можна забрати на дачу, а великі меблі можна тимчасово залишити у сусідів. Також важливо зняти у приміщеннях картини та фіранки.
 2. демонтаж старого плінтуса – при демонтажі ми прагнемо не подряпати стіни та шпалери, не пошкодити електропроводи.
 3. зняття паркету - видалення старого паркетного покриття починається зазвичай з периметра приміщення, тому що в тих ділянках планки зазвичай швидше відклеюється від основи. Для цього використовуються прості ручні інструменти - стамеска, молоток, монтування, фомка, зубило та цвяходер. Таким чином відриваємо кожну паркетину та ламель із поверхні.
 4. підключаємо техніку - якщо в ході демонтажу зустрічаються ділянки, які добре приклеєні і не відклеюються простими засобами, то ми підключаємо техніку. Для цього ми використовуємо або перфоратор, або спеціальний апарат, який називається «стрипер». Цим способом можна зняти навіть сучасну підлогу, укладену на поліуретанові клеї. Цим способом відриваються плашки, що залишилися.
 5. виносимо сміття - весь зібраний паркет ми збираємо в мішки для будівельного.
 6. готуємо підлогу до укладання - потім ми пилососимо основу і починаємо процес укладання нової підлоги.

Що робити після демонтажу підлоги

Після зняття старої паркетної підлоги доводиться стикатися з низкою нових проблем. Це пов'язано з якістю основи та її готовністю до укладання нової підлоги.

 1. Стяжка потребує ремонту - якщо після видалення паркету на стяжці є окремі тріщини або дірки від дюбелів, то ці дефекти необхідно закласти спеціальними ремонтними складами. Це дозволить швидко відновити пристойний стан стяжки мінімальними вкладеннями.
 2. На стяжці є перепади 1-3 мм — якщо на підлозі є невеликі перепади висоти, то для його вирівнювання ми використовуємо однодискові машини зі спеціальними дисками для шліфування бетонної стяжки. Це дозволяє ідеально вирівняти підлогу перед укладанням паркету.
 3. Настяжцієвеликіперепади - якщо підлогу неможливо вирівняти шліфуванням, необхідно залити шар самовирівнюючої. При її заливці важливо використовувати матеріал високої якості та суворо дотримуватись технології, зазначеної виробником.

Демонтаж старого паркету та укладання нового

Слід зазначити, що перш, ніж замовити демонтаж, радимо викликати нашого технолога на ваш об'єкт. Технолог зробить необхідні виміри, розрахує кошторис робіт та матеріалів для укладання нової підлоги (чи то з паркету чи паркетної дошки), проконсультує з усіх питань.

Поширені запитання

Хто наші майстри?

Наші майстри - фахівці своєї справи, які мають відповідну освіту та досвід роботи. Ми ретельно відбираємо персонал при прийомі на роботу, постійно отримуємо зворотний зв'язок від клієнтів про якість виконаних нашими майстрами робіт, постійно проводимо навчання та тренінги з якості виконуваних робіт.

 

Чи є гарантія на виконані роботи?

 

Компанія "Наш Майстер" надає гарантію на роботи від тижня до 1 року. Гарантія залежить від виконуваних робіт та запчастин обраних замовником.

Мені ж дешевше замовити роботу майстру з оголошення?

Надає послуги якісно та надає гарантію на виконані роботи. Майстри компанії проходять суворий відбір, постійно підвищують свою кваліфікацію та контролюються компанією, за наявності негативних відгуків робота з ними припиняється. Компанія надає послуги за ринковими цінами, за прайсом, який є на сайті. Оплата лише після здійснення ремонту, у разі здійснення ремонту виклик безкоштовний

Чи працюєте ви з юридичними особами?

Компанія "Наш Мастер" працює з юридичними особами. Зв'яжіться з нами за телефоном або за формою зворотного зв'язку, щоб обговорити умови співпраці.