Монтаж дерев'яної підлоги Львів :: Ціни на встановлення в 2022

Компанія «Наш Майстер» надає послуги укладання дерев'яних підлог у Львові з 2016 року. У середньому ми вкладаємо до 20 дерев'яних підлог на рік.

Наші майстри регулярно відвідують професійні майстер-класи та семінари, а у своїй практиці ми використовуємо європейські матеріали та технологію, тому нам вдається укладати підлогу найвищої якості.

Етапи монтажу дерев'яної підлоги у Львові

Монтаж дерев'яної підлоги це складна і багатоетапна процедура, в якій важливо на кожному етапі суворо дотримуватися технології виконання робіт і застосовувати якісні матеріали. Тільки в цьому випадку результат вам сподобається.

Монтаж підлоги

  1. Грунтування основи - перед тим, як щось настилати на стяжку, рекомендується її грунтовно проґрунтувати. Це дозволить зв'язати поверхневий пил, який є головним ворогом монтажу підлоги. Також деякі види ґрунтовок можуть виконувати спеціальні завдання: наприклад, зміцнити недостатньо міцну стяжку або відсікти невисохлу в стяжці вологу. Хоча зазвичай рекомендується використовувати повноцінну гідроізоляцію. Загалом бетонні стяжки в дерев'яних будинках зустрічаються рідко.
  2. Установка лагів - укладання дерев'яних підлог на лаги дуже поширена, тому що дозволяє позбавитися проблем із чорновою підлогою. У дерев'яних будинках зазвичай застосовується ця технологія. Іноді лаг ставлять на балки перекриття, інколи ж на опорні стовпчики.
  3. Укладання фанери - це необов'язкова процедура, але на стяжках середньої якості ми завжди рекомендуємо використовувати проміжний шар із фанери перед настилом самої підлоги з дерева. Це дозволить знизити ризики, пов'язані з відривом або просіданням стяжки і конструкція підлоги прослужить набагато довше. Також за допомогою фанери можна вирівняти підлогу, якщо на ній є невеликі перепади по висоті. Якщо ж чорнова підлога якісна, то після відповідної перевірка можна стелити підлогу прямо на стяжку.
  4. Укладання дерев'яної підлоги - всі види дерев'яних підлог кріпляться до фанери не тільки за допомогою клею, але й додаткового кріплення. Найчастіше це кріплення або на шпильки або шурупи. Це дозволяє максимально притиснути дерев'яні дошки до основи на період висихання клею. У своїй практиці ми використовуємо лише шпильки та саморізи європейських виробників. Тому вартість робіт за квадратний метр у нас дещо вища, ніж у середньому на ринку у Львові. Для уточнення цін на роботи звертайтеся до наших операторів. Існують різні способи з'єднання підлог дощок один з одним, але як правило використовується спосіб «шип - паз». Після укладання стики між стіною та підлогою укладаються утеплювачем, який потім закривається плінтусом.
  5. Циклювання, шліфування, лакування підлоги - якщо підлога з дерева не має готового заводського покриття, то після того, як її постелили, обов'язково проводиться циклювання, шліфування та нанесення фінішного лаку в 3-4 шари. При лакуванні нових підлог ми рекомендуємо використовувати лише поліуретанові 2-компонентні лаки на водній основі. Вони мають максимальну зносостійкість і при цьому екологічні. Також при обробці та обробці підлог використовуються шпаклівки, ґрунтовки, олії для деревини та паркетні гелі.

Підготовка до укладання підлоги з дерева

Перш ніж розпочати монтаж дерев'яної підлоги, важливо провести всі підготовчі роботи. Ось основні етапи підготовки, на які ми завжди звертаємо увагу наших клієнтів.

монтаж деревяної підлоги

  1. Заливка стяжки - один із найважливіших етапів. Вже на цьому етапі важливо вибрати хороші матеріали та грамотно залити стяжку, так щоб згодом не довелося займатися її ремонтом та усуненням дефектів.
  2. Перевірка стяжки перед монтажем обов'язково проводиться експертиза стяжки. Важливо перевірити стяжку на відповідність СНІПам та рекомендаціям виробників паркету – зокрема вимірюються показники рівності, міцності на відрив, поверхневій міцності тощо.
  3. Підготовка стяжки — якщо стяжка нерівна чи дефекти, то доведеться проводити додаткові роботи. Так тріщини на підлозі зашпаровуються спеціальними клеями. При невеликих нерівностях доведеться шліфувати підлогу спеціальною машинкою, доводячи підлогу до оптимальної рівності.
  4. Придбання підлоги з дерева - важливо правильно підібрати породу деревини для влаштування підлоги, вид підлогового покриття, якісну фанеру відповідного класу, а також перевірити придбане покриття на якість - переконатися в оптимальній вологості деревини, її рівністі, відсутності дефектів. У всіх цих питаннях вам допоможе наш технолог. Якщо припуститися помилки на цьому етапі, то вже через 3-5 років доведеться повернутися до проблеми заміни дерев'яної підлоги.
  5. Придбання матеріалів для настилання - важливо також правильно підібрати ґрунтовки, клею, шпаклівки, лаки і т.д. Тільки за правильного підбору будівельних матеріалів майстер зможе якісно виконати роботу.

Як уникнути появи щілин на дерев'яній підлозі?

Зазвичай для заміських будинків і дачі використовують дошки із сосни та модрини. Ці породи часто дають сильне усадження або іншими словами, після монтажу підлоги за перші півроку з'являються великі щілини між дошками. Нашим майстрам вдається уникнути цього завдяки наступним хитрощам. По-перше, при покупці дошки підлоги обов'язково потрібно виміряти вологість деревини - вона не повинна бути вищою за 12%, а в ідеалі бути в районі 8-9%. Така підлога менше розсихатиметься. По-друге, ще перед настилом підлоги досягайте оптимального температурно-вологісного режиму в приміщеннях. Потім відкрийте куплені упаковки з дошками у приміщенні перед укладанням та залиште на 2-4 тижні. Деревина змінить свої розміри та адаптується під кліматичні умови у вашому будинку. Завдяки цьому після укладання підлога з дерева не щілиться.

Монтаж підлоги Львів

Чи можна стелити дерев'яну підлогу на теплу підлогу?

Дерев'яні підлоги можна стелити на теплі підлоги, але для цього важливо, щоб температура підлоги не піднімалася вище за певний рівень — уточніть граничне значення температури у виробника вашої підлоги — зазвичай це 26 °С. Також при настилі потрібно використовувати тільки силановие поліуретанові клеї високої - клеї цього типу мають максимальну еластичність, що дозволить деревина змінювати і відновлювати свої розміри в залежності від зміни кліматичних умов. Така дерев'яна підлога на теплій підлозі прослужить кілька десятиліть.

Укладання паркету Львів. Робота під ключ

На сьогоднішній день паркет є одним із найпоширеніших варіантів підлогового покриття. Незважаючи на свою тривалу історію, він і сьогодні є досить популярним. Як і за старих часів підлога з дерев'яного масиву є поєднанням стилю та якості.

монтаж деревяної підлоги Львів

Дерев'яне покриття чудово поєднується зі склом, каменем, рослинами та іншими можливими предметами інтер'єру. Причому такі поєднання можуть бути характерними як для сучасного стилю лофт, так і для інтер'єрів, виконаних у класичному стилі.

Переваги настилу паркетного покриття

Крім зовнішніх естетичних характеристик, такий варіант статі має цілу низку незаперечних практичних переваг.

Натуральний та екологічний матеріал

Паркетні дошки виготовляються з натурального дерева та не містять шкідливих речовин. Іншими словами, Вам не доведеться дихати різноманітними «формальдегідами» та «фенолами». Будь-які температурні впливи будь-яке пряме сонячне світло або спека не призведуть до випаровування будь-яких хімічних речовин. Крім того, «природність» паркету робить його приємним на дотик, а це так важливо, коли йдеться про квартиру, по якій хочеться вільно ходити босоніж.

Паркети

Добре зберігають тепло в квартирі. Причина цього – низька теплопровідність дерева. У холодну пору року дерево не дозволить бетонній плиті, на якій він лежить заморозити себе. Іншими словами, холод від плити не пошириться на паркет через його низьку теплопровідність. Все це дозволить Вам відчувати тепло та затишок у будинку, навіть у найхолодніші дні.

Звукоізоляція

Дерев'яна підлога чудово поглащує шум. Якщо щось упустити, то шуму від цього буде значно менше, ніж у разі падіння предмета на іншу поверхню.

Натуральний антистатик

Через низьку електропровідність дерева на поверхні такої підлоги не накопичується статична електрика, а це означає, що до нього не буде притягатися пил. Саме тому дерев'яна підлога буде Вашим надійним союзником у справі підтримання чистоти будинку.

Зносостійкість

При правильному укладанні та гідній експлуатації дерев'яне покриття може служити до 50 років. Вочевидь, протягом цього терміну може виникнути потреба у косметичному ремонті, проте подібний ремонт може проводитись і без демонтажу. Надійність дерев'яної підлоги підтверджує так само і той факт, що на ринку нерухомості квартири з паркетним покриттям оцінюються дорожче. Тому в певному сенсі паркет є надійною інвестицією у Вашу нерухомість.

Що потрібно знати про паркет

Деревина – особливий, живий матеріал, чутливий до багатьох факторів, зокрема, до температури та вологості повітря. Зайве говорити, що дошка для укладання повинна бути добре просушена: вологість дерева не повинна перевищувати 6%. Роботи рекомендується проводити за вологості повітря в межах від 35% до 60% і температури в межах 18-23 градусів.

укладання підлоги

Якщо перерахованих умов не дотримуються, в процесі експлуатації паркетні дошки деформуватимуться, і покриття дуже швидко прийде в непридатність. Укладання паркету при високій вологості неприпустиме, так як надмірне зволоження призводить до набухання дошки та збільшення її об'єму. Згодом, коли дошки просохнуть, між ними утворюються щілини, можлива і певна деформація дощок – скручування, короблення тощо. Монтаж за надмірної сухості повітря не залишає місця для температурних коливань обсягу дошки. При підвищенні вологості дошки набухають, і підлога «веде».

Усунення перерахованих дефектів – надто складний і дорогий захід, тому необхідно дотримуватися рекомендованих показників вологості та температури.

Паркетна підлога – найкращий вибір не тільки для житлових квартир та будинків, але й для солідних офісів, бутіків та салонів, навчальних закладів, спортивних залів, культурних та розважальних центрів.

Чому настил паркету можна довірити компанії "Наш Майстер"
Дотримання термінів робіт

Ми суворо дотримуємося тимчасових рамок, визначених у договорі. Вам не доведеться переживати за термін проведення робіт.

Використовуємо натуральні матеріали

Наша компанія використовує матеріали з натуральної деревини, що мають усі якості натурального продукту.

Індивідуальний підхід до кожної роботи

Ми розуміємо, що укладання під ключ має на увазі опрацювання цілого ряду нюансів, характерних саме для Вашої оселі.

Щоб замовити укладання паркету, достатньо зв'язатися з нашими компетентними фахівцями по телефону. При цьому ви отримаєте повну консультацію, професійні рекомендації та допомогу у виборі оптимального матеріалу.