Монтаж ламінату та паркетної дошки Львів :: Ціни на встановлення

Компанія "Наш Майстер" пропонує оптимальні ціни за м2 укладання ламінату у Львові. Наші майстри мають великий досвід професійного укладання підлог з ламінату - за

цією послугою ми приймаємо близько 40 замовлень на рік. Для точного розрахунку вартості робіт рекомендуємо викликати нашого технолога на ваш об'єкт.

Укладання ламінату ціна у Львові

Заміна ламінату на новий у Львові зазвичай обходиться недешево за квадратний метр під ключ - у цю вартість включений як сам ламінат, так і всі матеріали аж до плінтуса. Але в кожному випадку, перш ніж замовити роботи, необхідно викликати технолога для точного розрахунку вартості робіт, оскільки розцінки на деякі матеріали можуть змінюватися.

Способи монтажу ламінату

Ламінат - це підлога з ламінованого паркету, який укладається плаваючим способом. Застосовуються два варіанти настилу ламінату: пряма та діагональна. Діагональне укладання ламінату візуально збільшує площу приміщення, але й коштує дорожче. Як правило, ламінат стелять саме прямим способом. В обох варіантах, перш ніж постелити підлогу, важливо заздалегідь обговорити з клієнтом встановлення порогів або відмову від них.

Монтаж ламінату

Крім того, наші майстри застосовують 2 способи укладання ламінату:

 1. плаваючий спосіб , коли дошки кріпляться між собою замками. Це недорогий за вартістю спосіб, у якому зберігається можливість зняти ламінат і перестелити його знову, за необхідності. Але такі замки частіше розхитуються і щіляться, що призводить до зносу ламінату протягом 8-12 років.
 2. проклеювання замків , коли замкове з'єднання між дошками ламінату додатково зміцнюється спеціальним клеєм. Постелити таким способом коштує дорожче, але і якість підлоги також буде вищою, адже проклеєні замки не утворюватимуть щілини в результаті експлуатації. Завдяки цьому термін експлуатації такої статі зростає до 15-20 років.

Етапи монтажу ламінату

Укладання ламінату проводиться в кілька етапів:

 1. демонтаж старого покриття для підлоги — наші майстри акуратно знімуть старе підлогове покриття, не пошкодивши підстави.
 2. вибір ламінату - у цьому питанні вас проконсультують наші менеджери та запропонують кілька варіантів ламінату з гарною знижкою.
 3. підготовка основи - настилання ламінату передбачає майже ідеальну основу під нього, тому без ґрунтовного вивчення стяжки підлоги не обійтися.
 4. укладання підкладки - шар підкладки перед укладанням необхідний для рівномірного розподілу навантажень на підлогу та зняття шумів при його експлуатації.
 5. монтаж ламінату - ми постільмо вашу ламінатну підлогу обраним вами способом.
 6. монтаж плінтуса - зазвичай плінтус застосовується пластиковий, але ми готові запропонувати вам і дерев'яні або МДФ варіанти.

Монтаж ламінату Львів

Скільки коштує вкласти ламінат

Щоб покласти ламінат, потрібні ще й додаткові роботи, обсяг і ціна за квадратний метр яких визначається лише при огляді технолога. Зазвичай додаткові роботи пов'язані з підготовкою основи, яка найчастіше буває нерівною і покритою тріщинами. Під вагою людини такі дошки прогинаються і в результаті зношують замкове з'єднання ламінату - така основа не дозволить вам експлуатувати довговічне покриття.

Дефекти укладання ламінату

 1. скрип - при нерівній основі між дошками ламінату виникає тертя, що призводить до скрипу та шумів при експлуатації.
 2. Продавлювання підлоги під ногами - зустрічається повсюдно. Продавлювання легко помітити із боку, але відчути деформацію дошки під ногами непросто.
 3. розхитування замків - в результаті продавлювання з часом замки ламінату розхитуються і між дошками ламінату з'являються щілини, які не піддаються шпаклюванню. До того ж, так знижується термін використання підлоги.

Ми завжди рекомендуємо відмовитися від найдешевших варіантів кладки на користь більш дорогих та якісних. Так вам не доведеться у найближчі 10-15 років повертатися до теми переукладання підлоги.

Укладання паркетної дошки

Укладання паркетної дошки спеціалістами – насамперед якісно виконана робота відмінними спеціалістами за плечима у яких величезна кількість чудових об'єктів та більше десятка років успішної роботи в галузі обробки та укладання дерев'яних підлогових покриттів. Крім того, підлога з паркетної дошки від наших майстрів це ще й дуже прийнятні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ви в будь-який час можете викликати до себе нашого технолога, який у вказаний час прибуде на ваш об'єкт, де ви зможете обговорити всі нюанси та оглянути майбутній фронт роботи.

Працюєм за фіксованою ціною та за обов'язковою умовою — мінімальний обсяг роботи.

Мінімальний обсяг роботи:

 • Мінімальна площа укладання паркетної дошки – 20 кв.

На перший погляд укладання підлоги паркетною дошкою складається з низки складних заходів, виконати які самостійно неможливо. Раціональне зерно у цьому є. Людина, яка жодного разу не застилала підлогу паркетною дошкою, може наробити масу непоправних помилок, і в результаті, витративши купу свого часу, чималі кошти на паркетну дошку та додаткові матеріали, отримає далеко не те, на що вона розраховувала, починаючи ремонт. Ми пропонуємо не ризикувати та звернутися до професіоналів, які, як кажуть, «собаку на цьому з'їли».

Монтаж паркетної дошки

Що ж до самого процесу, то укладання паркетної дошки здійснюється в кілька разів простіше укладання штучного паркету, і дуже схожа на принцип укладання ламінату з підкладкою.

Монтаж ламінату ціни

Починаємо, як і завжди з підготовки підлоги, не можна укладати паркет на непідготовлену поверхню, по-перше, вона повинна бути ідеально рівною без западин і пагорбів, для цього чудово підійде монтаж фанери на підлогу. По-друге, необхідно укласти пароізоляцію, оскільки паркет, як і ламінат, дуже боїться вологи. По-третє, укладання на підлогу паркетної дошки має здійснюватися на пінополіуретанову підкладку.

Коли вся підготовка завершена, і поверхня готова прийняти на себе майбутню паркетну підлогу, то настає час зайнятися укладанням самої дошки. Оскільки дерево живий матеріал, воно має властивість звужуватися і розширюватися під впливом температурних умов. Щоб уникнути надалі серйозних проблем, необхідно створити так званий температурний шов - це коли покриття з паркетних дощок укладається в 8-10 мм від стіни в результаті чого межу стіною і підлогою створюється невеликий зазор.

Скріплюються паркетні дошки між собою за принципом шип-паз, кожна дошка з одного боку має паз, а з іншого боку - шип, і збирається як дитячий конструктор швидко і без особливих зусиль. Раніше для міцнішого скріплення дощок використовували клей, зрозуміло, тільки не на водній основі, але зараз клей практично не застосовують, це дозволяє виконувати укладання паркетної дошки в рази швидше, і що важливо, при переїзді таку підлогу можна знову розібрати і укласти в іншому місці . Крім того, у разі пошкодження дошки можна легко розібрати паркет і замінити пошкоджений елемент.

Щоб збільшити термін служби паркетної підлоги та додати йому вигляд цілісного блоку, після укладання всю підлогу покривають шаром лаку. Це дозволяє закупорити всі стики між дошками, куди під час миття підлог часто потрапляє вода і руйнує дерев'яне покриття.

Укладання паркету лише на перший погляд здається складним процесом, але уклавши пару трійку дощ розумієш, що не такий страшний біса, як його малюють. Хоча у вас навряд чи вдасться зробити це швидше і краще, ніж у професіонала, але якщо є вільний час і бажання, то чому б не спробувати.

Укладання паркетної дошки у Львові

Для тих же, хто не бажає витрачати свій час на те, щоб застелити підлогу паркетної дошкою, компанія Наш Майстер, один з напрямків якої - укладання паркетної дошки, може взяти на себе цей тягар і в найкоротші терміни створити для вас ідеальну підлогу з паркетної дошки. , який буде виглядати респектабельно та цілісно. Для цього вам треба лише зателефонувати або відправити онлайн заявку, і у зручний для вас час технолог нашої компанії приїде за вказаною вами адресою та зробить замір.

Чому вибирають підлогу із паркетної дошки?

Коли настає час міняти підлогове покриття, кожен стикається з проблемою вибору матеріалу. І перше, що спадає на думку при думці про дерев'яні підлоги – це паркет.

Ще з давніх-давен, паркет вважався дорогим, але дуже красивим природним матеріалом для підлогового покриття. Матеріал від якого віє своїм особливим затишком, часом саме такого затишку так не вистачає міським багатоповерхівкам. Все це близько для цінителів деревини та природних матеріалів, для тих, хто любить, прийшовши додому, насолодитися натуральною красою справжнього дерева.

Монтаж паркетної дошки

Незважаючи на те, що паркет значно дорожчий за той же ламінат, малюнок якого може імітувати дерев'яні рельєфи, все ж таки паркет є паркет.

Вважається, що паркет дуже примхливий матеріал, за яким потрібен особливий догляд, спеціальні засоби для підтримання хорошого зовнішнього вигляду, а також рекомендують циклювати паркет не рідше ніж раз на чотири роки.

Якщо ви ставите на перший план красу і якість вашого підлогового покриття, не боїтеся труднощів і маєте необхідні фінансові засоби, і при цьому не чекаєте від ремонту підлогового покриття легкості в укладанні і універсальності у використанні, то підлога з паркетної дошки підійде вам якнайкраще.

Плюси та мінуси паркетної дошки

Укладання підлоги паркетною дошкою справа не проста, у цьому ви могли переконатися, прочитавши опис процесу укладання трохи вище.

А тепер давайте розберемося в деяких тонкощах паркетної дошки, так би мовити, зазирнемо їй усередину.

Сама по собі паркетна дошка складається із трьох шарів деревини. Звичайно, самий верхній шар паркету виконаний з найкращої натуральної деревини твердої породи. Зазвичай верхній шар це 3-4 мм цінного дерева. Середній шар зазвичай складається з сосни або каучуку, а нижній з 1-2 міліметрової фанери.

Завдяки особливій конструкції паркету, це підлогове покриття стійке до вологості та температурних перепадів.

Паркетна дошка хороша тим, що її можна неодноразово циклювати і покривати лаком, від цього вона виглядатиме лише краще з кожним разом.

Думаємо, не варто говорити про те, що дерево саме по собі чудово поєднується з будь-яким інтер'єром і оздоблювальними матеріалами, і те, що вам не важко підібрати колір і модель паркетної дошки до будь-якого задуманого вами інтер'єру.

Якщо укладання паркетної дошки було виконано правильно і без порушення технологічних процесів, то термін її служби може становити до 25 років. А це говорить про те, що наступного разу проблемою заміни підлогового покриття вже займуться ваші діти чи онуки, тоді як ви вже відпочиватимете на дивані з почуттям виконаного обов'язку і не морочите собі голову питанням, що ж вибрати цього разу?

З мінусів паркетної дошки, мабуть, тільки те, що даний матеріал не дуже добре переносить перепади температури та вологості в приміщенні, а також дуже ніжний до механічного впливу.

Який догляд необхідний паркетній підлозі?

Також, слід звернути увагу на те, що паркетне покриття – матеріал примхливий і потребує особливого догляду. При експлуатації паркетної підлоги, та й будь-якої іншої підлоги теж, просто не можна обійтися без бруду, що періодично виникає. Отже, без вологого прибирання тут не обійтися. Здійснюйте прибирання підлогового покриття добре вичавленою ганчіркою, пам'ятайте про його чутливість до вологості. Якщо не любите морочитися з ганчірками, а віддаєте перевагу пилососу – не забудьте виставити щітку на насадці, пом'якшіть механічну взаємодію між паркетом і вашим інструментом прибирання. Також не зайвим буде подбати про спеціальні насадки на «ніжках» меблів (дивани, столи, стільці тощо). Спеціальні наклейки з м'якого матеріалу збережуть ваш паркет і продовжать термін служби на багато років.

Ціна укладання паркетної дошки

Ціна укладання паркетної дошки залежить не тільки від ціни та якості деревини вашого майбутнього паркету, але ще й від того, хто виконуватиме монтаж дорогої паркетної дошки або тієї, що дешевше.

Монтаж паркетної дошки Львів

Для когось не важко самостійно виконати всі види робіт. Можливо, цей хтось мав спеціальну підготовку у минулому, і він уже мав змогу набути безцінного досвіду на своїх чи чужих помилках.

А хтось без досвіду та підготовки довірить своє покриття тільки професіоналам.

До речі, у наші компанії працюють лише кваліфіковані фахівці та великі майстри своєї справи. Тисячі квадратних метрів підлогових покриттів різних видів та цінових категорій за плечима наших хлопців. Та й важливу роль відіграли у досягненні поставленої мети професійне обладнання та якісні витратні матеріали, використані при виконанні різноманітних завдань.

Робити самостійно або звернутися до нашої компанії – виключно ваше рішення. Ціна укладання паркетної дошки зазвичай стає визначальним фактором при виборі виконавця. Але не завжди там де дешевше там і вигідніше. Лише поєднання ціни та якості в рівних пропорціях може бути по-справжньому вигідним рішенням.