Ремонт меблів Львів :: Ціни на ремонт дерев'янних меблів в 2022

Сучасні меблі дуже рідко бувають зроблені з масиву дерева, тепер їх частіше роблять із спресованої тирси. На практиці такі вироби не відрізняються якістю та довговічністю, тим більше цінними стають предмети з натуральної деревини

, навіть якщо вони були багато десятиліть тому. Але після багатьох років експлуатації зовнішній вигляд та міцність окремих елементів таких предметів може сильно зіпсуватися.

Робота професійних реставраторів допоможе повернути предметам інтер'єру презентабельний зовнішній вигляд, і навіть змінити їх відповідно до побажань та стилю приміщення. Фахівці компанії «Наш Майстер» можуть замінити зношені елементи, відновити або змінити колір та провести захисну обробку, що дозволяє зберегти дерево та захистити його від зовнішнього впливу.

Види ремонту меблів

За бажанням замовника, ремонт дерев'яних меблів та виготовлення окремих її елементів може бути здійснений як у майстерні, так і вдома. У першому випадку наші співробітники самостійно вивезуть предмети інтер'єру та доставлять їх після проведення ремонту.

Реставрація дерев'яних меблів вдома

Вдома найчастіше здійснюється дрібний ручний ремонт, часткова або художня реставрація, яка не займає багато часу і не потребує важкого обладнання. Але за бажанням клієнта навіть складний ремонт може бути проведений вдома, ми привеземо до вас, що необхідно для виконання робіт.

Реставрація старих дерев'яних меблів

Старовинні меблі, виготовлені з натуральної деревини, мають безліч переваг перед сучасними виробами, виконаними з фанери або тирси, оскільки:

Ремонт меблів

 • Натуральне дерево – це екологічно. Він створює у приміщенні особливу атмосферу. Це теплий матеріал, якого приємно торкатися. А ще дерев'яні предмети виділяють ефірні олії, які сприятливо впливають на здоров'я людини. У той час, як в основі фанери або ОСП – клей та інші хімічні речовини.
 • Дерев'яні меблі більш надійні. Навіть при втраті своєї презентабельності вона залишається міцною і міцною. До того ж, вона менше руйнується при контакті з вологою або від механічних впливів.
 • Естетичний вигляд дерева. При правильній обробці дерев'яні меблі виглядають стильно і дорого, радуючи око благородними відтінками та природною текстурою, особливо якщо це дуб або червоне дерево. Вона завжди залишиться актуальною і вважатиметься ознакою гарного смаку.
 • Навіть дуже старі дерев'яні меблі після професійної реставрації можуть стати чудовим предметом інтер'єру, який відмінно впишеться в будь-яке приміщення.

Етапи відновлення меблів із дерева

 • перед проведенням робіт проводиться ретельний огляд виробів та визначення необхідних робіт.
 • меблі розбираються на складові частини;
 • з кожного елемента знімається захисний склад (лак, фарба, віск);
 • проводиться чищення від пилу, бруду та локальних забруднень;
 • відбувається виправлення наявних на матеріалі дефектів або відновлення дерева рідким аналогом або спеціальним воском;
 • шпон ремонтують або замінюють на новий;
 • елементи меблів ґрунтують та наносять захисне покриття;
 • спеціалісти виконують роботу з декором;
 • меблі збираються, працівники перевіряють надійність кріплень.

Ремонт меблів Львів

Дерево, за нормальних умов зберігання – матеріал вічний, але гігроскопічний. Якщо деталі викроєні по волокнах, меблі не зламаються ніколи. Єдине, що їм загрожує, це всихання. В результаті пересушування меблі починають хитатися. Це не складний дефект. Але не намагайтеся усунути його самостійно. Столяр розбере з'єднання, що розхиталося, заповнить зсохлі деталі деревом, щільно піджене. Потім склеїть на кістковий клей і затисне в лещатах на 5-10 годин. Така склейка триматиметься роками. Всі спроби збити річ цвяхами, стягнути шурупами або з'єднати на сучасний клей тільки посилять поломку. Сучасний клей хороший для сучасних меблів, але ні як не для антикварних або хороших дерев'яних. Результат буде швидкий, але не довговічний.

Ремонт меблів Львів

Друга причина поломки меблів із дерева – заводський брак. Деталь викроєна з дошки з дефектами (сучки, свищуватості, тріщини) або за волокнами. Ремонт полягає у ремонті окремої деталі.

Третя причина порушення умов транспортування та експлуатації.

Якщо дотримуватися правила "Ось це стілець, на ньому сидять, а ось це стіл за ним їдять", меблі будуть служити довго. І не треба на стільці хитатися, а гарний письмовий стіл використовувати як верстак. Не довіряйте перевезення випадковим людям. Найбільші пошкодження речі зазнають саме під час транспортування. Тому, перевезення та навантаження своїх великогабаритних замовлень ми здійснюємо лише самі.

Планова поломка меблів із ДСП або МДФ відбувається після закінчення терміну експлуатації. Найчастіше ремонт не доцільний. Дешевше купити нові. Чому це відбувається. Смоляна маса, яка тримає тирсу ДСП або волокна МДФ, слабшає вже через 5 років. Тому ремонтувати практично нічого. Хоча, бувають і винятки.

Інша річ, меблі з дерева. Дерево не має терміну експлуатації.

Якщо стерлася частина якоїсь деталі, її можна замінити, або наростити. Якщо меблі з дерева правильно експлуатувати, вони практично не ламаються.

Що означає правильно експлуатувати? Річ не повинна хитатися. Підлога повинна бути рівною, а ніжки однакові.

Стілець, крісло, стіл розхиталися. Їх необхідно швидше склеїти, а не чекати, поки розхитаність остаточно вб'є вузли з'єднання.

Аж до 70-х років 20 століття при виготовленні меблів, у тому числі і радянських, використовувалося виключно дерево, натуральні клеї та чисті лаки.

Поломка антикварних меблів ні чим не відрізняється від поломок меблів сучасної. Усуваються так само, як і сучасні, тільки набагато краще. Вища відповідальність. Не має права на помилку.

Види ремонту меблів

Ремонт шаф-купе

Залежно від стану вибирається вид ремонту. Щоденний догляд чи косметична реставрація. Капітальний ремонт, що часто супроводжується модернізацією. Дерев'яні меблі, красиво старіти, поступово змінюють статус: спочатку вони нові, потім старі, потім ретро. Завершує свій життєвий шлях у статусі антикваріату. Будь-яка гідна річ стає антикваріатом.

Ми з однаковою повагою ставимося до речей старих, раритетних чи сучасних. все колись стане антикваріатом.

Щоденний догляд зводиться до утримання в чистоті за оптимальних температурних та помірно вологих умов. Косметична реставрація – це відновлення дрібних поверхневих пошкоджень. Сколи, подряпини, плями білі або темні. До планового ремонту можна віднести заміну оббивки, переклеювання, зміцнення петель, що направляють висувних ящиків. Капітальний ремонт старовинних меблів передбачає заміну цілих деталей. Ми з однаковою повагою ставимося до речей старих, раритетних чи сучасних. все колись стане антикваріатом.

Кожна поломка має причини. Або " заводські " , чи експлуатаційні. Ось деякі з них.

Меблі реставрація ціна

Ціна ремонту, реставрації дерев'яних меблів із масиву визначається обсягом робіт, якістю їх виконання.

Розраховується за часом плюс вартість витратних матеріалів.

Наші послуги.

Ремонт меблів у Львові

 1. Реставрація може бути косметичною, спрямованою на тимчасове відновлення декоративних та функціональних якостей (склейка, заміна тканини, відновлення).
 2. Усунення слідів невдалого дрібного ремонту. Найчастіше дрібний ремонт проводитись у домашніх умовах, випадковими виконавцями, підручними матеріалами. Цвяхи, непридатний клей, поганий лак. Наводить до необхідності подальшої повної реставрації. Так як реставратору доведеться усувати не тільки невеликі природні поломки, але і сліди непрофесійного втручання, повторний ремонт часто буває дорожчим за первинний.
 3. Повна реставрація. Професійний ремонт покликаний повернути стільцю, крісло, стол, шафу, міцність на довгі роки. Зміцнення каркасу, перетяжка пружин, відновлення стертих або заміна деформованих деталей, консервація, ремонт дерев'яного різьблення – далеко не повний перелік заходів відновлення меблів.
 4. Комплексна послуга. Це може бути косметичний ремонт, модернізація, повна реставрація із збереженням історичної та мистецької цінності.

Повне відновлення лаку на стільниці в майстерні вигідніше, ніж робота приватного майстра вдома для усунення кожної подряпини окремо.

Реставрація меблів із натурального дерева

Музейники знають, що меблі які зроблені без жодного цвяха, живуть століттями. А реставратори впевнені, що вони дожили до наших часів саме тому, що зроблена без жодного цвяха. Пухка іржа здатна зруйнувати будь-яке дерево.

 1. Меблі ламаються або розхитуються в місцях застосування найбільших навантажень. Після ремонту металевим кріпленням навантаження продовжують свою згубну дію. Метал твердіший за дерево. При навантаженнях відбувається деформація вузла з'єднання. Дерево м'яко пружинить, але метал (саморіз або цвях), через свою твердість, опираючись силі, починає поступово змінювати деревні волокна, тим самим розширюючи отвір, в який він занурений. Відбувається збільшення втрати.
 2. Метал та дерево мають різні коефіцієнти теплового розширення. Це означає, що при всіх коливаннях температури метал, який має більш високий коефіцієнт розширення, постійно впливатиме на дерево, то збільшуючись у розмірах, то зменшуючись.
 3. Чорний метал іржавіє. Іржавіючи, цвях або саморіз збільшується в обсязі, тим самим розширюючи порожнину в дереві, куди він забитий або увінчений. Згодом порошкоподібна іржа висипається. Схудлий цвях легко вивалюється зі свого гнізда

Ремонт дерев'янних меблів

Для відновлення пошкодженої дерев'яної частини використовується та порода дерева, яка застосовувалася для виготовлення меблів, що ремонтуються. Червоне дерево відновлюється червоним, дуб – дубом, горіх – горіхом.

Для початку випилюється шматок дерева, за розміром трохи більшим, ніж втрачена частина. Перед склейкою, для щільного прилягання, поверхня сколу та брусок ретельно вирівнюються. Потім обидві поверхні змащуються теплим столярним клеєм, з'єднуються і затискаються струбциною. Після висихання клею струбцини знімаються. Склейка триває 2-3 години. З приклеєного бруска реставратор вирізує частину, що бракує. Далі масив тонується, підганяється за кольором старого. У руках майстра все виглядає просто, але насправді потрібен багаторічний, наявність високоякісних засобів, багаторічний досвід для виконання, здавалося б, нехитрих дій.