Монтаж кухні Львів :: Ціни на встановлення кухні в 2022

Отже, замовлена кухня зроблена. Саме час безпечно упаковати її, доставити в цілості та збереження свого господаря, ти монтаж кухні у Львові та ввести в експлуатацію.

Складання меблів кутової та прямої кухні

Звичайно, ви завжди можете спробувати зібрати гарнітур своїми руками. Проте наслідки таких збірок бажають кращого.

Знаємо, як краще і правильніше встановити шафку або пенал, з яким натисканням прикрутити дверцята, щоб вони плавно і безшумно відчинялися. До того ж, наші майстри мають спеціальний допуск на підключення газу та всієї сантехніки. Тому, після доставки та збирання меблів, ви відразу зможете приготувати перші страви на новій кухні.

Монтаж кухні

Етапи складання гарнітура:

 1. Приїзд майстрів додому у призначений клієнтом час.
 2. Розпакування деталей меблів.
 3. Процес збирання кухні.
 4. Підганяння та встановлення гарнітури під розміри.
 5. Підключення газу, води та введення в експлуатацію побутової техніки.
 6. Прибирання та вивезення сміття.

Складання меблів займає 1 день. Тривалість установки залежить від розмірів кутової чи прямої кухні.

Вартість збирання кухні на замовлення

Ми працюємо без передоплати. Оплата відбувається у день доставки меблів до порогу будинку. Складання гарнітурів також оплачується після проведення необхідних робіт.

 • Монтаж кухні коштує 10% від ціни гарнітура
 • До встановлення меблів допускаються лише сертифіковані майстри
 • Приїжджаємо зі своїм інструментом та обладнанням
 • Проводимо первинний огляд кухні
 • Все сміття прибираємо та вивозимо
 • Залишаємо у ваше розпорядження чисті, оновлені та довговічні меблі.

Віртуозна майстерність фахівців, матеріали та фурнітура європейської якості створюють міцні, стильні та стійкі до всіх пошкоджень меблі.

Оперативне та швидке встановлення якісних кухонь – філософія нашої роботи!

Монтаж кухні Львів

Після встановлення модулів встановлюється мийка, варильна панель та решта побутової техніки та кухня здається в такому вигляді, що після нашого від'їзду, Ви можете починати готувати. Завдяки співпраці з нашою компанією, замовник отримує вироби високого рівня якості.

Щоб клієнт отримав технологічно досконалу та естетично привабливу кухню, недостатньо зробити на фабриці бездоганний гарнітур. Кухня в цеху – це одне, а ті ж елементи у квартирі, офісі чи котеджі – зовсім інше. Для забезпечення ідеальної якості та надійності ми маємо свій «фірмовий рецепт», яким ми з вами із задоволенням поділимося.

З чого все починається?

Бажано, щоб до приїзду бригади кімната, де запланований монтаж кухні, виглядала приблизно так, щоб не було нічого зайвого. Якщо ви з яких-небудь причин не змогли або не встигли підготувати місце для встановлення нового гарнітура – не біда, ми допоможемо вам із цим. Наприклад, у разі потреби приберемо стару стаціонарну піч і тумбу з мийкою, а потім, приступимо до збирання та розміщення тумб нижньої бази кухні.

Після того, як кутова шафа займе своє місце (при її встановленні враховується величина проміжків між корпусом і стінами), можна розставляти всі інші шафки нижньої бази.

Зверніть увагу – у задній стінці тумби під мийку відразу ж робляться точні отвори під каналізацію та гнучкі шланги, завдяки чому корпус зсередини виглядає акуратно та привабливо, як і інші тумби.

Після розміщення всіх елементів нижньої бази гарнітура, що мають висоту 820 мм, ми скріплюємо їх між собою спеціальними меблевими стяжками, щоб забезпечити точність та надійність з'єднання між тумбами.

Другий етап – стільниці

Потім збирачі приступають до монтажу стільниць. Постформінг укладається поверх тумб і після перевірки правильності нависання спереду та ззаду фіксується шурупами через верхні поперечні царги.

Після закріплення першої стільниці заміряється відстань між її закругленим софтом та пеналом, порівнюється з фактичною довжиною другої частини робочої поверхні. Після цього всі дії повторюються в тій же послідовності - постформінг кладуть на тумби, вирівнюють звиси, перевіряють на відсутність щілинних щілин і з'єднують стільницю з нижнім рядом тумб.

Третій етап – підвіска верхніх шафок

Потім настає черга монтажу навісних модулів. Перед тим як почати свердлити стіни, проводяться контрольні виміри і за висотою і шириною. Як і у випадку з нижнім рядом тумб, все починається з кутового модуля.

Монтаж кухні у Львові

Потім на стільниці по черзі розставляються всі інші шафки.

Коли робітники переконаються, що все сходиться до міліметра, починається свердління стін та почергове навішування верхніх шафок.

Залежно від типу стін, ми індивідуально підбираємо фурнітуру, що забезпечує високу надійність фіксації меблів.

Після закріплення всіх навісних шафок вони, як нижні тумби, з'єднуються між собою та пеналом за допомогою спеціальних меблевих стяжок.

По завершенню вирівнювання та з'єднання між собою шафок настає черга монтажу витяжки.

Четвертий етап – інтеграція електропобутової техніки та монтаж висувних систем

Коли всі модулі розставлені, підвішені та надійно з'єднані між собою, можна приступати до встановлення та підключення електропобутової техніки. В даному випадку замовник вирішив розмістити у себе на кухні вбудовану духову шафу та мікрохвильову піч, а також посудомийну машину.

Зверніть увагу – техніка для приготування та розігріву їжі розташована на оптимальній висоті, яка вважається найбільш зручною. Дизайнери завжди враховують ці нюанси, щоби покращити загальні ергономічні характеристики гарнітура. Крім того, технологи намагаються зробити так, щоб точки підключення знаходилися у безпосередній близькості від приладів і не призводили до вимушеного подовження комунікацій.

Слідом за технікою робітники монтують функціональні висувні елементи, які спрощують експлуатацію кухонного гарнітура. Завжди рекомендуємо своїм клієнтам встановити такі системи, оскільки їх використання допомагає легко підтримувати порядок усередині тумб і економить час, що витрачається на приготування їжі.

П'ятий етап – інтеграція мийки та варильної панелі до стільниці.

Деякі фірми вважають за краще виконувати цю процедуру в цеху та привозити на адресу стільниці з готовими отворами. Ми дотримуємося іншого принципу, оскільки розрахункові значення можуть трохи співпадати з фактичними. Це призводить до невеликого зміщення миючої та варильної поверхні.

Такий «зсув» особливо небажаний для печі, оскільки вона на кілька міліметрів піде убік від витяжки – це неправильно. Краще витратити 30 хвилин на дому та отримати відмінний результат. У монтажників є необхідний для врізання якісний інструмент, тому процес врізування не забирає багато часу. Всю тирсу та інше супутнє сміття збирачі відразу ж прибирають після установки мийки та варильної поверхні.

Монтаж кутової кухні

Зверніть увагу, наскільки раціонально ми використовуємо наявний простір. Мийка та варильна поверхня знаходиться на оптимальному віддаленні один від одного. Така відстань не змушує «намотувати» зайві метри в процесі приготування і водночас дозволяє розмістити між піччю та раковиною продукти чи кухонний інвентар.

Перед встановленням фасадів залишається вставити сушку для тарілок та чашок з нержавіючої сталі, яка є найбільш привабливою, надійною та довговічною завдяки матеріалу виготовлення.

Шостий етап – встановлення фасадів

Щоб уникнути випадкових пошкоджень під час транспортування кухні, ми воліємо перевозити тумби і пенали в розібраному вигляді без фасадів і проводити їх монтаж на місці. Щоб цей захід не забирав надто багато часу, деталі приїжджають на адресу повністю підготовленими – залишається прикрутити петлі на стулки або фіксатори на накладки для ящиків чи інших висувних систем і можна приступати до навішування фасадів.

Монтаж кутової кухні Львів

Ми рекомендуємо закривати кутові закінчення гарнітура з гнутими фасадами, оскільки вони роблять кухню більш привабливою та місткою – за дверцятами можна зберігати все, що завгодно. Як висувні механізми для ящиків зазвичай використовують австрійські або німецькі системи з подвійними сталевими боковинами. Тандембокси оснащуються міцними днищами з ЛДСП і мають функцію самозасування, що в сукупності робить ящики надзвичайно зручними та надійними. Крім того, ці системи дозволяють оперативно проводити кріплення та регулювання фасадів, завдяки чому на установку гарнітура потрібно менше часу.

На місці кутового з'єднання першого ряду кухні та посудомийної машини закріплюється спеціальна декоративна планка, яка маскує ЛДСП короба та візуально «прибирає» щілину між посудомийкою та кутовою шафою.

Після встановлення фасадів на всіх тумбах нижнього ряду кухні виконується регулювання шафок за рівнем, і на ніжках засувається декоративна панель (цоколь) із пластику, алюмінію, ЛДСП або МДФ

Для кухонь із закругленими закінченнями зазвичай використовується пластиковий цоколь, який під впливом температури гнеться і точно повторює контури тумби з опуклим фасадом.

Слідом за монтажем цоколя на стільниці встановлюється пристіночна плінтус, а потім кріпляться дверцята на модулі верхнього ряду кухні.

Останній сьомий етап – встановлення ручок

Ручки прикручуються в останній момент, оскільки при транспортуванні або під час інших операцій можуть випадково пошкодити меблі. Тому виключаємо всі ризики і ставимо їх, коли кухня практично готова до здачі.

Крім того, є ще один важливий момент – клієнт може попросити зробити розмітку під ручки після установки гарнітура, тому що в цьому випадку легше визначити місця їхнього найбільш зручного розташування.