Полірування авто Львів :: Поліровка подряпин та після покраски

Негативний вплив зовнішніх факторів часто призводить до того, що машина втрачає презентабельний зовнішній вигляд. Це може бути пов'язано з мікротріщинами, які виникають внаслідок постійного потрапляння на корпус пилу, піску, та мініатюрних часточок каміння.

Поверхні кузова затираються, з'являються плями, транспортний засіб втрачає свій блиск та насичений колір.

Щоб відновити бездоганний зовнішній вигляд автівки, власники замовляють послугу полірування авто Львів. Ефективна процедура чудово бореться з мініатюрними дефектами на корпусі, усуває тріщини, відновлює свіжість лакового покриття. Полірування авто також допомагає боротись з корозіями, призупиняє процес ржавіння елементів кузова.

На сайті Наш майстер легко знайти кваліфікованого спеціаліста, котрий зробить полірування царапин авто у Львові за доступною ціною. На головній сторінці платформи потрібно перейти в необхідний розділ та вибрати послугу, яка вас цікавить (полірування авто, доставка меблів, електромонтажні роботи у Львові). На сайті також вказані ціни на всі послуги професіональних майстрів, фото робіт наших спеціалістів.

Переваги нанесення поліролю

полірування авто

Така процедура, як поліровка авто Львів дуже популярна серед автомобілістів, котрі піклуються про зовнішній вигляд своєї машини. Послуга має безліч переваг:

 1. Поліровка авто захищає транспортний засіб від появи корозій та іржі.
 2. Процедура допомагає приховати мікротріщини та маленькі дефекти.
 3. Після проведення роботи колір корпусу стає насиченим, а машина приємно виблискує.

Полірування авто повинні проводити висококваліфіковані майстри, котрі мають досвід в сфері обслуговування автотранспорту, володіють сучасними технологіями, навичками роботи зі спеціальними інструментами.

Працівники сервісу Наш майстер не тільки проводять поліровку авто, а й пропонують такі послуги, як обслуговування будинків та ремонтні роботи Львів.

Методи поліровки автотранспорту

Існує декілька популярних методів полірування авто, які застосовують, щоб поновити блискучий вигляд автомобіля, приховати маленькі подряпини, захистити транспорт від шкідливого впливу зовнішніх факторів.

полірування авто львів

Розглянемо способи проведення процедури детальніше:

 1. Відновлення. Такий спосіб поліровки авто актуальний для власників, котрі вже користувались машиною, внаслідок чого на кузові з'явилися мікротріщини, інші малопомітні дефекти. Відновленням частіше за все називають поліровку авто після покраски. По іншому цей метод називається косметичний ремонт автотранспорту, оскільки власник освіжає зовнішній вигляд свого транспорту та поновлює його насичений колір. Процес відновлення проводиться за допомогою спеціального електричного інструменту, який вирівнює поверхню корпуса, приховує подряпини. Після цього на кузовну частину наносять полірувальну суміш, яка надає машині яскравішого відтінку, забезпечує блиск та захищає поверхню від подальших механічних ушкоджень.
 2. Абразивне полірування авто. Даний метод здійснюється в тих випадках, коли поверхня кузова пошкоджена глибокими подряпинами, які потрібно приховати. Для здійснення абразивного способу спочатку потрібно покрити поверхню корпусу якісною фарбою, яка може приховати дефекти, після чого здійснити поліровку авто після покраски. Даний спосіб вважається найбільш складним, тому виконувати його мають досвідчені спеціалісти за допомогою спеціального полірувального обладнання та матеріалів. Перед початком роботи потрібно очистити транспорт, позбутись пилу й бруду, а після закінчення процесу нанести додатковий шар захисної суміші, щоб попередити подальше ушкодження поверхні від пилу, частинок піску, каміння.
 3. Поліровка машин середньоабразивною пастою. Стандартна процедура, яка користується попитом серед клієнтів. Для проведення такої операції використовується спеціальна суміш, здатна позбавити автотранспорт від невеликих подряпин, а також надати блиск і зробити поверхню глянцевою. Однако, якщо наявні глибокі пошкодження, даний метод не актуальний.
 4. Кінцеве або фінішне. Така робота проводиться перед продажем автомобіля, щоб надати йому товарного вигляду. Суміш, яку використовують майстри, може заповнити мікротріщини, надати поверхні блиск, позбутись розводів. Однак, такий метод поліровки машин недовговічний (результат буде помітно тільки 2-4 тижні).

Окрім даних методів полірування авто Львів, також використовують менш популярні, однак ефективні способи:

 1. Алмазне. Згідно назві, робота виконується за допомогою матеріалу, який містить мікрочастинки штучних, або натуральних алмазів, які мають здатність надати поверхні довготривалого блиску. Процедура дороговартістна, оскільки ціна залежить від вартості алмазного абразиву.
 2. Захисне. Один з самих простих методів, який використовують раз в 2-3 місяці. Цей спосіб абсолютно безпечний для машини, оскільки для його проведення не потрібно використовувати абразив. Замість цього майстри працюють з воском та синтетичними сумішами, які створюють невидиму захисну оболонку, надають поверхні блиск.
 3. Нано полірування авто. Інноваційний спосіб, для якого використовують спеціально розроблені суміші. Ця технологія дозволяє створити невидимий шар, який відрізняється властивістю відштовхувати бруд. В такому випадку при забруднені корпусу, власник може просто очистити його водою, після чого транспорт поверне свій блиск та насичений колір.

Будь який метод не призначений для самостійного проведення, оскільки є ризик пошкодити поверхню корпуса. Послуга полірування авто Львів руками кваліфікованих спеціалістів доступна кожному клієнту сервісу Наш Майстер.

Етапи проведення процедури

поліровка авто

Як ремонт будинку, монтаж меблів, прибирання квартир, послуга полірування авто Львів проводиться за чіткою послідовністю дій. Професіональні майстри працюють в кілька етапів:

 1. Мийка автомобіля. В першу чергу транспорт очищають за допомогою губки, води і спеціальних миючих засобів. Це дозволяє виявити тріщини, щоб в подальшому позбавитись від них шляхом полірування авто. Після видалення всіх забруднень робочу поверхню обробляють обезжирювачем і повторно ополіскують проточною водою.
 2. Очищення лубрикантом із синтетичної глини. Даний етап дуже важливий, оскільки допомагає позбавитись від мікрочастинок сміття, пилу і піску, які можуть залишитися всередині тріщин.
 3. Заклеєння деталей автомобіля захисною стрічкою. Цей етап потрібен для того, щоб гумові, пластикові, хромовані деталі, а також декоративні елементи не забруднились.
 4. Матування поверхні (при абразивній поліровці авто Львів). Невеликі ділянки поверхні попередньо змочують водоюю та шліфують маленькими клаптиками наждачного паперу. Це допомагає розгладити нерівності перед нанесенням поліролю. Матувати можна як весь корпус, так і окремі проблемні зони.
 5. Сушіння кузовної частини. Після повної просушки майстри оцінюють результат роботи і перевіряють чи не залишилось подряпин.
 6. Робота полірувальною машинкою. Поліровка авто здійснюється спеціальним апаратом з використанням різних типів абразивних паст. Спочатку поверхня обробляється грубою сумішшю, тоді покривається пастою середньої абразивності, а кінцевий шар накладається за допомогою м'якого поліроля.
 7. Кінцевий етап нанесення захисного покриття. Деякі майстри не використовують захисне покриття, однак, це помилка, оскільки після декількох мийок, ефект поліровки авто не буде помітний.

Професіонали виконують полірування авто Львів плавними оборотами, не пропускаючи ні однієї ділянки поверхні. Абразивна паста наноситься тонким шаром, щоб не пошкодити корпус й надати автотранспорту блискучого вигляду.

Типи захисних покриттів

поліровка авто львів

Поліровка авто Львів виконується з використанням різних матеріалів для досягнення блискучого результату:

 • гарячий віск – матеріал просто наноситься, однак, він не довговічний;
 • карнаубський віск – нанесення дає довготривалий результат (до 6 місяців) та захищає поверхню від пошкоджень;
 • рідке скло – дорогий матеріал, який дає ефект періодом до 12 місяців;
 • керамічне покриття – відмінно захищає від подряпин й тріщин, дає результат протягом кількох років.

Кожен з перерахованих матеріалів відмінно підходить для поліровки авто, оскільки надає блиск, підкреслює насичений колір корпусу.

Як часто робити процедуру і чи шкодить вонп автомобілю?

полірування царапин авто львів

Оскільки поліровка машин воском достатньо проста процедура, її можна проводити самостійно, притримуючись чітких інструкцій. Віск не шкодить автомобілю та надає йому блискучого вигляду, але цей матеріал не створить довговічного ефекту.

Покриття рідким склом, або керамічним матеріалом процес непростий, тому його краще довірити професіоналам, які здійснюють полірування авто Львів. Така процедура передбачає кілька етапів очистки поверхні, щоб не лишилось забруднень, які в результаті призводять до пошкодження фарби і лакованого покриття.

Відновлювальні роботи допомагають укріпити захисну поверхню, однак потрібно запам'ятати кілька правил проведення такої процедури:

 • не полірувати автотранспорт частіше ніж раз в 3 місяці;
 • використовувати якісні матеріали та спеціальні інструменти;
 • звертатися за допомогою до кваліфікованих майстрів.

Якщо дотримуватись цих простих правил, легко добитись довготривалого ефекту і захистити машину від різноманітних пошкоджень.

Як замовити послуги майстра?

Замовити поліровку авто Львів просто на сайті сервісу Наш Майстер. Для цього потрібно перейти в відповідний розділ й заповнити електронну заявку. Менеджер перетелефонує в зручний для вас час, проконсультує, дасть відповіді на всі ваші питання, призначить найближчу дату для візиту майстра. Також доступно замовити різноманітні послуги (роботу сантехніків, електриків, столярів, послуги ремонту побутової техніки), звернувшись за телефоном вказаним в розділі контактної інформації.

Поширені запитання

Яка вартість поліровки транспортного засобу?

Ціна роботи вираховується в індивідуальному порядку. Вартість залежить від способу проведення процедури, виду вибраного матеріалу, складності роботи.

 

Як викликати майстра?

 

Зателефонувати спеціалісту можна за телефонами (097) 729 85 52 або (073) 729 85 52. Також можна натиснути кнопку виклику, яка є на сайті, або написати повідомлення у Viber.

Де побачити відгуки клієнтів?

Відгуки клієнтів, а також фотографії виконаних робіт доступні на головній сторінці сайту.

Який метод поліровки вибрати?

Сервіс Наш Майстер пропонує різноманітні види послуг від покриття машини воском, до складного абразивного полірування. Якщо ви не можете визначитись, який метод обрати, спеціаліст проконсультує вас по цьому питанню і допоможе вибрати послугу, враховуючи ваші побажання і бюджет.