Демонтаж даху Львів :: Доступні ціни на демонтаж покрівлі

Капітальний ремонт будинку починається з перепланування та будівельно-монтажних операцій. Демонтаж даху – це перший етап заміни покрівлі,

Власники котеджів припускають, що розбір покриття – справа не важка, оскільки це лише означає зняти старі матеріали, щоб помістити нові. Досвідчені спеціалісти розуміють, що демонтаж даху Львів повинен проводитись згідно чіткій інструкції, використовуючи спеціальні інструменти та обладнання.

В сервісі Наш Майстер можна замовити демонтаж даху, ціна котрого буде доступною для кожного клієнта. Варто лише перейти на сайт, ознайомитись з фото попередніх робіт та замовити послуги майстра.

В яких випадках потрібен демонтаж?

демонтаж даху

Оскільки дах призначений для того, щоб захищати будинок від несприятливих погодних умов, зберігати тепло, дарувати затишок, до його установки треба підходити з найбільшою відповідальністю. Однак, демонтаж даху – це також важлива процедура, яка буде потрібна у таких випадках:

 1. Зовнішня конструкція виявилась аварійною. В такому випадку потрібно виявити внутрішні пошкодження конструкції і демонтувати поверхню частково, або повністю.
 2. Проведення капітального ремонту. Капітальний ремонт будівлі проводять у випадку, якщо основна частина елементів зносилася і потребує термінової заміни. У такому випадку роблять повний демонтаж даху, або частковий, щоб не пошкодити несучі конструкції.
 3. Знесення будівлі. В випадку, якщо будинок не придатний до експлуатації, його потрібно знести. В першу чергу майстри виконують демонтаж даху, розбирають несучі конструкції, а далі поетапно зносять будинок.

Роботи з розбору покрівлі виконуються згідно чітко встановлених норм будівництва, використання спеціальних технологій та обладнання.

Особливості розбору покрівлі

Демонтаж даху з металочерепиці – відповідальний процес, котрий можна доручити тільки висококваліфікованим спеціалістам, які мають багаторічний досвід роботи. Розбір покрівлі має деякі виняткові особливості, які потрібно враховувати під час проведення роботи:

 • під час розбору окремої частини конструкції не слід допустити пошкодження елементів основної конструкції;
 • демонтаж даху не повинен привести до обвалу стелі, або окремих її частин;
 • розбирати покриття потрібно обережно, щоб не допустити падіння громіздких матеріалів на будівлі, або людей, які знаходяться поруч.

Перед початком роботи потрібно пересвідчитись, що біля об'єкта немає дітей, та домашніх тварин, та потурбуватись, щоб були виконані всі правила техніки безпеки.

Підготовка до демонтажу

демонтаж даху ціна

Демонтаж даху з металочерепиці тільки на перший погляд здається легкою справою, а насправді процедура вимагає виконання кількох етапів попередніх робіт перед розбором покриття.

Підготовка до демонтажу даху Львів проводиться таким чином:

 1. Використовуючи огороджувальну стрічку яскраво червоного, або оранжевого кольору, загородити всю площу виконання робіт, щоб попередити випадкових прохожих про небезпеку. Також варто встановити попереджувальні знаки яскравих кольорів по всьому периметру навколо будівлі.
 2. Якщо на даху є рекламні щити, або тканинні полотна, повністю очистити поверхню від сторонніх предметів.
 3. Відключити всю електронну техніку, яка встановлена на даху: антени, ретранслятори, громовідводи, а також прибрати всі дроти, які заважають проведенню роботи. Щоб не ризикувати отримати ураження струмом, необхідно спершу вимкнути живлення в будинку.
 4. Оглянути димовідвідні проходи, оцінити з якого матеріалу вони виготовлені. Якщо димохід зроблений з цегли, майстри акуратно шар за шаром знімають цеглини, металеві, або азбестові труби перерізають спеціальним інструментом (пізніше встановлюють новий димохід).
 5. Якщо на поверхні виявлені місця які просіли, всередині конструкції (на горищі) потрібно встановити додаткові підтримуючі опори, які створюють додаткову безпеку для працівників.
 6. Встановити спеціальні дерев'яні опори для зручного розташування майстрів. Широкі дошки встановлюють горизонтально, закріплюючи їх до крокв довгими металевими цвяхами.

Кінцевим етапом підготовки є обладнання спеціальних спускових механізмів для викидання будівельного сміття і залишків покрівлі. Для приватного одно-двоповерхового будинку використовують канатні системи, або механізовані лебідки, а якщо роботи проводяться в багатоповерхівці, доцільніше встановити додатковий вантажний ліфт зовні будівлі.

Інструменти для проведення роботи

демонтаж даху львів

Демонтаж виконується за допомогою спеціальних інструментів:

 • монтування, лом необхідні для від'єднання металевих елементів;
 • обценьки необхідні, щоб витягати цвяхи;
 • сокири, електричні ножівки використовуються для розпилювання дерев'яних частин (також можна використовувати ручну ножівку);
 • шуруповерт (акумуляторний), або дриль (робота стане ефективнішою, якщо зарання підготувати комплект необхідних насадок).

Працівники повинні подбати про особисту безпеку, тому необхідно взяти страхувальний канат з карабінами, та захисну маску на голову.

Додатково для демонтажу даху з черепиці потрібно підготувати спеціальні підвісні сходи, які встановлюються на дерев'яних, або металевих опорах. В сходах вмонтований зачеп, що дозволяє майстрам вільно пересуватись поверхнею.

Сміттєвий канал – ще одна корисна річ, яку використовують монтажники. Це великий рукав з міцної тканини, армованого матеріалу, або грубого поліетилену, по якому будівельне сміття спускається в бак, встановлений під будинком. Щоб відходи потрапили прямо в бак, одним з елементів сміттєвого каналу є металевий профіль, який кріплять внизу.

Етапи демонтажу даху

демонтаж даху з металочерепиці

Демонтаж даху під ключ здійснюється в декілька етапів, які залежать від типу покрівлі і складності роботи. Якщо покриття з шиферу, робочі працюють таким чином:

 1. Спершу майстер заходить на горище, щоб від'єднати шиферини від поверхні, вирівнюючи цвяхи.
 2. Працівник, який знаходиться зверху витягує цвяхи з іншого боку за допомогою спеціального інструменту.
 3. Від’єднаний лист спускають по спеціальному дерев’яному настилу. Знизу його приймає третій працівник.

Якщо проводити демонтаж даху з шиферу акуратно, елементи залишаються цілими і їх можна буде використати повторно.

Якщо на будинку встановлена фальцева покрівля (металеві листи, з’єднані міцними швами), монтажникам необхідно обережно розшити покрівлю, використовуючи спеціальні інструменти (в найпростіших випадках молоток-відворотка).

Етапи розбору покрівлі:

 1. Площу, де будуть проводитись роботи очищають від додаткового обладнання (флюгерів, громовідводів, антен).
 2. Фальцеві пластини розділяють в зручній для зняття послідовності. Зазвичай робота проводиться трьома людьми, двоє з яких розгинають шви, а третій страхує.
 3. Майстри звільняють частини водовідливу.
 4. Знімають внутрішні елементи покрівлі.

Фальцеві пластини знімають акуратно, в тому напрямку, який зручний для майстра. Якщо матеріал планують використовувати повторно, демонтаж даху займе більше часу, однак, якщо пластини не будуть використовувати, їх можна розпиляти болгаркою (що значно прискорить процес).

Профнастил – найпопулярніший тип покрівлі, однак, демонтувати його непросто. Для цього знадобиться не менше трьох професіоналів, оскільки матеріал не тільки важкий та об’ємний, але також відрізняється великою парусністю і може зірватись з будинку при першому пориві вітру. Це дуже небезпечно для тих, хто знаходиться внизу, тому що металеві листи можуть покалічити людину під час падіння, або зруйнувати частину будинку.

Процес розбору профнастилової покрівлі виглядає таким чином:

 1. Монтажники знімають коник, який закриває стики металевих листів.
 2. За допомогою акумуляторного шуруповерта викручують шурупи, які з'єднують елементи.
 3. За допомогою спеціального обладнання листи спускають на землю.

При акуратному знятті покриття, профнастилові листи можна використати повторно.

Демонтаж даху під ключ повинен здійснюватись професіоналами, які знають послідовність дій, володіють сучасними технологіями розбору та мають спеціальні інструменти. Оскільки існує десятки видів дахових покриттів, перед демонтажем варто узгодити порядок роботи зі спеціалістами, послуги котрих ви замовили.

Переваги замовлення послуг професіоналів

демонтаж даху під ключ

Демонтаж даху Львів повинен здійснюватись кваліфікованими майстрами, котрі мають великий досвід роботи у цій сфері. Наш сервіс пропонує послуги професіоналів, які володіють сучасними методиками виконання складних будівельних робіт, а також можуть проконсультувати клієнтів по питанням будівництва.

Демонтаж даху Львів від нашого сервісу відбувається в кілька етапів:

 1. Клієнт звертається в сервіс за телефоном, або залишивши електронну заявку на сайті.
 2. Менеджер консультує замовника стосовно запропонованих послуг та визначає час зустрічі з майстром.
 3. Спеціаліст приїзджає на об’єкт, оцінює масштаби роботи, робить необхідні заміри.
 4. Повернувшись в офіс, майстер складає кошторис та пізніше ознайомлює з ним клієнта.
 5. Якщо замовника влаштовують умови та ціна роботи, він підписує договір й майстри розпочинають роботи.
 6. Безпосередньо проводяться демонтажні роботи.
 7. Клієнт оцінює результат та оплачує послугу.
 8. Майстер отримує оплату та надає довготривалу гарантію.

Додатково клієнт може замовити послуги з прибирання після ремонту.

Основні переваги замовлення послуг професіональних майстрів:

 • оперативне виконання процедури;
 • консультація клієнтів щодо будівництва;
 • безкоштовне складання кошторису;
 • підписання офіційного трудового договору;
 • демонтаж даху, ціна котрого доступна кожному замовнику;
 • професійне виконання роботи;
 • надання звітності та гарантій;
 • оплата після виконання послуг.

Додатково сервіс надає можливість замовити послуги столяра, сантехніка, електрика, а також комплексні ремонтні та будівельні роботи.

Поширені запитання

Як зберігати покриття для повторного використання?

Профнастил або шифер потрібно зберігати в теплому, сухому місці, не допускати контакту з водою і з вологим грунтом. Якщо матеріал зберігається кілька місяців, необхідно забезпечити систему вентиляції, оскільки може початись процесс гниття від надмірної вологості в приміщенні.

 

Як замовити послуги майстра?

 

Для ознайомлення з різними видами послуг, а також заповнення електронної заявки, потрібно вибрати відповідний розділ на головній сторінці сайту. В анкеті слід вказати контактний телефон, ім’я замовника та послугу, яка цікавить клієнта.

В яку пору року краще проводити демонтаж даху Львів?

На етапі підготовки також варто звернути увагу на погодні умови. Якщо на вулиці йде дощ, є поривчастий вітер, гроза – це не найкраща пора починати демонтаж даху, оскільки є ризик не втриматись на слизькій поверхні. Найкращий час для роботи – суха, безвітряна погода.

Від чого залежить вартість робіт?

Ціна демонтажних робіт залежить від площі будинку, термінів, які встановлює замовник, складності процедури, типу покрівлі.