Монтаж та демонтаж меблів Львів :: Швидке пакування та збирання

Під час ремонту або переїзду з одного місця проживання на інше виникає потреба у розбиранні та транспортуванні всіх речей із житла. Також часто потрібен монтаж меблів,

якщо ви купили нові і потрібно розкласти та винести старі. Як це зробити правильно, щоб отримати потрібний результат? І до кого краще звернутись, щоб отримати потрібну допомогу? До того ж демонтаж меблів часто проходить з певними труднощами, якщо його робити самостійно. На ці та інші питання можна отримати відповіді далі.

Як швидко проводиться монтаж меблів

демонтаж меблів

В такому випадку звернутись до професіоналів вкрай необхідно – адже лиш вони зможуть виконати все якісно та з мінімальними витратами часу. І тоді не доведеться турбуватись про такі дрібниці, що стосуються розбирання та збирання необхідних вам конструкцій.

Процес монтажу чи демонтажу меблів складається з:

 • оформлення заявки в нашій компанії на виклик команди майстрів. Клієнт звертається по телефону чи на емейл з питанням щодо демонтажу, встановлення чи пакування меблевих конструкцій;
 • виїзд професіоналів за адресою, де потрібно здійснити демонтаж меблів у Львові. Наші спеціалісти одразу після оформлення заявки клієнтом починають збиратись – готувати потрібні інструменти та інше устаткування для виконання своєї роботи на місці;
 • проведення робіт по розбиранню конструкцій різного ступеня важкості та габаритів. Після приїзду робітники оцінюють всі потрібні для розбору меблі та починають виконувати свою роботу, професійно розбираючи та пакуючи все для транспортування;
 • пакування меблів для перевезення їх в інше місце або для утилізації. На завершальному етапі розібрані деталі пакують та перевозять у зручне для зберігання місце або на сміттєзвалище для утилізації.

Всі роботи проводяться з урахуванням мінімальних трудових витрат та щоб запобігти будь-яким ушкодженням конструкцій.

Пакування меблів – різновиди та особливості

монтаж меблів

Перед перевезенням розібраних меблевих конструкцій спеціалісти нашої компанії демонтують та упаковують їх. Це потрібно зробити задля мінімізації пошкоджень та збереження їх зовнішнього вигляду (у випадку зберігання на тривалий термін).

Ми проводимо демонтаж меблів різного призначення. Це можуть бути:

 1. офісні;
 2. для спальні;
 3. для вітальні;
 4. для кухні;
 5. для ванни та туалету;
 6. промислові.

Наші спеціалісти легко та швидко упакують столи, ліжка, табуретки, кухонні меблі, шафи-купе, стелажі, стінки, промислове та торгове устаткування. Все залежить від об'ємів робіт та складнощів, які можуть виникати під час пакування меблів у Львові. Для ознайомлення з деталями варто перейти на наш сайт у потрібний розділ.

Важливо перед проведенням робіт якісно оцінити масштаби та особливості кожної меблевої конструкції Це необхідно, адже після демонтажу меблів у Львові їх потрібно скласти, щоб отримати бажаний результат.

Тому перед початком робіт варто оглянути всі деталі, можливо їх сфотографувати, щоб потім можна було порівняти – чи так все зроблено, чи можливо певні нюанси під час монтажу меблів не були враховані.

Кому знадобиться послуга демонтажу меблів у Львові

пакування меблів

Розбір та збирання меблів часто бувають актуальними для тих, хто планує переїжджати – в інше житло, інше місто чи країну, перевозить власний бізнес чи особисте майно. До того ж розібрані під час демонтажу меблі набагато менше займають місця в авто, тому можливо замовити машину меншу за розміром.

Також демонтаж та монтаж меблів у Львові потрібен у випадку:

 • Привезли шафу-купе або меблі для кухні і ви не плануєте зібрати та встановити її самостійно, щоб не пошкодити деякі елементи чи з інших причин. В такому випадку робітники, що виконують демонтаж меблів будуть вам у нагоді.
 • Проведення ремонтних робіт у помешканні або ви звернулись за послугами столяра чи з інших причин. В такому випадку може знадобитись допомога спеціалістів, які розберуть та спакують масивні та великогабаритні конструкції. Також можлива допомога з перевезенням, цю послугу потрібно узгоджувати заздалегідь.
 • Вивіз та утилізація старих меблевих конструкцій. Раніше монтаж меблів проводили самостійно, але зараз є можливість скористатись послугою по розбору та вивезенню непотребу. Тому, щоб не створювати зайвих проблем краще звернутись до спеціалістів, які не лише швидко розберуть, але й компактно поскладають всі деталі, щоб вони менше займали місця в авто.
 • Для перевезення з одного місця в інше. В такому випадку компанія, що займається перевезеннями може поставити умову, щоб усі меблі були розібрані та спаковані до їх прибуття. І тоді за послугами демонтажу та пакування меблів краще звернутись до спеціалістів.

Професійні послуги зі збору та перевезення необхідних речей надає наша компанія – ми швидко та якісно виконаємо усі побажання клієнта на вищому рівні.

Чому демонтаж та монтаж меблів у Львові довіряють нам?

демонтаж меблів Львів

Наша компанія протягом багатьох років надає послуги по розбиранню та збиранню меблевих конструкцій різних розмірів та ступеню важкості. До нас звертаються, адже ми:

 1. розбираємо меблі так, що кожна деталь залишається неушкодженою і щоб потім можна було легко їх зібрати в іншому місці – в новому помешканні, в промисловому приміщенні чи в офісі;
 2. маркування та пакування меблів у Львові проводиться нашими майстрами в окремі коробки. Це необхідно робити, щоб уникнути можливості втрати будь-якої деталі після її перевезення, а також задля швидкого збирання у місці призначення;
 3. заглушки та дрібні кріплення пакуємо окремо, у пакети. Фурнітуру, що легко може пошкодитись чи зіпсуватись, упаковують в окрему коробку, заздалегідь обгорнувши кожну деталь окремо, щоб уникнути виникнення подряпин;
 4. під час демонтажу меблів у Львові обережно поводимось з усіма окремими елементами конструкцій, щоб їх не пошкодити, при завантаженні чи під час транспортування;
 5. використовуємо лише свої професійні інструменти та пакувальні матеріали. Тому всі деталі будуть акуратно розібрані та перевезені з одного місця до іншого.

Крім цього, наша компанія гарантує високу якість проведених робіт та несе повну відповідальність за ваше майно – від початку співпраці до її завершення. Щоб отримати прайс по ремонту, демонтажу чи перевезенні меблів, варто звернутись до наших консультантів.

Чому важливе пакування меблів у Львові під час переїзду?

монтаж меблів Львів

Демонтаж чи монтаж меблів має свої нюанси. Як і пакування окремих деталей перед переїздом чи перевезенням вживаних речей. Отже, на що потрібно звернути увагу, коли буде упаковуватись кожна розібрана деталь?

Важливо розуміти, що габаритними та масивними зазвичай бувають лише меблі. Тому їх, перед винесенням для транспортування, потрібно розібрати. Адже буде складно нести цілу шафу з будинку, по сходах до автомобіля. Також можливе пошкодження окремих елементів конструкції, тому все-таки рекомендується розбирати великогабаритні предмети задля їх безпечного перенесення, а потім уже і перевезення.

Тому, після демонтажу меблів у Львові потрібно їх надійно упакувати, щоб уникнути неприємних ситуацій під час переїзду.

Підготовчий етап є найважливішим, адже від нього залежить успішність всього процесу. Тому, як і при монтажу меблів, так і при їх розбиранні, важливо дотримуватись правил правильної підготовки:

 • звільнити всі полиці від наявних на них предметів, щоб полегшити процес розбирання всієї конструкції, а також щоб зменшити навантаження на полиці;
 • корпусні меблі великих габаритів розбираються, з них знімаються полиці та дверцята, витягуються шуфляди, відокремлюються всі розбірні елементи, стінки та ін.;
 • якщо ж монтаж меблів у Львові виконували за допомогою нерознімних фіксаторів, то в такому випадку потрібно зняти полиці та інші елементи, що можна вийняти;
 • деталі, що виступають та заважатимуть пакуванню необхідно зняти. Це можуть бути ручки, різноманітний декор;
 • усі кріплення варто зібрати, від кожного предмету меблів окремо, щоб спростити процес збору;
 • якщо потрібно упакувати м'які меблі, то з них знімається лише декор та навісні елементи;
 • роз'ємні деталі краще підписати, щоб уникнути труднощів під час збирання.

Перш ніж здійснити демонтаж у Львові варто правильно та компактно упакувати всі частини меблів. Тільки тоді можна досягти бажаного результату. Перед пакуванням меблів всі однотипні компоненти потрібно скласти разом, розділивши матеріалом для упаковки. Згрупувавши всі деталі їх потрібно обмотати пакувальною стрейч-плівкою для закріплення і не допустити виникнення подряпин та тертя один до одного.

Варто окрему увагу приділити скляним компонентам, які краще за все обгорнути папером чи пухирчастою плівкою. Додатково можна захистити скло, використавши гофрокартон.

Ті елементи, що неможливо розібрати, варто упакувати, обернувши їх стрейч-плівкою. В окремих місцях рекомендується підкласти спеціальні поролонові підкладки.

Кутову частину меблів, які відносять до дорогих чи антикваріату краще захистити, використовуючи спеціальні кутики з картону. А от м'які меблі перш за все обгортають стрейч-плівкою і для їх фіксації використовують скотч.

Щоб швидко виконати монтаж меблів у Львові після переїзду, потрібно професійно демонтувати та упакувати їх перед транспортуванням. Переносити упаковані речі слід з особливою обережністю, щоб не пошкодити їх. А от під час складання в авто варто дотримуватись певних правил.

 1. Не допускати падіння важких предметів з великої висоти.
 2. Елементи зі скла переносити особливо обережно, а при укладанні в авто необхідно слідкувати, щоб на них не поклали важких предметів, які можуть їх пошкодити або розбити.
 3. Підлогу в кузові автомобіля потрібно застелити неслизьким матеріалом, щоб не допустити ковзання під час пакування, а також при перевезенні.
 4. Масивні та важкі меблі варто фіксувати ременями, канатами чи мотузками.
 5. В кузові має бути обшивка, щоб захищала меблі від вологості, бруду та пилу.

Також, під час поїздки варто дотримуватись певних обмежень швидкості, щоб забезпечити максимально безпечне транспортування меблів до пункту призначення.

Поширені запитання

Чи ви займаєтесь демонтажем великогабаритних меблів?

Так, звичайно! Інколи виникають певні нюанси, які можуть ускладнити перебіг виконання робіт, проте у будь-якому випадку наші майстри зроблять все швидко та професійно. Для цього у них є певний досвід, а також потрібні інструменти, щоб гарантовано виконати всі завдання на вищому рівні.

 

Чи надаєте ви послуги по упаковці меблів?

 

Так, надаємо. Правильно упакувавши всі елементи та провівши підготовчі роботи ми забезпечуємо досягнення бажаного ефекту, а саме змогу уникнути створення дефектів та інших пошкоджень (тріщин, подряпин), а також зможемо вберегти всі деталі від втрати під час перевезення.

Як швидко ваші спеціалісти виконують демонтаж?

Одразу після звернення наші консультанти оформлять заявку та до вас виїдуть спеціалісти, які максимально швидко виконають всю роботу.

Чому варто звертатись по спеціалістів з приводу демонтажу меблевих конструкцій?

Збирання меблів передбачає кропітку та серйозну роботу, з якою важко справитись самостійно. До того ж можуть бути масивні та габаритні конструкції, які легко зберуть лише спеціально навчені майстри.