Монтаж водяних фільтрів Львів :: Ціни на заміну та встановлення

Щодня для забезпечення власних потреб ми використовуємо воду, яка потрапляє до нашої оселі через центральний водопровід. Усім відомо, що вона не є чистою. Монтаж водяних фільтрів Львів – послуга від професіоналів, які можуть розповісти вам детальніше про пристрої для очищення води та важливість їх використання.

Що таке водяний фільтр?

Монтаж водяних фільтрів Львів

Вода з крану може бути мутною, несмачною та мати неприємний запах. Все через те, що надходить вона по трубам, які є у досить зношеному стані та містять всередині різноманітний бруд та осад, з якими постійно зіштовхуютьться працівники зі встановлення водяних фільтрів Львів. Такий метод очистки води, як кип’ятіння не є достатньо ефективним, оскільки воно вбиває лише бактерії, корисні речовини при цьому впадають в осад.

Найефективніший метод очищення води – водяний фільтр, який очищає її від хлору, нерозчинних домішок, важких металів, вірусів та бактерій.

Водяні фільтри бувають різними. Від найпростіших (фільтрів глечиків) до складніших (магістральних систем очищення). Останні є більш зручними у використанні, адже очищають воду для всієї квартири в цілому або конкретної техніки. Монтаж водяних фільтрів Львів дозволяє встановити якісні магістральні очисники.

Принцип роботи водяного фільтру

встановлення водяних фільтрів Львів

Водяний фільтр являє собою компактну конструкцію, всередині якої є фільтруючий елемент. Він встановлюється безпосередньо до магістральних труб холодного чи гарячого водопостачання. Майстри, які проводять монтаж водяних фільтрів Львів радять своїм замовникам у місці, де фільтр врізається в трубу зробити додаткове розгалуження, щоб у разі поломки фільтру можна було запустити у приміщення звичайну воду. Пристрій успішно очищає воду від хлору, який крім неприємного запаху може спричинити запальні процеси в слизових оболонках, а також алергічні реакції на шкірі. Ще одним важливим завданням, яке виконує фільтр для води є пом’якшення води.

Види водяних фільтрів

заміна водяних фільтрів Львів

Магістральні фільтри в залежності від ступеня очистки води поділяються на такі види:

 1. Одноступеневі. Сама назва цієї групи фільтрів говорить про те, що їхня конструкція влаштована доволі просто. Вони затримують в металевій сітці, яка розміщена всередині конструкції, дрібні часточки такі як пісок, глина, іржа. Чим більше таких сіток вмонтовано всередину – тим краще проходить процес фільтрації. Монтаж водяних фільтрів Львів дозволяє самостійно очистити та промити під проточною водою очищуючий елемент час від часу.
 2. Двоступеневі. Такі фільтри містять у собі сорбційні матеріали, щоб не пропускати хлорку, яку використовують для знезараження води. Також вони добре затримують мікрочастинки, які можуть також бути присутні у воді.
 3. Трьохступеневі. Використовуються для пом’якшення води та підвищення її якості.
Особливості та переваги фільтрів

Монтаж водяних фільтрів

У містах завжди була проблема з очищенням води. На об’єктах водопостачання є можливість очищення лише від великих частинок та знезараження від вірусів та бактерій. Проте після цього вода потрапляє у наші домівки з дрібними частинками та запахом хлору. Важливо фільтрувати всю воду, не лише ту яку безпосередньо використовуємо для пиття та приготування їжі, а й ту якою миємось. Звичайний фільтр у вигляді глечика з такими значними об’ємами не впорається. Це і є основна причина для встановлення водяних фільтрів Львів.

До переваг магістральних фільтрів варто віднести:

 • компактні розміри та зручне розташування фільтра, що не заважає виконувати побутові роботи;
 • швидка установка;
 • легкість у використанні та самостійній очистці;
 • довгий період використання при умові правильного догляду за пристроєм;
 • можливість очищення великих об’ємів води за короткий проміжок часу;
 • доступна ціна.

У разі засмічення чи поломки фільтрувального елемента варто провести процедуру заміни водяних фільтрів Львів.

Правила вибору водяного фільтра

встановлення водяних фільтрів

Для того, щоб фільтрація води відбулася якісно, потрібно обов’язково віднести пробу води до лабораторії. Там проведуть повний біохімічний аналіз, в результаті якого можна зробити висновок, які частки у води переважають. По цій інформації підбирається розмір сітки для фільтра. При наявності неприємного запаху та жорсткості води вживаються заходи щодо ретельної її очистки та пом’якшення.

Оскільки, сьогодні на ринку представлена велика кількість очисних пристроїв, важливо знати за якими критеріями їх обирати, щоб він ідеально виконував завдання для якого його придбали. Встановлення водяних фільтрів Львів повинно відбуватись зважаючи на такі принципи підбору обладнання:

 • визначте для якого призначення вам необхідно очищувати воду;
 • розміри пристрою та труб, до яких він буде кріпитися;
 • необхідний ступінь очищення в залежності від аналізу зразка води;
 • зниження тиску води після фільтрації (на це варто звернути увагу жителям багатоповерхівок, які проживають на верхніх поверхах, що тиск води буде значно знижений та деякі побутові прилади не будуть працювати. Монтаж водяних фільтрів в такому випадку проводиться з встановленням насос, який буде забезпечувати оптимальний рівень тиску води у помешканні);

Купляти обладнання необхідно лише у перевірених виробників.

Особливості встановлення фільтра

Після того, як ви придбали пристрій для очистки води, важливо точно визначити його подальше місце розташування. Якщо самостійно важко це зробити, зверніться до майстра зі встановлення водяних фільтрів.

Встановлення магістрального фільтра проводиться по таким етапам:

 1. Очищення місця розташування від бруду.
 2. Обов’язкова перевірка цілісності та запчастин.
 3. Перекриття води в помешканні та злиття всіх залишок.
 4. Від’єднання трубки від місця подачі воді.
 5. Для уникнення майбутніх протікань робиться ущільнення.
 6. Під’єднується трійник до труби з холодною водою.
 7. Встановлення накопичувального баку.
 8. Підключення крану подачі води.
 9. Під’єднання фільтра до труби.
 10. Встановлення картриджу.
 11. Встановлення зовнішнього корпусу фільтра.
 12. Злиття декількох перших баків води при запуску системи.

У разі виникнення будь-яких проблем після встановлення фільтра варто відразу звернутися до майстрів, які проводити процедуру заміни водяних фільтрів Львів. Окрім якісного встановлення ви можете додатково замовити послуги прибирання та насолоджуватися чистою атмосферою у домі і ні про що не хвилюватися.

Інструменти та матеріали, які потрібні для монтажу

Електромонтажні роботи та встановлення обладнання здійснюються за допомогою інструментів, які працівники монтажу водяних фільтрів Львів мають завжди при собі в наявності:

 • перфоратор для пробивання отворів у стіні;
 • гайка чи розвідний ключ;
 • шурупокрут;
 • ізоляційна стрічка для герметичності та захисту від протікань.

Також варто заздалегідь подбати про наявність декількох сухих ганчірок, для уникнення розповсюдження бруду по всій оселі.

Правила використання водяного фільтру

Магістральний фільтр встановлюється, зазвичай, на кухні під мийкою для зручності використання. Щодо правил експлуатації, вони є дуже прості:

 1. Потрібно постійно його використовувати задля уникнення розмноження бактеріальної флори всередині.
 2. Періодично промивати та прочищати фільтрувальний елемент.
 3. Вчасно змінювати елементи фільтру.

Де замовити монтаж водяного фільтру?

Встановлення магістрального фільтра для води не є важкою роботою та не вимагає велику кількість часу. Проте монтаж варто здійснювати за допомогою професійних сантехніків, оскільки їхня робота над встановленням є вашою гарантією надійного функціонування системи та мінімізації проблем у роботі самого фільтра. Монтаж водяних фільтрів Львів пропонує послуги спеціалістів своєї справи. Чому варто звернутися саме до нас:

 • пунктуальність та швидкість виконання робіт нашими співробітниками;
 • акуратність та забезпечення чистоти у роботі;
 • даємо гарантію тривалості експлуатації фільтра;
 • проінформуємо про правила використання та догляду за пристроєм;
 • встановлення ціни залежить від об’єму виконаних робіт, сама оплата після виконання завдання;
 • виконуємо роботи не лише зі встановлення, а й з перевірки та заміни водяних фільтрів.

Зв’язатися з нами можна за допомогою контактної інформації на головній сторінці сайту.

Поширені запитання

Якому фільтрові краще надати перевагу: звичайному у вигляді глечика чи тому, що вмонтовується під раковину?

Все залежить від того, для яких цілей ви хочете очистити воду та у яких об’ємах. Зрозуміло, що фільтр-глечик не дасть вам великої кількості очищеної води та потрібен певний час для відфільтрування. Тут перевагу має магістральний фільтр, який відразу вмонтовується під раковину, підключається до трубопроводу з холодною водою.

 

Як і де провести аналіз води?

Для початку потрібно зібрати зразок води самостійно або викликати фахівця з лабораторії у яку плануєте звертатися. Важливо, щоб аналіз води проводився в незалежній лабораторії, яка не зацікавлена в продажі власного виробництва. Це все необхідно для об’єктивності результатів аналізу та ви змогли собі підібрати фільтр відповідно до отриманих даних.

Чи можна поремонтувати старий фільтр для води?

Звичайно. Потрібно звернутися до фахівців ремонту техніки. Майстер прийде, огляне фільтр та встановить причину поломки. Далі зробить усі необхідні заходи для усунення проблеми. Якщо ж ви все таки вирішили, що фільтр, який ви використовуєте, не підійшов з певних причин, ви можете звернутися до майстрів для отримання консультації та заміни водяних фільтрів Львів.

Чи дорого вартує встановлення фільтра?

Встановлення фільтрів для води у нашій компанії відповідає цінам на ринку. Якщо ви прийшли до рішення, що вода у вашому домі не відповідає нормам, хочемо запевнити, що регулярна покупка води обійдеться набагато дорожче.