Монтаж гіпсокартонних перегородок Львів :: Ціни на встановлення

Проектування будинку потрібно для складення подальшого плану будівництва, тому, створюючи проєкт, дизайнер повинен врахувати навіть найменші деталі. Планування кімнат – найважливіша частина проекту, однак

, якщо вам потрібно створити затишний куточок вже після того, як каркас будинку побудований, на допомогу прийдуть гіпсокартонні перегородки. Такий елемент інтер'єру простий в монтажі, дозволяє зекономити вільний простір і легко відгородить частину кімнати, щоб зробити гардероб, або зону відпочинку.

Що таке гіпсокартонні перегородки?

монтаж гіпсокартонних перегородок Львів

Гіпсокартонна перегородка – це легка, проста в монтажі конструкція, котра дозволяє відділити частину кімнати (кухню від вітальні, гардероб від спальні і т.д.). Практична стінка ідеально підходить не тільки для жилих кімнат, а й для промислових приміщень. Монтаж перегородок з гіпсокартону доцільний навіть у ванній чи іншій кімнаті з підвищеною вологістю. Завдяки високій якості матеріалу, стінка не деформується від постійного впливу вологи.

Сучасні гіпсокартонні конструкції дозволяють розділити кімнати на декілька частин і максимально оптимізувати вільний простір. Монтаж гіпсокартонних перегородок не потребує перепланування квартири, а також великих витрат на матеріали. Легкість в встановленні дозволяє самостійно змонтувати стінку, однак, щоб робота була виконана швидко і якісно, слід звернутись до професіоналів.

Переваги гіпсокартонних перегородок

встановлення гіпсокартонних перегородок Львів

Монтаж гіпсокартонних перегородок Львів від компанії Наш Майстер має безліч переваг:

 1. Конструкція має достатньо легку вагу, тому її зручно транспортувати, піднімати та монтувати.
 2. Для встановлення гіпсокартонних перегородок Львів не потрібно використовувати велику кількість матеріалів та інструментів. Монтаж потребує лише використання стандартного набору обладнання.
 3. Можливість виготовити перегородку будь-якої форми або розміру дозволяє замовникам втілити в життя всі найсміливіші дизайнерські ідеї.
 4. Встановлення перегородок з гіпсокартону дозволяє звукоізолювати приміщення, позбавивши мешканців житла від зайвих шумів.
 5. Вогнестійкий матеріал не піддається впливу високих температур, та не вигорає під сонячними променями.
 6. Породисті стіни дозволяють провести комунікації всередині та приховати труби та електропроводи, що створить стильну обстановку в квартирі.
 7. Матеріал екологічно чистий, не виділяє хімічних випарів та абсолютно безпечний для здоров'я.

Монтаж гіпсокартонних перегородок Львів також досить бюджетна послуга, порівняно з муруванням кам’яних стін.

Підготовка до монтажу

монтаж гіпсокартонних перегородок

Монтаж гіпсокартонних перегородок – відповідальна справа, оскільки потрібно забезпечити стійкість конструкції, а також зауважити, що стінка повинна вдало доповнювати інтер'єр. Для цього потрібно провести підготовчі роботи, які включають кілька етапів:

 1. Огляд об'єкта. Майстер повинен детально оглянути приміщення і висловити міркування з приводу розмірів та місця встановлення гіпсокартонних перегородок.
 2. Демонтаж. Якщо ви вирішили знести стару перегородку, яка втратила стильний зовнішній вигляд і встановити нову, потрібно провести демонтаж, щоб звільнити простір для встановлення.
 3. Складання проекту. Цей етап підготовки допомагає візуально уявити, як буде виглядати кімната після встановлення перегородок з гіпсокартону Львів.
 4. Підбір матеріалів. В першу чергу потрібно визначитись з параметрами направляючого профілю, а далі підібрати оптимальну кількість листів гіпсокартону та підготувати інструменти для роботи.

Монтаж гіпсокартонних перегородок відбувається з використанням мінімального обладнання, однак майстру потрібно підготувати кілька стандартних інструментів.

Інструменти та матеріали для монтажу

встановлення гіпсокартонних перегородок

Щоб почати монтаж перегородок з гіпсокартону, потрібно мати такі інструменти:

 • олівець для креслення і встановлення розміток;
 • рулетка, необхідна для проведення замірів;
 • гострий канцелярский ніж, допомагаючий відрізати потрібну довжину листів гіпсокартону;
 • молоток та перфоратор;
 • спеціальні ножиці для різання металу;
 • рівень для вимірювання рівномірності кутів та стінок конструкції;
 • мінеральна вата, яка знадобиться для забезпечення звукоізоляції;
 • саморізи для кріплення;
 • шуруповерт для закручування кріплень;
 • шпаклівка та шпатель, щоб зачищати стіни;
 • грунтовка.

Підготувавши всі необхідні інструменти та матеріали, можна виконувати монтаж перегородок з гіпсокартону Львів.

Технологія встановлення

монтаж перегородок з гіпсокартону Львів

Професійні майстри виконують ремонтні роботи за чітко встановленим планом, тому всі операції відбуваються швидко та якісно. Монтаж гіпсокартонних перегородок Львів потрібно відбувається в кілька етапів:

 1. Підготовчі роботи. Огляд приміщення, розробка проекту, підготовка інструментів та матеріалів для роботи. Кваліфіковані спеціалісти з компанії Наш Майстер мають все необхідне обладнання та закуплять матеріали перед початком роботи.
 2. Виконання розмітки. Згідно з проекту, намальованого на папері, необхідно зробити всі необхідні заміри за допомогою рівня та спеціальної лінійки, після чого накреслити рівні лінії на стінах. Роблячи розмітку, треба зважати на параметри приміщення, а також декілька разів вимірювати рівність стінок та кутів, щоб запобігти виникненню похибок і подальшої зміни креслень в процесі роботи.
 3. Встановлення направляючого профілю. Керуючись орієнтирами, накресленнями на стінах, необхідно встановити каркас в вигляді рамки, до якого пізніше будуть прикріплені листи з гіпсокартону.
 4. Монтаж несучої стіни. Для цього майстру потрібно виміряти невелику відстань від стелі (5 см) та, скориставшись ножем для металу, відрізати певну частину матеріалу для створення несучого профілю. Закріпити матеріал потрібно за допомогою саморізів, закрутивши два зверху та два знизу. Щоб конструкція була більш стійкою, необхідно встановити кілька несучих профілів.
 5. Монтаж дверного отвору (тільки для частин, у яких передбачені двері). Щоб зробити стіну з дверним отвором, потрібно залишити невелику відстань (по ширині дверей) і обшити кутки CW-профілем.
 6. Нарізання листів. Після встановлення несучого каркасу потрібно виміряти відстань від стелі до підлоги і керуючись цими параметрами, вирізати листи відповідного розміру, скориставшись канцелярським ножем.
 7. Встановлення листів. Необхідно закріпити вирізані частини гіпсокартону на несучого профілю саморізами, викораставши шуруповерт.
 8. Фіксування комунікацій. Після встановлення листів, у стінці залишається порожнина, в яку можна вмонтувати труби або електрокабелі для підведення комунікації.
 9. Забезпечення звукоізоляції. Після закріплення листів та проведення комунікацій, вільний простір всередині перегородки заповнюється мінеральною ватою. Це необхідно для того, щоб конструкція була стійкішою, всередині не було порожнини та забезпечення шумоізоляції.
 10. Нанесення шпаклівки. Після встановлення усіх стін, проведення комунікацій т заповнення порожнини, необхідно нанести шпаклівку. Це допоможе приховати дефекти, допущені під час роботи та вирівняти поверхню.

За бажанням, виконавши монтаж гіпсокартонних перегородок Львів, стіну можна прикрасити декоративними елементами, оскільки міцний матеріал може витримати велике навантаження і не деформується під впливом ваги додаткового декору.

Переваги послуг професійних майстрів

Звернувшись до професійних спеціалістів компанії Наш Майстер, клієнти отримають такі переваги:

 • послуги кваліфікованих майстрів з багаторічним досвідом роботи у сфері будівництва;
 • виконання роботи згідно з проектом та побажань клієнта;
 • використання високоякісних матеріалів та професійних інструментів;
 • проведення консультацій з клієнтом перед початком робіт;
 • складання кошторису та фіксовані ціни на надані послуги;
 • можливість замовити послуги з прибирання у Львові після ремонту;
 • оплата послуг по закінченню робіт.

Професійні майстри зроблять монтаж перегородок з гіпсокартону Львів максимально швидко (чітке дотримання термінів) та дадуть довгострокову гарантію на виконані роботи. Відгуки про роботу професіоналів, а також фото виконаних робіт розміщені на сайті компанії.

Поширені запитання

Якої товщини має бути картонна стіна?

Ширина стінки залежить від її призначення. Найменший профіль товщиною від 75 до 125 мм використовується в невисоких приміщеннях, в яких не потрібно забезпечувати звукоізоляцію. Виріб товщиною від 100 до 150 мм міцніший, а також має властивості звукоізоляції і не піддається впливу високих температур. Ширина від 150 до 225 мм і більше дозволяє не тільки зробити міцну конструкцію, а й розмістити комунікації всередині об'єкта.

 

Які матеріали та інструменти потрібно купити?

Замовляючи послуги наших майстрів, ви можете не витрачати час на пошук відповідних інструментів та матеріалів. Все необхідне обладнання спеціалісти мають, а щодо матеріалів, їх можна також замовити у компанії, оскільки ми співпрацюємо з найкращими постачальниками будматеріалів.

Як скласти проект будівництва?

Щоб скласти план, необхідно в першу чергу виміряти висоту та ширину приміщення і на основі цих даних вирахувати параметри стінки. Це допоможе уявити, як буде виглядати кімната, а також дізнатись, яка кількість матеріалів буде потрібна для ремонту.

Які послуги можна замовити у компанії Наш майстер?

Окрім звернення до професійних майстрів по ремонту, клієнти можуть замовити послуги столяра у Львові, електрика, сантехніка та інших спеціалістів, котрі допоможуть зробити ваш дім комфортним та затишним. Отримати консультацію та домовитись про зустріч з майстром можна, звернувшись за телефоном, вказаним на сайті.