Монтаж електричного опалення Львів :: Ціни на встановлення

З настанням перших холодів стає актуальним питання опалення будинку або квартири. Сучасні електричні системи опалення здатні створити оптимальну температуру в приміщенні та забезпечити комфортну атмосферу для мешканців.

Монтаж електричного опалення Львів стане вигідним вкладом в майбутнє, оскільки такий спосіб подачі тепла є економічним та енергоефективним. Маючи електричні прилади в будинку чи квартирі ви більше не будете залежні від централізованого опалення і зможете насолоджуватись теплом у будь-яку пору року.

Що таке електричне опалення?

Монтаж електричного опалення Львів

Електричне опалення передбачає подачу тепла з приладів, які працюють на електриці. Цей варіант створення оптимальної температури ідеально підійде для власників будинків, або квартир, котрі не хочуть залежати від централізованої подачі тепла. Встановлення електричного опалення Львів дозволяє повністю перейти в автономний режим і включати електроприбори для підвищення температури в приміщенні у зручний для вас час.

Види приладів, які забезпечують електроопалення

Встановлення електричного опалення Львів

Сучасні користувачі мають багато різноманітних можливостей і можуть обирати серед багатьох доступних варіантів приладів, які забезпечують опалення у квартирах чи будинках. Найпопулярніші з них:

 1. Котел. Прилад, котрий найбільше користується попитом серед споживачів і встановлений у більшості помешкань. Електричний котел представляє собою пристрій, який за допомогою електроенергії нагріває воду, яка розповсюджується по батареях та теплій підлозі, нагріваючи повітря у приміщенні. Прилад відрізняється компактним розміром і простотою у монтажі, що робить його популярним серед користувачів.
 2. Електроконвектори. Такий варіант стане хорошим додатковим джерелом живлення, однак, прилад потребує великих енергозатрат, тому його не можна назвати бюджетним варіантом. Перевагами радіатора є стильний, мінімалістичний дизайн і мобільність, оскільки його можна переносити з кімнати в кімнату.
 3. Інфрачервоні панелі. Основною перевагою такої техніки є стильний дизайн, що дозволяє приладу без проблем вписатись у будь-який інтер'єр. Такий прилад споживає велику кількість електроенергії, тому стане актуальним тільки в період холодної осені, коли основне опалення ще не підключене.
 4. Тепла підлога. Монтаж електричного опалення під підлогу є дуже ефективним, оскільки таким чином тепло розповсюджується рівномірно по всій площі приміщення. Особливості встановлення теплої підлоги полягають у розгалуженні електрокабелів, які підключені до терморегулятора, що дозволяє встановлювати оптимальну температуру в приміщенні. Система теплої підлоги досить економічна та може нагріти більшу площу за умови витрати меншої кількості електроенергії. Також така система опалення дуже зручна, оскільки всі комунікації приховані, що дозволяє облаштовувати інтер'єр згідно побажань мешканців будинку.
 5. Кліматична техніка. Кондиціонери та спліт системи не тільки обігрівають приміщення в міжсезоння, а й мають функції охолодження, осушення, фільтрації і т.д. Єдиним недоліком кліматичної техніки є те, що вона не здатна обігріти оселю, якщо температура за вікном менше -15 градусів Цельсія. Прилади з низьким класом енергоефективності не можу переробляти дуже холодне повітря у тепле, тому кондиціонер – не найкращий варіант для морозної зими.
 6. Теплові насоси. Зручна техніка, яка забезпечує ефективний обігрів приміщень та потребує мінімальних енергозатрат. Теплові насоси працюють при температурах до - 30 градусів Цельсію, що ідеально підходить для кліматичних умов в Україні.

Не залежно від того, який спосіб обігріву ви обрали, монтаж електричного опалення Львів слід довірити професіоналам, які спеціалізуються у встановленні та підключені обігрівачих пристроїв

Переваги електричного опалення

заміна електричного опалення Львів

Електричне опалення в квартирах та будинках має безліч переваг, тому люди часто використовують його як альтернативний спосіб обігріву осель. Основні причини встановити електроопалення:

 1. Зручність. Електроприбори зазвичай відрізняються невеликими габаритами, не створюють зайвого шуму та вібрацій, що робить їх досить зручними у використанні.
 2. Доступність. Оскільки майже 100% споживачів підключені до електромережі, кожен мешканець квартири чи будинку може встановити електроопалення, вибравши оптимальний варіант.
 3. Простота у встановленні. Монтаж електричного опалення Львів максимально простий, особливо, якщо ви довіряєте цю справу професіоналам. Для встановлення котла, радіатора, або інфрачервоної панелі не потрібно отримувати дозвіл, оформляти договір з компанією електропостачання та складати офіційно завірений проект.
 4. Автоматизована робота. Прилади, які працюють від електромережі мають автоматичний режим, який забезпечує захист від перегрівання та запобігає поломкам в разі збоїв у подачі електроенергії.
 5. Доступні ціни. Перевагою є наявність багатьох варіантів електроопалення, тому кожен може вибрати прилад, зважаючи на власний бюджет.

Встановлення електричного опалення Львів стане доцільним для кожного споживача, який хоче забезпечити затишок і комфорт у власному помешканні.

Технології встановлення окремих видів електричного опалення

Монтаж електричного опалення

Професійні майстри компанії Наш Майстер не тільки кваліфіковано проводять встановлення електричного опалення, але й здійснюють демонтажні роботи у Львові. Щоб провести монтаж швидко і якісно, потрібно досконало знати технологію встановлення різних видів електроопалення:

 1. Монтаж електричного опалення, який передбачає підключення електрокотла. Електричний котел встановлюється в приміщенні (зазвичай кухня чи ванна), після чого майстри проводять труби по інших кімнатах, для забезпечення рівномірної подачі тепла. Регулювати температурний режим можна на панелі управління, встановленій на корпусі котла.
 2. Встановлення електричного опалення на підлогу. Плівкова або кабельна електрична підлога встановлюється під ламінат, або інше покриття і стає основним джерелом обігріву кімнати. На поверхні теплої підлоги встановлюються теплові датчики, які регулюють подачу струму, щоб температура не перевищувала 30 градусів Цельсія.

Мобільні електроприлади (конвектор, радіатор, інфрачервона панель) встановлюються самостійно, оскільки монтаж електричного опалення Львів такого типу полягає лише у підключенні до електромережі.

Щоб провести професійне встановлення, або заміну електричного опалення Львів, варто звернутись до професіоналів, контакти котрих можна знайти на нашому сайті.

Як обрати оптимальний спосіб електричного опалення?

Встановлення електричного опалення

Перш ніж провести монтаж електричного опалення Львів, потрібно вибрати оптимальний спосіб обігріву приміщення. Для цього потрібно звертати увагу на такі критерії:

 • габарити обладнання;
 • кількість споживання електроенергії;
 • система роботи (нагрів повітря, або води, яка поступає до теплоносіїв);
 • як проводиться заміна електричного опалення;
 • ціна на матеріали та встановлення техніки;
 • додаткові функції приладу (теплонасос та кондиціонер також обладнані режимом охолодження).

Зважаючи на ці фактори, ви зможете обрати оптимальний варіант обігріву і провести монтаж електричного опалення Львів у найкоротший термін.

Переваги виклику професійних майстрів для встановлення

Щоб заміна електричного опалення Львів була проведена максимально якісно та швидко, слід звернутись до професіоналів своєї справи. Висококваліфіковані майстри гарантують клієнтам такі переваги:

 • монтаж електричного опалення у зазначений термін;
 • консультації щодо вибору системи опалення;
 • використання якісних матеріалів та сучасного обладнання для монтажу;
 • можливість замовити вантажне таксі у Львові, щоб доставити обладнання;
 • доступна ціна на професійні послуги;
 • надання гарантії на монтаж електричного опалення.

Наші майстри здійснюють ремонт під ключ у Львові, тому складають кошторис на проведення роботи ще до початку встановлення. Клієнт попередньо може обговорити зі спеціалістом всі деталі роботи та висловити свої побажання щодо ремонту.

Поширені запитання

Як обрати підходящий опалювальний прилад?

Самостійно вибрати обладнання для обігріву приміщення важко, оскільки необхідно знати всі технічні характеристики пристрої. Професіональні майстри нашої компанії допоможуть обрати відповідний варіант, розкажуть про недоліки та переваги того чи іншого пристрою, а також зможуть організувати вантажне таксі, щоб доставити обладнання до вашого дому.

 

Від чого залежить вартість послуг?

Ціни на монтаж електричного опалення Львів залежать від типу техніки, її габаритів та складності встановлення. Під час огляду об'єкта, майстер може порахувати вартість проведення кожної операції і озвучить її клієнту. Якщо замовника влаштовує ціна, він може одразу підписати договір, щоб спеціаліст приступив до роботи.

Як відбувається заміна електричного опалення?

В першу чергу майстер приїжджає на об'єкт, щоб оглянути приміщення і скласти план заміни обладнання. Після цього він складає кошторис та підписує договір з клієнтом. Далі майстер виконує роботу у визначений термін та після здачі об'єкта отримує розрахунок. Після закінчення роботи спеціаліст видає клієнту гарантії на виконану роботу.

Як замовити послуги майстра?

Для замовлення послуг кваліфікованих майстрів, зверніться за контактним телефоном, вказаним на сайті компанії. Менеджер проконсультує вас щодо проблеми та назначить час зустрічі зі спеціалістом.

На сайті також можна ознайомитись з фотографіями попередніх робіт наших майстрів.