Монтаж електричної та газової варочонї поверхні Львів :: Ціни

На будь-якій кухні центральне місце займає плита для приготування їжі або варочна поверхня, яка останнім часом закріпила лідируючі позиції. Незалежно від виробника представленого виду техніки безпечна то довготривала експлуатація буде залежати від того, наскільки якісно буде виконано монтаж варочної поверхні Львів.

Саме гарантійне обслуговування часто залежить від того, наскільки надійно, якісно та правильно реалізовано цей процес. Компаній Наш Майстер допоможе реалізувати встановлення варочної поверхні Львів по доступній вартості для кожного потенційного клієнта.

Самостійний монтаж без допомоги спеціалістів

Вирішивши виконати монтаж варочної поверхні самостійно, варто звернути увагу на те, що цей процес є не швидким і досить відповідальним. Домашній майстер самостійно на самому початку повинен виконати певні кроки.

монтаж варочонї поверхні Львів

 1. Підбір місця, на якому буде реалізовано встановлення варочної поверхні.
 2. Ознайомлення з вимогами, які встановлюються відповідно від виду обладнання до показників пожежної безпеки.
 3. Визначити схему, по якій буде виконано під’єднання індукційних або електричних приладів до єдиної електричної лінії.
 4. Вирівнювання поверхні перед виконанням встановлення варочної поверхні.
 5. Створення якісної термоізоляції для надійного захисту меблів від можливих пошкоджень.
 6. Виконання робіт по герметизації.

Замовити монтаж варочної поверхні Львів треба тоді, коли людина самостійно не може впоратися з цим процесом, що найчастіше всього пов’язане з браком знань, умінь та навичок. При проходженні всіх етапів потрібними будуть послуги столяра, газівника, монтажника та електрика, які мають відповідну кваліфікацію та знають, як виконати всі дії правильно та швидко.

Якщо розглядати встановлення газової варочної поверхні у Львові сучасного типу, то такі технічні пристрої потребують досить великої кількості електричної енергії. Тому на першому кроці виконуються різноманітні електромонтажні роботи. Монтування своїми силами робити не варто, якщо в будинку використовуються старі розетки та немає заземлення. Через незнання можна наробити велику кількість проблем, які надалі буде досить складно виправити. Тому встановлення варочної поверхні Львів краще замовити у висококваліфікованих спеціалістів, які надають максимально якісне обслуговування.

Особливості виконання монтажних робіт

Замовляючи монтаж варочної поверхні Львів, варто пам’ятати про те, що всі маніпуляції зі встановлення та подальшого перенесення газового обладнання у разі потреби, відбувається з урахуванням правил та відповідних нормативів. Завчасно треба сповістити газову службу про те, що буде відбуватися заміна або встановлення варочної поверхні. Впоратися з цими діями може будь-яка людина, але рекомендується, щоб такі маніпуляції виконували спеціалісти в представленій сфері.

встановлення варочонї поверхні Львів

Вирішивши виконати встановлення газової варочної поверхні самостійно, варто ознайомитися з усіма особливостями монтажних робіт, щоб уникнути помилок. Якщо техніка спеціально купується під вже існуючий готовий гарнітур, то на перших кроках варто здійснити заміри товщини та довжини. Особливо це актуально в тих випадках, коли процес створення меблевого гарнітура відбувався по індивідуальному проекту та має нестандартні форми. На практиці найчастіше всього зустрічаються розміри, які знаходяться в діапазоні 55-57 см. Серед інших важливих моментів, виконуючи монтаж електричної варочної поверхні у Львові, можна виділити наступні:

 • для спрощення процесу кріплення гайок треба до моменту встановлення гарнітуру виконати підводку до труби;
 • при виконанні монтажу сильфонного шланга застосовують сантехнічний згін або штуцер;
 • обов’язковим процесом є використання спеціальної лляної підмотки, яку обмазують пастою для газу;
 • точку підключення, яка відповідає за електропідпал у пристрої, варто виводити завчасно, виконуючи монтаж варочної поверхні Львів;
 • підвищити показники безпеки можна, якщо додатково встановити спеціальний термозапірний елемент з вентилем у трубі - спрацьовувати він буде тоді, коли температура буде перевищувати 80 градусів по Цельсію;
 • при вирізанні отвору в дереві або ДСП його борти максимально ретельно обробляють, використовуючи якісний герметик.

монтаж варочонї поверхні

Замовляючи встановлення варочної поверхні Львів у спеціалістів, всі дії будуть виконані автоматично.

Як правильно реалізувати монтаж варочної поверхні?

При потребі здійснити монтаж електричної варочної поверхні, варто ознайомитися з основними кроками реалізації цього процесу. Встановлення газової варочної поверхні та інших видів буде здійснюватися по певному алгоритму.

 1. На першому кроці варто максимально детально ознайомитися з інструкцією та визначитися з основними розмірами, які вирізають на стільниці. Фактичні розміри повинні бути вказані виробником в інструкції або ж в комплектації пропонується спеціальна викрійка. В ідеалі щілина повинна складати 1-2 мм, але якщо він буде трішки більшим, це також не страшно.
 2. У кутках стільниці, виконуючи встановлення варочної поверхні Львів, просвердлюють отвори, діаметр яких складає 8-10 мм. Під час свердління варто використовувати те свердло, яке має найменші розміри “зуба”.
 3. Для того, щоб при виникненні щілини у подальшому не формувався грибок та не накопичувалася волога, потрібно по внутрішньому периметру виконати проклеювання ущільнювача, який буде йти в комплектації. Окрім нього можна застосовувати акриловий або силіконовий герметик.
 4. На наступному кроці можна виконувати монтаж варочної поверхні та її закріплення за рахунок використання затискача, який йде у комплектації.

встановлення варочонї поверхні

Якщо ж самостійно розібратися з особливостями встановлення не вдається, замовити монтаж електричної варочної поверхні у Львові можна у нашій компанії, де додатково будуть запропоновані послуги з прибирання після всіх виконаних маніпуляцій.

Основні моменти, які варто знати при встановленні варочної поверхні

Здійснюючи монтаж варочної поверхні, існують певні нюанси, які заслуговують особливою уваги. В першу чергу треба витримувати відстань безпосередньо до самих кромок поверхні, з якою відбувається робота. З кожного боку ця відстань повинна складати приблизно 5 см. Якщо цієї рекомендації не дотримуватися, то під час пиляння можна пошкодити одну зі стінок. Не менш важливої уваги заслуговує товщина, яка в ідеалі повинна складати не менше 38 мм.

Під час запуску газу після того, як буде виконано встановлення газової варочної поверхні у Львові, для перевірки показників герметичності можна використати звичайний мильний розчин. Завдяки його використанню потрібно максимально густо покрити всі стики та гайки. Далі варто виконати перевірку цих місць на наявність бульбашок. При їх наявності можна зробити висновок про те, що є витік газу і монтаж електричної варочної поверхні у Львові було виконано недосконало.

Перед тим, як переходити безпосередньо до процесу експлуатації пристрою, варто впевнитися в тому, що правильно налаштовано абсолютно всі режими для регулювання. Перевіряючи кожен з них, треба прослідкувати за тим, щоб полум’я саме по собі самостійно не згасало. У подальшому це буде дуже небезпечно для життя людини. На практиці зустрічаються ситуації, коли при спробі відрегулювати полум’я, його інтенсивність не змінюється. Залишати все в такому стані не варто. Потрібно відразу відключити пристрій та звернутися до спеціалістів, які обов'язково допоможуть вирішити проблему. Це може бути пов’язане не тільки з тим, що встановлення газової варочної поверхні у Львові було виконано неправильно, але й з дефектом техніки. Тільки надійна, безпечна та правильно вмонтована техніка буде забезпечувати ефективну експлуатацію без шкоди для людського життя.

Вартість встановлення та підключення

Така дія, як монтаж варочної панелі, є досить складним, цікавим і водночас трудомістким процесом. Майстри, які мають великий досвід роботи, впевнені у тому, що встановлення варочної поверхні є набагато складнішим процесом, аніж монтаж самої звичайної плити стандартного зразка. Виконати надійний монтаж варочної поверхні Львів зможуть тільки практики, які не перший рік займаються виконанням таких робіт та знають особливості будови та встановлення варочної поверхні Львів будь-яких брендів та моделей.

монтаж електричної варочонї поверхні у Львові

Наша компанія пропонує таку послугу, як монтаж електричної варочної панелі у Львові та демонтажні роботи, які виконуються безпосередньо перед встановленням техніки на кухні. При цьому пропонуються максимально доступні та приємні ціни, які сподобаються кожному потенційному клієнтові. Всі матеріали, які використовуються під час виконання робіт, є повністю сертифікованими, так як додатково проходять перевірку на показники якості. Виконуючи монтаж варочної поверхні Львів, застосовуються тільки перевірені інструменти та інноваційне обладнання, яке не завдасть жодних проблем.

Кожен спеціаліст, який пропонує власні послуги, має досить великий досвід роботи, що дозволить реалізувати монтаж електричної варочної поверхні на професійному рівні. Додатково на прохання клієнта можуть бути виконані інші ремонтні роботи у Львові не тільки якісно, але й максимально оперативно. В кінцеву вартість, яка буде встановлена за монтаж варочної поверхні, можуть бути включені додаткові послуги, якщо в їх виконанні є фактична необхідність.

Чому монтаж повинен виконувати спеціаліст?

Така дія, як монтаж варочної поверхні, може бути реалізована безпосередньо самою людиною, але не завжди вдається виконати все правильно. У таких випадках за допомогою варто звернутися до висококваліфікованих спеціалістів. Вони не тільки вчасно приїдуть на виклик, але й виконають монтаж електричної варочної поверхні на вищому рівні. Для того, щоб реалізувати встановлення варочної поверхні Львів, у майстрів є все необхідне обладнання для цього процесу. Сюди відноситься торцевий ключ, викрутка, електролобзик та інші пристрої. Під час виконання робіт пропонується максимальна оперативність та уважність. Компанія надає якісні послуги з письмовими гарантіями на монтаж електричної варочної поверхні.

Спеціалісти компанії “Наш Майстер” гарантують якісне виконання замовлених робіт, на які встановлюється помірна та доступна цінова політика для кожного потенційного клієнта.

Поширені запитання

? Як замовити послугу?

Для замовлення послуги можна заповнити спеціальну форму на офіційному сайті або зробити дзвінок по вказаному номеру телефона.

 

? Які фактори впливають на вартість?

Вартість, яка встановлюється на послугу, в першу чергу залежить від бренду та моделі, складності та терміновості робіт.

? Як надаються послуги?

Після підтвердження замовлення спеціалісти приїжджають на виклик, виконують необхідні мірки з подальшим виконанням всіх необхідних монтажних робіт.

? Чи варто мати власні інструменти?

Замовляючи послуги майстра, не варто хвилюватися про відсутність інструментів, так як спеціалісти перед виїздом беруть з собою все необхідне для якісного виконання робіт.