Монтаж духової шафи Львів :: Доступні ціни на підключення

Сучасні тенденції з економії вільного простору вимагають від господинь віддавати перевагу вбудованій техніці. Стосується це і встановлення духової шафи, Львів це, чи будь-яке інше місто. Це зручний та функціональний метод.

Подібні роботи допомагає виконати компанія «Наш Майстер» (необхідна інформація є на головній сторінці), монтаж духової шафи по всьому Львові не стане проблемою, але спочатку пропонуємо розібратися в тонкощах процесу.

монтаж духової шафи Львів

Різновиди обладнання, особливості конструкцій

Конструктивно бувають залежні та незалежні моделі. Різниця у поєднанні із варильною панеллю. У першому випадку монтаж конструкції з духовою шафою проводиться одночасно, у комплекті. Незалежний тип монтується окремо, що відкриває більше можливостей у сфері дизайну та інтер’єрне різноманіття.

Вибір місця та принципи монтажу шафи духового типу

Вибір місця сильно залежить від того, що при роботі вона сильно нагрівається. Саме тому сусідство повинно бути відповідним. Є декілька основних вимог, які можна виділити окремо:

 • прилад повинен бути на значній відстані від легкозаймистих речовин та матеріалів;
 • при монтажі із духовою шафою сусідні меблі мають витримувати температуру до 50 градусів за Цельсієм;
 • по сусідству не має бути холодильного обладнання, а також джерел води;
 • підводити живлення необхідно лише через заземлені розетки, що мають кабель достатньої потужності для витримування навантаження.

встановлення духової шафи Львів

Монтаж духової шафи Львів та інші міста проводять саме за цими основними правилами розташування. Сусідство важливе, бо допоможе уникнути небажаних аварій, пожеж та збереже ваші меблі від підпалених слідів.

Важливо правильно вибрати місце встановлення. Є декілька варіантів, кожен з яких має свої переваги та недоліки:

 1. Тумба під стільницею. Такий спосіб монтажу духової шафи дозволяє облаштувати загальну робочу зону на кухні. Це дозволяє зберегти традиційний дизайн. Але є у цьому й мінуси – діставати та завантажувати продукти доведеться в зігнутому положенні, що не завжди зручно.
 2. Пенал чи висока тумба. У такому положенні дверцята розташовані на рівні грудей, що забезпечує максимальний комфорт використання та прибирання. Але такий спосіб підключення духової шафи у Львові до мережі потребує додаткових кріплень та кабелів. Зона приготування буде рознесена по кухні, зріст господині починає мати значення.
 3. Острівна частина кухні. Забезпечує ефективне зонування простору, формуються додаткові робочі поверхні. Прибирання стає простіше. Мінус у тому, що спосіб потребує багато простору, комунікації підводити складніше.
 4. Кутовий монтаж духової шафи у Львівській квартирі. Дозволяє зробити корисним найчастіше незалучений простір. Іноді допомагає прикрити невеликі будівельницькі недоробки. Але сусідство у такому випадку складніше забезпечити, як і достатній рівень вентиляції.

Незалежно від того, який варіант було обрано, перед підключенням духової шафи у Львові необхідно заздалегідь продумати її розташування, бо від цього залежить шлях прокладання комунікаційних кабелів, вентиляції тощо. «Наш Майстер» пропонує електромонтажні роботи у Львові, що дозволить перекласти ці процеси на плечі спеціалістів.

Підготовка ніші для встановлення обладнання з духовою шафою

Перед початком робіт потрібно заздалегідь правильно підготувати місце. Це виключить зайвий клопіт у процесі. У випадку, якщо потрібно виконати монтаж газової духової шафи у Львові краще проконсультуватися зі спеціалістом. Стосовно електричних варіантів все набагато простіше. Прилад не повинен бути близько до мийки. Важливий момент – достатньо потужна розетка, краще брати моделі на 40 ампер. Не буде зайвим встановлення захисту від стрибків напруги, обов’язковим є заземлення. Поверхня, на яку буде проводитись встановлення конструкції з духовою шафою, повинна бути рівною (краще перевіряти будівельним рівнем). Це допоможе уникнути передчасного виходу зі строю. Якщо це все ж сталося, «Наш Майстер» надає також послуги ремонту техніки у Львові.

Особливості встановлення духовки залежно від її типу

Сучасне виробництво пропонує 2 основних різновиди такого обладнання – газовий та електричний. У першому варіанті ви отримуєте недороге та зручне у використанні обладнання. Воно не потребує потужної електропроводки, також може використовуватися навіть при відсутності напруги взагалі. Однак, встановлення газової духової шафи має свої недоліки. В першу чергу це стосується нерівномірності прогріву посуду, а також ймовірність витоку газу. Останнє не виключено навіть при встановленні останніх найсучасніших моделей, що є причиною неможливості самостійного встановлення обладнання із духовою шафою у Львові та інших містах України.

монтаж духової шафи

Електричний варіант рівномірніше прогріває страву, також він дає можливість більш точно регулювати температурний режим. Сучасний асортимент пропонує велику кількість моделей, різних за функціоналом, ціновою категорією, рівнем споживання електроенергії. Духова шафа, монтаж якої можливо виконати самостійно, також є плюсом. Однак такий випадок потребує встановлення достатньо потужного фідера та проведення проводки із заземлюючим контактом. Краще вивести лінію на окремий запобіжник. Якщо підвести заземлення не виходить, використовують ПЗВ – прилад, який вимикає подачу електроенергії при контакті проводу з корпусом приладу.

Процес монтажу електричної духовки

Умовно ці роботи можна поділити на кілька етапів:

 1. Підготовка. Якщо заздалегідь приготувати весь необхідний інструмент, процес монтажу духової шафи у Львові буде проходити значно швидше.
 2. Забезпечення достатнього простору. Така техніка є габаритною і при роботі потребує багато вільного місця. Тому потрібно розчистити простір та забезпечити собі зручні умови роботи.
 3. Встановлення духової шафи. Найбільш складний і відповідальний етап.
 4. Підключення. Важливий процес, в якому необхідно довіритись професіоналам.

З інструменту потрібно небагато. Достатньо мати дриль, ізоляційну стрічку, малярський скотч, фігурну викрутку, ніж. Може знадобитися вилка підключенні до електромережі, бо вона не завжди йде у комплекті з приладом.

встановлення духової шафи

Обравши місце монтажу духової шафи, треба підготувати вільний простір та нішу із зазорами в 0,5 см збоку і позаду. Від нижньої поверхні краще залишати трохи більше місця (до 10 см). Це усуне можливість перегріву та забезпечить належну вентиляцію. Після цього можна переходити до встановлення.

Перед початком підключення духової шафи у Львові потрібно перевірити проводку. Вона має мати відповідний показник опору та переріз для підключення такого потужного приладу, як духовка. Краще використовувати мідні кабелі, підведені до окремої лінії. Автоматичний вимикач підбирається в залежності від потужності моделі. Проводячи монтаж шафи духової у Львові, потрібно дотримуватися декількох правил:

 • на лінії не має бути ніяких скруток;
 • конектори та клеми повинні бути з одного матеріалу;
 • клемники краще використовувати гвинтового типу;
 • окремий автомат на щитку.

Підведення електромережі краще робити заздалегідь, але в залежності від вільного простору та особливостей місця може бути виконано і після завершення робіт по монтажу стосовно духової шафи. Встановлене обладнання фіксується за допомогою гвинтів (є у комплекті). Сам процес нескладний, але потребує відповідної підготовки та обережності.

Встановлення газової моделі

Підготовчі роботи з встановлення духової шафи у квартирі Львова можна проводити самостійно. Господар може продумати сусідство, зробити відповідну до габаритів приладу нішу у меблях. Але саме підключення необхідно робити тільки маючи професійні навички. Якщо не звернутися до спеціалістів, неправильне підключення може призвести до витоку газу, або навіть до вибуху. Треба передбачити вільний доступ до комунікацій, на випадок потреби аварійного відключення.

Підключення виконується обов’язково через запірний кран на жорстко трубкою з міді або заліза. Є варіанти підключення через сильфонний або спеціалізований гумовий шланг, але у цьому випадку його довжина не повинна перевищувати 2 метри. «Наш Майстер» пропонує саме професійне встановлення шафи духової у Львові, що забезпечить вам безпеку при користуванні приладами.

Перевірка та підготовка до використання

Якщо всі роботи виконано правильно, після включення прилад почне працювати. Але важливо перевірити перед цим під’єднану лінію електромережі (якщо модель електрична), або герметичність з’єднань (у газовому варіанті). Якісний монтаж духової шафи по Львову (в послуги входить також прибирання після завершення робіт), що не потребує участі хазяїна житла, виконується спеціалістами «Наш Майстер».

ціни на монтаж духової шафи у Львові

Після завершення робіт потрібно провести декілька дій, щоб підготувати її до роботи:

 • ретельно промити усі внутрішні поверхні для видалення пилу та будь-якого сміття;
 • увімкнути максимальну потужність та прожарити простір протягом 30 хвилин;
 • після того, як поверхні охолонуть, їх треба ще раз протерти вологою тканиною.

Виконавши ці нескладні дії, ви отримаєте повністю готовий до використання прилад.

Встановлення приладів та будь-який ремонт у домі

Для повного монтажу духової шафи у Львові вам достатньо звернутися до спеціалістів нашої компанії. Ми гарантуємо швидкість і якість виконання робіт. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих сантехніків, електриків, столярів та спеціалістів з прибирання. Майстри не тільки запропонують кращі ціни, а й допоможуть виконати підготовчі роботи. Крім того, в нас ви можете замовити повний спектр послуг з ремонту, в такому випадку взагалі не буде ніяких хвилювань – ви просто отримаєте готову квартиру або дім, повністю підготовлений до заселення.

Ми пропонуємо найвигідніше поєднання ціни на монтаж духової шафи у Львові та якості. На сторінках сайту можна не тільки почитати відгуки клієнтів, але й подивитися фото виконаних робіт, щоб візуально оцінити їх якість і майстерність наших співробітників.

Поширені запитання

? Чи можна самостійно виконати підключення духовки до електромережі?

Так, але тільки якщо ви маєте відповідні навички, досвід, або профільну освіту. В іншому випадку варто звернутися до професіоналів.

 

? Як замовити послуги від вашої компанії?

Для зв’язку на головній сторінці сайту є номери телефонів наших консультантів. Також у правому нижньому кутку розташовані символи-посилання на прямий виклик майстра або на Вайбер компанії.

? Чи можливо замовити тільки прибирання, якщо ремонт вже зроблений іншими робітниками?

Так, наші співробітники надають послуги комплексного клінінгу. Також ми займаємося хімчисткою меблів, автомобілів, килимів, авто крісел та візочків.

? Чи можна якось дізнатися ціни на встановлення духової шафи у Львові та інші роботи з електрики перед тим, як замовити майстра додому?

Звісно, наші спеціалісти розробили прайс-лист, розташований у відповідній категорії сайту («Електрик»). Там вказана вартість більшості з робіт, які ми виконуємо.