Монтаж кухонної витяжки Львів :: Доступні ціни на встановлення

Якщо вас цікавить монтаж кухонної витяжки (Львів) – компанія «Наш майстер» проводить такі види робіт. Виконаємо все якісно та швидко. Вирішуємо будь-які проблеми, що пов’язані з ремонтом. Ціна на встановлення кухонної витяжки (Львів) неодмінно вам сподобається. Сучасна кухня не може існувати без вентиляції.

Вона особливо необхідна в компактних квартирах-студіях, де вивід повітря під час приготування їжі – найбільш важливий етап. З нею запахи з кухні не будуть поширюватися по всій житловій площі. Монтаж кухонних витяжок у Львові залежить від їх виду та виробника. Перш за все потрібно розглянути, які моделі витяжок існують.

монтаж кухонної витяжки Львів

Що потрібно знати про встановлення кухонних витяжок (Львів): основна інформація про техніку

Витяжка – це техніка, яка здатна фільтрувати повітря під час приготування їжі. Монтаж кухонних витяжок відрізняється в залежності від їх виду. За режимом роботи бувають:

 • оснащені проточною системою очищення. Вони відмінно очищують повітря від будь-яких парів. Їх необхідно підключати на пряму до шахти під вентиляцію. Для покращення ефективності діяльності, розмір встановленого обладнання має бути більшим ніж сама плита. В таких моделях доволі галасливі мотори, без них з очищенням справлятися тяжче. Ми можемо провести підключення кухонної витяжки у Львові, враховуючи всі особливості таких робіт.
 • Циркуляційні. В таких витяжках використовуються вугільні фільтри. Шляхом проходження через них, повітря очищається і потрапляє назад в житло. Є певні особливості в догляді. Наприклад, фільтруючі картриджі потрібно час від часу змінювати, не допускається їх миття, це може призвести до несправностей. Таку вивідну систему найчастіше використовують в плоских моделях. Підключення кухонної витяжки у Львові пройде без зайвих проблем та нервів, разом з компанією «Наш майстер».

На монтаж кухонних витяжок у Львові та інших містах впливає вид техніки та спосіб їх кріплення. Існують такі моделі:

 • острівні. Вони кріпляться до стелі над плитою. Потужний двигун максимально швидко очищає повітря. Така техніка має гарний дизайн, який неодмінно пасуватиме до вашого інтер’єру.
 • Плоскі. Встановлення кухонної витяжки (Львів) такої моделі актуальне, якщо в приміщенні немає виходу до шахти вентиляції. Середньої потужності вентилятор працює від мережі. Він швидко проганяє забруднене повітря через спеціальні картриджі. Є необхідність в періодичній заміні фільтрів.
 • Кутові. Чудово підходять в тих випадках, коли плита розташована у кутку кухонної гарнітури. Така модель дуже популярна, тому монтаж кухонних витяжок (Львів) проводиться, зазвичай, з різними системами очищення: проточною, циркуляційною.
 • Настінні або камінні. Їх прикріплюють на стіну над плитою. Таке встановлення кухонної витяжки у Львові може провести компанія «Наш майстер». Ці високопотужні пристрої мають великі функціональні можливості та займають весь простір над собою.
 • Вбудовані. Щоб провести монтаж витяжок (Львів), перш за все необхідно здійснити точні заміри поверхні, в яку потрібно встановити техніку. Помилка навіть в декілька міліметрів може стати фатальною. Проведення замірів варто довірити професіоналам. Ці моделі встановлюють в середину навісної шафи, вони ідеально вписуються в інтер’єр та доповнюють його. Хороший вибір для тих, хто любить мінімалізм і простоту. Монтаж кухонної витяжки у Львові такої техніки вимагає під'єднання до вентиляції. Саме тому вбудовані варіанти добре справляються з забрудненим повітрям. Металеві грати потребують регулярного очищення, але їх можна мити навіть в посудомийній машині.

Цікаво! У кожній витяжці є фільтри, в деяких випадках вони мають вигляд кількох металевих грат (як у вбудованих варіантах), їх можна та потрібно мити, а деколи вони одноразові, вугільні. Якщо в циркуляційних системах функція фільтрів зрозуміла, то в проточних вони захищають вентиляційну шахту від жирових крупинок. Здійснити заміну фільтрів та виконати монтаж кухонної витяжки (Львів) можуть кваліфіковані працівники компанії «Наш майстер».

встановлення кухонної витяжки Львів

Світ не стоїть на місці, прогрес охоплює всі сфери життя людини, інноваційні технології торкнулися і витяжок, на сьогодні можна знайти моделі, які обладнані новітньою системою ARS. Якщо на плиті щось горить, пристрій самостійно вмикається. Також вона оснащена датчиком руху, як тільки ви до неї підійдете ближче – спалахне підсвічування.

На нашому сайті ви можете замовити будь-які роботи, що пов'язані з ремонтом та встановленням обладнання. Також ми проводимо встановлення гіпсокартонних перегородок, водяних фільтрів, демонтажні роботи у Львові.

Основні способи встановлення кухонної витяжки

Монтаж кухонних витяжок можна проводити декількома способами. Основні варіанти кріплень:

 • Пристінний. В такий спосіб проводиться встановлення камінних та кутових витяжок. Кріплення відбувається безпосередньо до стіни. Для цього використовується спеціальна планка, яку виробники додають в комплект з масивними моделями. Більш легші – не потребують її наявності. Провести якісне встановлення кухонної витяжки (Львів) допоможе компанія «Наш майстер».
 • Врізний. Вже з назви випливає, як проводиться таке встановлення. Їх врізають в меблі. Система кріплення відрізняється в залежності від виду моделей. Вбудовані витяжки врізають в днище кухонних тумб, а телескопічні – встановлюють замість дна.
 • Стельовий. Техніка кріпиться до стелі, такий монтаж кухонних витяжок можливий лише в кухнях-острівках. Установка є досить важкою та кропіткою, потребує зосередження та професіоналізму, її важко виконати своїми руками. Тому саме для установлення стельових витяжок ми рекомендуємо обов'язково залучати майстра. У нас можна замовити ремонт під ключ, та інші роботи.

монтаж кухонної витяжки

Варто розуміти, що монтаж кухонних витяжок самостійно цілком реальний, винятком є стельові моделі. Найпростіше встановлювати пристінні.

Що потрібно для встановлення кухонної витяжки, як виконати таку роботу у Львові самостійно?

Щоб реалізувати монтаж витяжки своїми руками необхідно запастися наступним набором інструментів та пристроїв:

 1. Купити гофру та хомути.
 2. Якісний рівень.
 3. Знайти шуруповерт, перфоратор.
 4. Відшукати дрібні інструменти: олівець, викрутку та рулетку, а також електролобзик.
 5. Придбати спеціальні кріплення, саморізи. Зазвичай вони додаються до основного товару при купівлі, але якщо їх не вистачає або вони відсутні – доведеться сходити до магазину.

Монтаж кухонної витяжки (Львів та інші міста) самостійно можливий, якщо ви маєте певні навички та вміння. До техніки додається інструкція та схема, які допоможуть провести монтаж витяжки у Львові правильно, та не пошкодити майно. Обов’язково ознайомтесь з інформацією перед початком установки. При механічному пошкодженні гарантія на техніку, зазвичай, перестає діяти, тому ніхто не відшкодує вам збитків, якщо ви самостійно будете встановлювати витяжку та зробите щось не вірно.

Монтаж витяжки: послідовність дій

Просто та надійно встановити техніку можливо, якщо дотримуватися інструкції:

 1. За допомогою рулетки визначте відстань від плити до місця майбутнього встановлення обладнання, поставте мітки (виміряти необхідно до днища).
 2. Приставте куплений товар до міток.
 3. Далі необхідно просвердлити отвори під дюбель та вставити його в отвори.
 4. Вкрутіть шурупи та одягніть на них «вушка».
 5. Перевірте надійність встановлення ​​техніки.
 6. За допомогою гофри здійсніть монтаж витяжки з отворами.
 7. Прикріпіть декоративний корпус, зафіксуйте його гвинтами.

встановлення кухонної витяжки

Найкраще здійснювати монтаж кухонної витяжки на планку із заліза. Це дуже важливо, якщо проводити кріплення на гіпсокартонну або іншу слабку поверхню.

Монтаж витяжки телескопічної моделі

Монтаж кухонних витяжок (Львів) телескопічних моделей легкий, у порівнянні з іншими видами витяжок. З нестандартних робіт вас буде чекати тільки вирізання отвору для відведення повітря, якщо у вашому приміщенні є вентиляційна система, то можна це зробити. Телескопічна модель встановлюється в такий спосіб:

 1. У верхній частині шафки та в полиці виріжте отвір під гофр. Цей етап не обов’язково виконувати ідеально, так як помилки в такому місці не будуть помітні, але намагайтесь не пошкодити техніку.
 2. Щоб провести монтаж витяжки використовуйте кріплення (розсувні або шурупи). Почніть спочатку з нижньої частини шафки, попередньо виконавши заміри під кріплення.
 3. Далі потрібно закріпити техніку до кінця і з'єднати її з гофрою.
 4. Перевірте надійність конструкції.

Привабливість телескопічних витяжок в тому, що вони нейтрально впливають на інтер'єр приміщення, а також не займають багато місця, що не скажеш про пристінні моделі.

Кухонна витяжка монтаж: як встановити модель вбудовану в шафку

Цей тип робіт аналогічний попередньому опису. Відрізняється він тільки в тому, що встановлювати витяжку потрібно не замість дна, а безпосередньо в днище шафки. Перед початком виріжте правильних розмірів отвір для установки. Потім необхідно вставити витяжку, надійно закріпити її кріпленнями, які йдуть у комплекті. Наступні дії та інструменти для виконання такі самі, як в попередньому розділі.

Як провести монтаж кухонної витяжки острівного типу?

Для установки острівного типу обладнання недостатньо лише «своїх рук». Враховуючи габарити та вагу товару, та ділянку встановлення витяжки, стає зрозуміло, що самостійно це зробити проблематично.

підключення кухонної витяжки у Львові

Фірма «Наш майстер» вважає, що встановлення кухонних витяжок острівного типу мають проводити професіонали, враховуючи складність та певні ризики цієї роботи. Пропонуємо виконання всіх робіт, які пов’язані з ремонтом, а також можливість замовити вантажне таксі у Львові.

Поширені запитання

? Чи можливе встановлення кухонної витяжки самостійно?

Так. Але для цього потрібен набір інструментів та спеціальних пристроїв. Без них провести якісний монтаж витяжки не вийде.

 

? Де можна замовити монтаж витяжки у Львові?

Фірма «Наш майстер» пропонує провести монтаж витяжки (Львів) швидко та надійно. Щоб дізнатись ціни та повний перелік послуг – зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

? Які види витяжок існують, ціни на виконання робіт?

Витяжка буває: настінна, вбудована, плоска, кутова, острівна. Щоб підібрати модель, яка підійде саме вам, необхідно правильно зробити заміри під витяжку та дізнатися чи вистачить місця на монтаж витяжки в тому місці, де ви плануєте її закріпити. Ціна залежить від складності робіт.

? Чому краще скористатися послугами професіонального монтажу витяжки, аніж робити це самостійно?

При неправильному виконанні робіт, встановлення кухонних витяжок самостійно може коштувати дорожче, ніж скористатися послугам професійних монтажних робіт. Адже ви ризикуєте пошкодити техніку. При механічних ушкодженнях – гарантія на більшість товарів не діє. Тому компенсувати таку несправність продавець не буде.