Укладка лінолеуму Львів :: Постелити ковролін || Ціни на монтаж

Монтаж лінолеуму Львів – доволі популярна послуга, яку виконує компанія «Наш майстер». Таке покриття довговічне та красиве, існують різні класи, види основ,

рівень вологостійкості, кольори, текстура. Укладка лінолеуму Львів, її якість залежить від багатьох факторів, не на останньому місці вибір фірми, яка буде займатися цим завданням. Щоб створити міцне та привабливе фінішне покриття, потрібно розрахувати необхідну кількість матеріалу та обрати його тип, а також провести ремонтні роботи, дотримуючись всіх технологічних правил.

монтаж лінолеуму Львів

Не рідше у будівництві використовують ковролін для домашніх та комерційних приміщень. Це сучасний аналог класичного килимового покриття, він відрізняється стилем та функціональністю. Про сам монтаж ковроліну у Львові та інших містах люди замислюються як про щось менш важливе, проте від того, наскільки професійно проведено це завдання, залежить якість і час служби покриття.

Розрахунок потрібної кількості матеріалів для укладки ковроліну у своєму домі

Щоб вірно розрахувати кількість рулонів необхідних для кімнати, вимірюють площу підлоги, на яку планується постелити лінолеум (Львів) чи інше покриття. Ми підготували для вас декілька порад:

 1. Для однієї кімнати рекомендується купувати рулони з однієї партії, щоб уникнути невідповідності за кольором та малюнком.
 2. Задумайтеся відразу про покупку плінтусів, щоб не потрібно додатково їздити в будівельний магазин. Обрати їх можна враховуючи свої дизайнерські вподобання. Плінтуси можуть бути в тому самому відтінку що і колір покриття, або ж відповідати кольору меблів, вікон, дверей.
 3. Приміщення дуже рідко бувають ідеальних геометричних форм, саме тому варто вимірювати довжину та ширину на різних ділянках кімнати.
 4. Враховуйте всі деталі, ніші, які наявні на площі.
 5. До розрахунків додавайте 15-20 сантиметрів. Краще перестрахуватися, ніж відразу відрізати багато і отримати коротке покриття.

Дотримуйтесь загальних правил і укладка лінолеуму Львів пройде без проблем.

З чого почати монтаж ковроліну?

Купуючи матеріали в зимовий час, враховуйте що проводити ремонтні роботи можна буде тільки через декілька днів, бо рулон повинен пристосуватися до температури в приміщенні. Укладка ковроліну та інших матеріалів проводиться після 2х-3х днів. Залишити еластичне полотно варто у вертикальному положенні. Далі рекомендується розстелити його в кімнаті для подальшого вирівнювання на 1-2 дні.

укладка лінолеуму Львів

Монтаж ковроліну Львів та інших покриттів має декілька спільних етапів:

 1. На початок з приміщення виносять всі меблі та інші побутові речі, проводиться демонтаж плінтусів.
 2. Далі – готують поверхню підлоги, враховуючи особливості основи (бетонна, дерев'яна і т. д.).
 3. Базове покриття повинне бути рівним. Якщо ви використовуєте тонке полотно, то варто прискіпливіше ставитись до підготовки. Чим тонший матеріал, тим більш помітні дефекти на новому покриті.

Якщо вас цікавить монтаж лінолеуму у Львові – можете замовити послуги на нашому сайті.

Правильна підготовка конкретної поверхні підлоги під укладку ковроліну

Дерев’яна підлога, паркет

Щоб провести монтаж лінолеуму або ковроліну і не боятись, що деревина під них згниє, необхідно попередньо висушити поверхню, щоб на ній не було плісняви.

постелити лінолеум Львів

Щоб постелити ковролін Львів на дерев’яну основу, варто:

 1. За допомогою шліфувальної машинки усунути видимі нерівності та стару фарбу.
 2. Видалити гнилі ділянки, якщо вони наявні.
 3. Обробити спеціальною еластичною шпаклівкою усі щілини та впадини.
 4. Використати антисептичний засіб для запобігання розмноження грибків та гниття.
 5. У випадку коли основа з дерева занадто пошкоджена, монтаж ковроліну проводять після її ремонту. Це захід тривалий та трудомісткий. Як варіант, можна вирівняти поверхню за допомогою вологостійкої фанери.

Щоб укладка ковроліну у Львові пройшла без проблем слідкуйте, щоб волога не потрапляла на деревину через плінтус. Доцільно буде приклеїти сторони рулонів самоклеючим герметичним скотчем.

Бетонна основа

Укладка лінолеуму у Львові на бетон зазвичай проводиться на цементно-піщану стяжку. А пароізоляційна підкладка з настилом дерев'яних дощок допоможе отримати рівну основу.

монтаж ковроліну Львів

Старі ковролінові або лінолеумні підлоги

Якщо старе покриття знаходиться в хорошому стані, то перед зміною на нове, його можна залишити під низом. Щоб воно міцно трималося — знежирюють усю поверхню підлоги. Багато фахівців вважають, що укладка ковроліну Львів та інших містах) на стару основу – поганий варіант. Адже між матеріалами залишається простір, куди може проникати волога, це спровокує появу плісняві, комах, грибків та цвілі.

Плитка з кераміки

Укладка лінолеуму або іншої нової продукції на стару плитку є можливою, але при умові що:

 • плитка – ціла;
 • матеріал – товстий, багатошаровий.

Якщо вигляд старої підлоги незадовільний, краще провести демонтаж.

укладка ковроліну Львів

Які інструменти потрібні для укладки лінолеуму?

Монтаж лінолеуму у Львові, як і в інших містах розпочинається із підготовки необхідних інструментів:

 1. Перш за все потрібно купити ніж для розкрою. Виробники пропонують широкий каталог універсальних та вузькоспеціалізованих інструментів. Якщо вам потрібен ніж для підрізання стиків — купіть будівельний, для різання матеріалу по прямій і кривій лінії — роликовий, для великих приміщень — різак з диском, який дозволяє швидко виконувати такі завдання.
 2. Для широких приміщень рекомендують придбати або взяти в оренду паяльник, що заварює стики. Укладка ковроліну – робота, яку варто довірити професіоналам, що володіють спеціальними знаннями та навичками.
 3. Не обійтись без вимірювальних інструментів – рулетки, рейки.
 4. Також потрібні олівець або маркер для розміток.

Постелити ковролін у Львові самостійно не так складно. Варто лише враховувати деякі особливості, тоді підлога буде в ідеальному стані доти, поки господар не вирішить її змінити.

Як без сторонньої допомоги покласти ковролін?

Є два основних способи постелити ковролін. Найлегший – безклейний. Він підходить для малих приміщень, в яких можна здійснити монтаж без стиків. Найперше полотно укладають на базову основу та фіксують по периметру плінтусами, з використанням спеціального профілю. Також укладка ковроліну Львів може здійснюватись шляхом кріплення еластичного матеріалу до підлоги. Не всі приміщення дозволяють провести ремонтні роботу саме так, також деякі люди вважають цей спосіб ненадійним, краще використовувати фіксацію. Вона буває декількох видів:

 • з використанням двостороннього скотчу;
 • фіксація клеєм;
 • стретчінг.

Якщо ви бажаєте використовувати фіксатор, необхідно підготувати основу. Очистіть її від сміття, дрібних частинок, висушіть і вирівняйте. Різні клейові склади мають свої особливості. Щоб провести укладку лінолеуму, ознайомтесь з інструкцією до клею.

Перед тим, як постелити ковролін Львів, ніколи не варто обрізати його рівно по розмірах вашої кімнати. Ви можете бути впевненими в площі, проте краще зробити декілька відрізань, ніж відразу відрізати більше. Незначні недоліки підлогового покриття можуть зіпсувати загальний вигляд, необхідно враховувати нерівності стін і те, що ідеально прямих кімнат не існує.

Як провести монтаж лінолеуму: 6 порад

Щоб постелити лінолеум у Львові можна звернутися за допомогою до професіоналів, наприклад, до нашої фірми. Щоб підлога вийшла акуратною – маємо декілька порад:

 1. Розташуйте шви у напрямку світла. Це створить ефект монолітного покриття.
 2. Малюнок варто направити паралельно зовнішній стіні.
 3. Якщо ви не впевнені, що зможете зробити гарний стик в центрі кімнати, то краще зробити два стики, які будуть розташовуватися ближче до стін, де їх легше сховати під меблі.
 4. Візерунок на сусідньому полотнищі повинен збігатися. Тоді візуальний вид буде краще, а монтаж лінолеуму пройде без проблем.
 5. Вся продукція має свій відсоток усадки, саме тому не можна обрізати матеріал рівно по площі, варто робити зазори на декілька сантиметрів.
 6. Рекомендується розкласти рулони у найбільшому приміщенні будинку. Якщо ж кімната велика, тоді можна розстелити матеріал відразу там.

Завжди здійснюйте попереднє відрізання. Щоб розкроїти матеріал, загніть його назовні та під кутом виконайте необхідні прорізи. Здійснити якісні заміри та провести укладку лінолеуму (Львів) допоможе «Наш майстер».

Способи обробки країв при укладці лінолеуму та інших покриттів

Для фіксації стиків можна використовувати холодне або гаряче зварювання. Якщо ви бажаєте постелити лінолеум у Львові без сторонньої допомоги, то обробіть краї холодним клеєм. Він продається в тюбиках із гострим носом та здатен міцно фіксувати стики. Існує два таких склади – А і С. Перший використовують для нового покриття, С – для ремонту старих швів та тріщин.

У приміщеннях з постійним інтенсивним навантаженням, використовують спосіб гарячого зварювання. Самостійно виконати таку роботу неможливо, потрібні спеціальні інструменти, а купувати їх для одного разу – не рентабельно. Варто звернутися до професіоналів. На нашому сайті ви можете замовити послугу «ремонт під ключ», демонтажні роботи у Львові, а також вантажне таксі у Львові. Звертайтеся за телефоном, або залиште заявку на порталі, якщо вам потрібно постелити ковролін та інше покриття, консультанти зателефонують до Вас в робочий час. Фірма працює не перший рік і вже завоювала прихильність тисячі клієнтів, адже ми надаємо послуги електрика, сантехніка, столяра, займаємось вивозом сміття, прибиранням, також у нас є хімчистка для меблів. Ми гарантуємо якість робіт та доступні ціни. Прайс розміщений на сайті, немає прихованих платежів та квитанцій. Робимо все, щоб наші клієнти були задоволені та зверталися ще. Цінуємо кожного та робимо більше, ніж від нас очікують.

Поширені запитання

? Чи варто відрізати лінолеум чітко по розмірах приміщення?

Щоб якісно постелити лінолеум, не рекомендовано відрізати матеріал в притик, варто додати 15-20 см., бо стіна з різних сторін може мати інші розміри, тому найкраще проводити обрізку в ході укладки. Також кожен матеріал має свій рівень усадки, тобто з часом стає меншим, тому оптимально залишати на 5-10 см. більше полотна, щоб воно виходило за плінтус.

 

? Як підготувати дерев’яне покриття для настилання лінолеуму?

До початку монтажу ковроліну у Львові та інших містах варто просушити підлогу, прослідкувати, щоб там не було плісняви, тільки потім приступати до основних робіт.

? Хто може провести роботи по укладанню лінолеуму у Львові?

Фірма «Наш майстер» швидко та якісно допоможе постелити лінолеум, проводить практично всі роботи пов'язані з ремонтом. Звертайтесь за консультацією.

? Яка ціна монтажу ковроліну у Львові?

Ціна на монтаж ковроліну залежить від площі приміщення та його особливостей. Індивідуальний розрахунок вартості робіт може провести компанія «Наш майстер», наші фахівці з радість допоможуть вам у цьому.