Розцінки на демонтажні роботи Львів :: Прайс :: Ціни на 2022

Демонтаж стін цегла рядова звичайна 1000грн куб,
Демонтаж стін бетон або підсилена стіна 1500грн куб

Наша компанія виконає будь-які демонтажні роботи у Львові по недорогим цінами в суворій відповідності з діючими нормативами. Розрахунок ціни на демонтажні роботи Львів залежить від складності проекту та обсягу заходів.

демонтажні роботи львів

Фахівці нашої компанії мають досвід і спеціальне обладнання, яке дозволяє проводити роботи по будівельному демонтажу будь-якої складності.

Для кожного об'єкта ми виробляємо індивідуальну стратегію робіт, щоб досягти максимального результату. Нам дуже важливо наскільки швидко і якісно будуть зроблені всі роботи.

Все будівельне сміття, що утворилося в ході демонтажу в подальшому підлягає утилізації і ми вивозимо його на полігон.

При будівництві або переплануванні діючих приміщень, квартир проводяться демонтажні роботи у Львові з використанням спеціального обладнання.

Від чого залежать ціни на демонтажні роботи

Ціна демонтажнх робіт розраховується в індивідуальному порядку. Існує безліч факторів. В першу чергу це сукупність того, що необхідно зробити. Основні роботи по демонтажу зводяться до наступного:

 • Зняття шпалер, побілки або інших елементів оздоблення стін;
 • Демонтаж покриття підлоги;
 • Демонтаж стель;
 • Демонтаж сантехнічного обладнання;
 • Демонтаж інженерних комунікацій;
 • Демонтаж перекриттів і стін.

демонтажні роботи

Крім цього існує безліч дрібних видів робіт по демонтажу в окремо взятих квартирах.

Найдешевшими є роботи по першому пункту. Найскладніші і трудомісткі роботи з видалення обробки пов'язані з демонтажем кахельної плитки. Найбільші витрати на увазі роботи по демонтажу кімнатних перекриттів, так як вони найбільш трудомісткі. Також сума кошторису на демонтажні роботи у Львові залежить від площі приміщення і встановлених замовником термінів.

Крім основного обсягу робіт, обумовлюються додаткові пункти, наприклад, винесення сміття. Якщо даний пункт вноситься до кошторису, то наша компанія виконує цю опцію повністю самостійно. Клієнту не потрібно шукати транспорт для вивезення будівельного сміття на звалище, у нас є власні вантажні автомобілі, призначені спеціально для цих цілей.

Після того, як обумовлені всі нюанси і план робіт по демонтажу затверджений, проводиться розрахунок кошторису за іншими пунктами проведення ремонту. За згодою клієнта з сумою і термінами йому пропонується підписати офіційний договір про співпрацю, який є обопільною гарантією для замовника і виконавця.

Порядок проведення демонтажних робіт

демонтажні роботи львів ціни

Демонтажні роботи Львів, як і весь ремонт в цілому вимагають ретельного планування. Тому при виклику замірника для складання загального кошторису, даному виду робіт виділяється окремий пункт. Але вартість робіт - не найголовніше при складанні плану демонтажу. За основу береться найбільш практичний порядок дій, що дозволяє завершити роботи максимально швидко і безпечно.

Планування демонтажних робіт проводиться заздалегіть. Тому замовник спочатку знаходиться в курсі того, в якому порядку будуть проводитися роботи.

Небезпеки при проведенні демонтажних робіт

Найбільшу небезпеку становлять роботи, пов'язані з руйнуванням несучих конструкцій. Тому при переплануванні квартири необхідно заздалегідь заручитися дозволами відповідних органів на знесення тієї чи іншої стіни. Це просто необхідно для безпеки не тільки під час ремонту, але і на весь час експлуатації приміщення. Якщо у вас немає часу або бажання займатися отриманням даних документів, наші співробітники зроблять це за вас.

рекомендації фахівців

демонтажні роботи ціна

Щоб уникнути нещасних випадків, обвалень, травм, конфліктів або інших неприємних ексцесів при демонтажі, існує кілька правил, яких слід дотримуватися.

 1. Знос несучих конструкцій. При знесенні стін і перегородок або при пробитті в них дверних і віконних прорізів необхідно повністю знеструмити електропроводку, так як визначити точне місце проходження кабелю не завжди представляється можливим. Також слід пам'ятати, що злам стіни потрібно починати з верхньої її частини, щоб уникнути несподіваного обвалення.
 2. Демонтаж покриття підлоги. Якщо демонтаж підлоги проводиться за допомогою перфоратора, інструмент повинен стикатися з поверхнею під гострим кутом, так як при перпендикулярному положенні існує ризик пробити підлоги наскрізь.
 3. Техніка безпеки. Ні в якому разі не можна нехтувати засобами індивідуального захисту, необхідних при проведенні того чи іншого виду робіт по демонтажу.
 4. Шум і будівельне сміття. Демонтажні роботи у Львові, які мають на увазі підвищений рівень шуму, необхідно проводити в період від 10:00 до 19:00. Крім того, не слід засмічувати будівельним сміттям сходовий майданчик або простір біля під'їзду. Дотримання даного пункту дозволить уникнути проблем з незадоволеними сусідами.
Переваги роботи з нашою компанією

прайс на демонтажні роботи

 • Наші фахівці мають величезний досвід в проведенні таких робіт, тому, звернувшись до нас, ви можете бути абсолютно впевнені, що демонтажні роботи у Львові буде проведено якісно і в строк.
 • Всі роботи проводяться з використанням найсучасніших професійних інструментів і дотриманням правил техніки безпеки.
 • Якщо клієнт не хоче особисто контролювати хід ремонту і демонтажних робіт зокрема - наші майстри можуть становити і відправляти на електронну пошту або (будь-яким іншим способом) фото- і відео звіт. Таким чином замовник, не витрачаючи зайвого часу може контролювати хід робіт практично в режимі реального часу.
 • Ми пропонуємо послуги з проведення демонтажних робіт будь-якої складності і в будь-яких приміщеннях - квартирах, приватних будинках, офісах, цехах промислових підприємств і т.д.
 • Ми завжди вибираємо виключно найоптимальніші способи демонтажу, що дозволяє виконувати роботи без зайвих трудовитрат і втрати часу.
 • Доступні ціни. Наша компанія гарантує найоптимальніші розцінки на дані види робіт у Львові.
 • Виїзд замірника і складання кошторису робіт абсолютно безкоштовні.
 • Ми працюємо за офіційним договором.

Звертаючись в нашу компанію ви отримуєте весь спектр послуг з демонтажу за найдоступнішими розцінками. Ми вже багато років надаємо послуги ремонту та супутніх робіт, так що про наш професіоналізм можна судити за численними відгуками наших клієнтів на сторонніх ресурсах. Телефонуйте або пишіть нам, і вже незабаром всі необхідні роботи будуть виконані. Якщо після прочитання цієї статті у вас залишилися які-небудь питання - наші фахівці обов'язково проконсультують вас з усіх пунктів.

Послуги з демонтажних робіт у Львові

Пропонуємо Вам діючі розцінки на послуги з демонтажних робіт. Просимо звернути увагу, що винесення сміття і навантаження машин розраховується окремо. Крім того просимо звернути Вашу увагу у нас є послуга з вивезення будівельного сміття. За довгий час проведених наших замовлень, сформувалися зразкові ціни на послуги з демонтажу. Розцінки на демонтаж залежать від висоти проведення робіт і складності їх. Працюємо в усіх районах міста. Виїжджаємо за місто.