Ремонт побутової техніки Львів :: Ціни на ремонт промислової техніки

Ремонт техніки – це комплекс заходів з відновлення справного стану певного об'єкта, його працездатного ресурсу. Ремонт техніки у Львові провадиться у випадку, коли об'єкт ще не вийшов повністю зі строю і його заміна на новий є недоцільною. Адже зремонтувати техніку обійдеться значно дешевше, ніж купити нову. Відповідно до проведених робіт, виділяють наступні види ремонту побутової техніки та промислового призначення: Ремонт техніки

 • косметичний – відновлюється лише зовнішній вигляд без втручання в саму конструкцію;
 • відновлювальний – проводиться з заміною або модифікацією частин пристрою, що зазнали зносу (пайка, розточка, наплавка);
 • поточний – ремонт побутової техніки Львів або промислового характеру, що проводиться з метою відновлення працездатності пристрою та підтримання експлуатаційних показників;
 • капітальний – під час робіт проводиться розбирання та ревізія конструкції, що мають на меті виявлення прихованих несправностей та оцінювання ресурсу певних елементів, заміну не лише несправних елементів, але й таких, що вичерпали свій ресурс. Під час капітального ремонту техніки проводиться значний обсяг робіт та він характеризується значними витратами.
 • плановий – також має назву планово-попереджувального, адже дає змогу завчасно замінити чи відремонтувати необхідні деталі до того, як увесь пристрій вийде з ладу, а також спланувати витрати, пов'язані з простоєм обладнання. Такий ремонт промислової техніки проводиться в запланованому регламентом проміжку часу.

Ремонт побутової техніки Львів

Ремонт техніки Львів Сучасний будинок складно уявити без побутової техніки, яка значно полегшує людське життя. Особливо багато її в будинках, де зроблено євроремонт. Зручно готувати улюблені страви для сім'ї за допомогою газової або електроплити, мультиварки, мікрохвильовки; мити посуд, використовуючи посудомийну машину; зберігати продукти у холодильнику чи морозильній камері; прати у пральній машині або регулювати температуру повітря за допомогою кондиціонеру. Але, на жаль, іноді будь-який пристрій може вийти з ладу і тоді знадобиться ремонт побутової техніки Львів. Компанія «Наш майстер» пропонує виконати ремонт побутової техніки будь-якого типу. Серед наших переваг можна виділити наступні:

 • індивідуальність підходу до кожного клієнта;
 • демократичність цін на послуги;
 • можливість виконання ремонту побутової техніки Львів як на дому у замовника, так і в сервісному центрі;
 • виконання робіт у зручний для замовника час;
 • використання в процесі роботи найсучасніших інструментів та обладнання;
 • надання запасних частин, необхідних для ремонту, за цінами виробника.

Ремонт промислової техніки у Львові

Ремонт побутової техніки Львів Надаючи послуги не лише з ремонту побутової техніки Львів, але й промислової, ми знаємо, що від її безперебійної роботи в значній мірі залежить успіх та прибуток компанії. Якою б надійною не була техніка, вона все одно на будь-якому етапі роботи може вийти з ладу і часто це відбувається несподівано. Якщо зламався домашній холодильник – продукти можна швидко приготувати та з’їсти, але у промислових масштабах це неможливо, тому будь-яку поломку слід усунути якнайшвидше. Те саме стосується й пральних машин. Якщо невелику кількість білизни можна певний час попрати вручну, то в пральні чи хімчистці це може значно відбитись на величині прибутку. Ремонт промислової техніки у Львові – це послуги з ремонту та обслуговування:

 • кондиціонерів;
 • холодильного обладнання;
 • пральних та посудомийних машин;
 • промислових сушок;
 • ваговимірювальних пристроїв

та інших систем промислового призначення. Наші спеціалісти під’їдуть за вказаною в замовленні адресою та проведуть ремонт промислової техніки, що вийшла з ладу. Серед причин, за якими варто довірити сервіс промислової техніки нашій компанії:

 1. Точність діагностики. Наші фахівці швидко визначать, що стало причиною несправності пристрою, та підкажуть, на які деталі також необхідно звернути увагу, щоб найближчим часом знову не довелось звертатись до сервісної компанії.
 2. Вигідні ціни на деталі. Не один рік надаючи послуги з ремонту побутової техніки та обслуговування промислового обладнання і співпрацюючи з різними компаніями, ми маємо змогу надавати замовникам деталі за ціною виробника.
 3. Швидкість ремонтних робіт. Розуміючи важливість справної промислової техніки, ми діємо невідкладно й одразу відправляємо майстра з запасом запчастин, які, теоретично, можуть знадобитись для усунення описаної вами поломки.
 4. Висока якість робіт з гарантією. На встановлені запчастини ми надаємо гарантію від виробника. Також компанією надається гарантія на виконані майстром роботи з ремонту побутової техніки Львів та промислового обладнання.

Щоб обладнання не підносило сюрпризів, за ним необхідно доглядати та періодично його чистити, змащувати та замінювати практично зношені комплектуючі. Тому ми пропонуємо замовникам весь спектр необхідних робіт з сервісного обслуговування пристроїв, щоб у необхідний момент воно завжди працювало без збоїв. Додатково спеціалісти компанії можуть провести електромонтажні роботи, якщо є недостатність в кількості розеток або освітленні приміщення.

Ремонт побутової техніки ціни

Ремонт промислової техніки Коли в домі зламався будь-який електроприлад, виникає питання – дешевше здати його в ремонт чи придбати новий. Вартість приладу може залежати від певних факторів і дізнатись, у скільки обійдеться ремонт побутової техніки, можна лише викликавши майстра та дочекавшись повного обстеження електричного приладу. Професійний ремонт побутової техніки не може бути безкоштовним або дешевим. Для працівників майстерні з ремонту виробів побутового призначення власна репутація є досить важливою, тому будь-яка з робіт виконується на професійному рівні, щоб клієнтам не доводилось звертатись зі скаргами та за переробкою. Ми відповідально підходимо до кожного клієнта, що має відображення у відгуках на роботу нашої служби. В компанії «Наш майстер» на ремонт побутової техніки ціни залежать від наступних факторів:

 • характер поломки;
 • складність усунення несправності;
 • ціни на запасні частини до відповідної техніки.

Але точної ціни на ремонт техніки у Львові без попереднього огляду пристрою не зможе назвати жоден, навіть самий досвідчений майстер. Після діагностики сума на ремонт побутової техніки Львів обов'язково узгоджується з замовником, до цього жодна з робіт не буде виконана. Додатково у нас можна замовити послуги сантехніка, які можуть знадобитись при встановленні посудомийних та пральних машин, а також послуги прибирання, хімчистки тощо.

Залиште повідомлення в цій формі