Вивіз будівельного сміття

vyviz smittiaЩо робити в разі, якщо після ремонту в квартирі у вас накопичилося безліч різногабаритного будівельного сміття? Або, можливо, довелося демонтувати будівлю щоб розчистити площу під новий об'єкт. В даному випадку на допомогу прийде вивіз будівельного сміття, замовити який ви можете в нашій компанії вже сьогодні.

Також ви можете замовити додаткові послуги: демонтаж конструкцій і допомогу вантажників. Уламки меблів, штукатурки, залишки будматеріалів, бита цегла, скло, - все це буде акуратно розфасована і відправлено на смітник. В нашому розпорядженні автопарк, в якому знайдеться спецтехніка для вивезення відходів будь-яких габаритів. Якщо вам важко назвати тип машини, яка вам потрібна, то менеджер порадить вам найбільш підходящий і недорогий варіант.

Переваги співпраці з нами:

  • Великий автопарк. На сьогодні ми маємо в своєму розпорядженні кілька десятків одиниць сучасної спецтехніки. У нас можлива оренда самоскида, контейнеровоза, сміттєвоза, а також прибиральної машини.
  • Складання договору. Угода з клієнтом підписується в будь-якому випадку, незалежно від обсягу робіт.
  • Замовлення в будь-який час доби. Звернутися за допомогою можна в будь-який зручний для вас час. Особливо це важливо для будівельних майданчиків, де робота не повинна зупинятися і на хвилину.
  • Увага до деталей. Наші менеджери підберуть для вас потрібну спецтехніку, прорахувавши все так, щоб ви платили за послугу якомога менше.
  • Низькі ціни. Ви не тільки не переплатите за послуги, але і заощадите. При укладанні договорів на тривалий термін клієнтам надаються знижки.

Звернувшись до нас хоча б раз, ви неодмінно оціните рівень сервісу, швидкість виконання замовлень і відповідальність, з якою наші співробітники підходять до справи.
Щоб замовити вивезення будівельного сміття у Львові досить звернутися до нас і оформити заявку на надання очисних послуг / вивезення сміття. Краще позбавлятися від будівельного сміття не самостійно, а за допомогою спеціалізованих служб, оскільки вони вивозять сміття на спеціалізовані звалища.

Залиште повідомлення в цій формі