Послуги електрика у Львові

послуги електрика ЛьвівДля усунення неполадок в електропроводці, підключення побутових приладів зробіть виклик електрика у Львові від нашої компанії. Фахівці швидко виконають електромонтажні роботи будь-якої складності, не завищуючи вартості послуг і не включаючи до кошторису зайві пункти.
Кваліфікований електромонтажник перед початком робіт проведе професійну діагностику для виявлення несправностей електрики й виявить місця замикань, обривів. Потім перевірить справність електрощита, розеток, вимикачів, світильників, настінних приладів освітлення, а також якість заземлення обладнання. При необхідності електромонтером буде проведена розводка кабелю, ремонт або заміна проводки.

Це лише невелика частина з переліку того, що можуть наші електрики:

  • установка люстр, бра, світильників, електрощитів, лічильника електроенергії;
  • монтаж розеток, електропроводки;
  • підключення побутової техніки.

Електромонтажні роботи - особливий вид послуг. Якщо замінити прокладку в крані або зібрати шафу можна самостійно, то впоратися з електрикою без професійної підготовки та спеціального інструменту неможливо. Самостійне підключення люстри, заміна розетки і тим більше прокладка кабелю можуть обернутися ураженням електричним струмом. Навіщо ризикувати здоров'ям і майном? Замовивши послуги електрика у Львові на дім, ви скористаєтеся досвідом професіонала, який виконає електромонтажні роботи на високому рівні і з точним дотриманням вимог безпеки.

Виклик електрика у Львові

Майстри нашої компанії:

  • швидко визначать причину поломки;
  • розрахують допустиме навантаження на мережу;
  • демонтують і прокладуть силовий кабель;
  • встановлять світильники, люстри, розетки, лічильники,і вимикачі;
  • перевірять та підключать електроприлади;
  • змонтують теплу підлогу, інші пристрої, що вимагають високої кваліфікації виконавця.

Наш електрик приїде за викликом додому або в офіс у зручний для вас час, швидко розбереться в проблемі і усуне її. Вам не доведеться турбуватися про організаційні моменти. Необхідне для робіт обладнання ми привозимо з собою.

Послуги електрика на дім: ціни

Виклик нашого електрика доступний кожному. Мінімальна вартість послуги - 200 грн. У нас діє гнучка система знижок. Постійні клієнти отримують фіксовану знижку 10%. Якщо замовлення велике, ціни обговорюються індивідуально. Знижки також надаються пільговим категоріям замовників: пенсіонерам, інвалідам, одиноким мамам.
Дізнатися, скільки коштують послуги електрика львів'янам, і замовити візит майстра електрика на годину або більше можна за телефонами (097) 729-85-52, (073) 729-85-52 або через заявку на сайті.

Залиште повідомлення в цій формі