Електромонтажні роботи Львів | Послуги електрика у Львові

Прайс лист на електромонтажні роботи

послуги електрика ЛьвівКомпанія «НашМайстер» пропонує послуги з організації та виконання електромонтажних робіт у Львові будь-якої складності в житлових і нежитлових об'єктах.

Компанія реалізує комплексний підхід до надання послуг електрика по електромонтажним роботам під ключ, вирішуючи всі поставлені завдання точно в строк, якісно і недорого.

Ціна робіт встановлюється згідно з переліком запитуваних послуг та їх обсягу та складності. Фахівці компанії «НашМайстер» провели детальний розрахунок ціни електромонтажних робіт за квадратний метр за наступними типами операцій:

 • збірка розподільних електрощитів;
 • монтаж розеток і вимикачів;
 • монтаж-демонтаж автоматичних вимикачів, пробок;
 • підключення систем УЗО (пристроїв захисного відключення);
 • розрахунок і прокладка, заміна електропроводки;
 • ремонт і відновлення старої проводки;
 • відкрита і прихована прокладка кабелів різних перетинів по штроби, лотків, стін;
 • протягання кабелів і проводів в трубах, металевих рукавах, каналах.

Ми виконаємо роботи в будинку, в квартирі, на підприємстві, в бізнес-центрі і адміністративній будівлі, в представляє історичне значення будівлі, в школі, лікарні, поліклініці і т.д. Всі операції проходять ретельний контроль якості і безпеки. Метою компанії є:

 1. забезпечення надійного захисту електричних мереж;
 2. підвищення безпеки споживачів і об'єкта;
 3. зниження експлуатаційних витрат;
 4. підвищення комерційної привабливості об'єкта.

Переваги замовлення організації електромонтажних робіт у Львові в компанії «НашМайстер»:

 • робота виїзних аварійних бригад, можливість термінового вирішення завдання;
 • пророблений прайс-лист на електромонтажні роботи у Львові, фінансова прозорість;
 • висококваліфіковані робітники, великий досвід вирішення різних завдань;
 • докладний попередній розрахунок електромонтажних робіт у Львові за метр;
 • прийнятні розцінки на електромонтажні роботи, вигідні умови співпраці;
 • застосування професійного обладнання та інструменту, відпрацьованих технологій;
 • оперативне складання кошторису на електромонтажні роботи, висока деталізація;
 • прямі договори на постачання електропроводів, освітлювальної техніки та інших необхідних елементів з виробниками, вітчизняними та зарубіжними.

Звертайтеся, щоб замовити електромонтажні роботи у Львові, виїзд фахівця на об'єкт, проведення безкоштовного розрахунку термінів і вартості електромонтажних робіт. Уточніть у фахівця «НашМайстер» ваші запитання, запитайте прейскурант цін на електромонтажні роботи у Львові, дізнайтеся про умови співпраці і можливості оперативного (термінового) виїзду на об'єкт.

Для усунення неполадок в електропроводці, підключення побутових приладів зробіть виклик електрика у Львові від нашої компанії. Фахівці швидко виконають електромонтажні роботи будь-якої складності, не завищуючи вартості послуг і не включаючи до кошторису зайві пункти.
Кваліфікований електромонтажник перед початком робіт проведе професійну діагностику для виявлення несправностей електрики й виявить місця замикань, обривів. Потім перевірить справність електрощита, розеток, вимикачів, світильників, настінних приладів освітлення, а також якість заземлення обладнання. При необхідності електромонтером буде проведена розводка кабелю, ремонт або заміна проводки.

Це лише невелика частина з переліку того, що можуть наші електрики:

 • установка люстр, бра, світильників, електрощитів, лічильника електроенергії;
 • монтаж розеток, електропроводки;
 • підключення побутової техніки.

Електромонтажні роботи - особливий вид послуг. Якщо замінити прокладку в крані або зібрати шафу можна самостійно, то впоратися з електрикою без професійної підготовки та спеціального інструменту неможливо. Самостійне підключення люстри, заміна розетки і тим більше прокладка кабелю можуть обернутися ураженням електричним струмом. Навіщо ризикувати здоров'ям і майном? Замовивши послуги електрика у Львові на дім, ви скористаєтеся досвідом професіонала, який виконає електромонтажні роботи на високому рівні і з точним дотриманням вимог безпеки.

Виклик електрика у Львові

Майстри нашої компанії:

 • швидко визначать причину поломки;
 • розрахують допустиме навантаження на мережу;
 • демонтують і прокладуть силовий кабель;
 • встановлять світильники, люстри, розетки, лічильники,і вимикачі;
 • перевірять та підключать електроприлади;
 • змонтують теплу підлогу, інші пристрої, що вимагають високої кваліфікації виконавця.

Наш електрик приїде за викликом додому або в офіс у зручний для вас час, швидко розбереться в проблемі і усуне її. Вам не доведеться турбуватися про організаційні моменти. Необхідне для робіт обладнання ми привозимо з собою.

Послуги електрика на дім: ціни

Виклик нашого електрика доступний кожному. Мінімальна вартість послуги - 200 грн. У нас діє гнучка система знижок. Постійні клієнти отримують фіксовану знижку 10%. Якщо замовлення велике, ціни обговорюються індивідуально. Знижки також надаються пільговим категоріям замовників: пенсіонерам, інвалідам, одиноким мамам.
Дізнатися, скільки коштують послуги електрика львів'янам, і замовити візит майстра електрика на годину або більше можна за телефонами (097) 729-85-52, (073) 729-85-52 або через заявку на сайті.

Залиште повідомлення в цій формі

 

Послуги електрика у Львові

Електрик Львів Електрик Львів - дуже складна і відповідальна робота, адже електромонтажні роботи Львів - це комплекс дій з розробки і будівництва мереж, які використовуються для електропостачання побутових приладів, що підходять за технічними характеристиками і будь-якого іншого обладнання. Системи такого типу є одними з найважливіших в будь-якому приватному будинку, квартирі, офісі і взагалі на будь-якому іншому об'єкті. І це не дивно, тому що в сучасному житті людину всюди оточує різноманітна побутова та робоча техніка. Саме тому, коли проводиться ремонт квартир під ключ, повинна бути змонтована якісна електропроводка.

Електромонтажні процедури

Професійне проектування і надійна установка електричних мереж - від цих двох чинників залежать комфорт і безпека щоденного використання електроприладів. Це означає, що послуги електрика Львів - це виконання відповідальних робіт, які можна доручити виключно професіоналам з високою кваліфікацією і відповідним досвідом. А неправильна установка і підключення кабелів і супутнього устаткування може привести до короткого замикання, виходу з ладу побутових приладів, пожежі та інших трагічних наслідків. Тому, цілком зрозуміло, що економити на таких діях точно не варто Електромережі повинні бути якісними, надійними і безпечними. У зв'язку з такими високими вимогами їх необхідно встановлювати повній відповідності до існуючих норм, що регламентують облаштування даних інженерних систем. Сама техніка має бути справною. За необхідністю, до нас можна звернутися по деякі ремонтні послуги, зокрема замовити ремонт холодильника. Електрик у Львові виконує наступні види робіт: електромонтажні роботи Львів

 • повна заміна електричної проводки її гілок в окремих приміщеннях або по всій будівлі;
 • установка систем автоматики, збірка і монтування електрощитів;
 • монтаж або перенесення електричних щитків, різних лічильників пристроїв захисного відключення і вимикачів-автоматів;
 • прокладання електрокабелів закритим або відкритим способом;
 • виявлення пошкоджень або поломок в електричній проводці, визначення причин їх виникнення, їх оперативне усунення;
 • установка всіх видів розеток - електричних, інтернет, телефонних, телевізійних або стільникових;
 • монтаж, демонтаж і ремонт електричних вимикачів входять в послуги електрика;
 • укладання слабкострумових кабелів ефірного телебачення, телефону, інтернету, систем оповіщення та різних відеосистем;
 • установка різних модіфікацій світлових приладів - люстр, торшерів, точкових ламп, і не тільки. На цьому етапі можуть знадобитись послуги столяра;
 • прокладання світлодіодів і створеного з їх допомогою декорованого підсвічування;
 • підключення до існуючої електричної мережі будь-якої побутової техніки - посудомийних і пральних машин, витяжок, електричних плит, варильних панелей, духових шаф тощо.

Всі перераховані електромонтажні роботи у Львові можуть виконуватися в різних приміщеннях: приватних будинках, квартирах, офісах, адміністративних будівлях, торгових і розважальних центрах, будь-яких інших приміщеннях, в яких перебувають люди. При цьому якісні електромонтажні роботи мають бути не лише якісно виконані, але й зроблені з якісних матеріалів. В сфері електропостачання низьку якість означає небезпеку для великої кількості людей. Краще заплатити трохи більше, але бути впевненими в якості товару.

Поетапно послуги електрика у Львові

послуги електрика Львів Як і інші інженерні системи, електричні мережі створюються в певній послідовності.

 1. Підписання договору з обраною генеральної підрядної організацією на виконання електромонтажних робіт. Порядок і всі умови укладання подібних документів визначаються відповідними державними нормами. Електрик ціни озвучує саме на цьому етапі.
 2. Розробка проектної документації з прив'язкою до конкретного об'єкта, складання листку вартості, в якому враховується обладнання, необхідне для виконання електромонтажу і всі етапи, з яких він складається.
 3. Підготовка процесу виконання робіт на певному об'єкті. При цьому передбачається підвищення рівня їх механізації, впровадження сучасних технологій і нових матеріалів.
 4. Повна організація і виконання електромонтажних робіт.. Всі вони здійснюються в повній відповідності з усіма існуючими в даній сфері нормами і вимогами, прописаними в різних документах.
 5. Підготовка та виконання пуско-налагоджувальних робіт. Подібні роботи проводяться на змонтованому електрообладнанні в якості завершального етапу електромонтажу за договором із замовником, а їх основною метою є отримання заданих попередньо розробленим технічним проектом електричних і технологічних параметрів, режимів роботи відповідного обладнання в певні терміни..
 6. Здача і приймання всього комплексу виконаних робіт в експлуатацію замовнику проводиться відповідно до вимог існуючої нормативної документації. Крім того, електромонтажна організація зобов'язана підготувати і передати в прийомні державні органи електронагляду робочу документацію.Ці послуги електрика у Львові за цінами, доступними кожному, включать і цей етап.

Послуги електрика з монтажу у квартирі

Електрик у Львові В більшості випадків, всі роботи по забезпеченню безперебійної подачі струму в багатоповерхових будівлях бере на себе організація, яка зводить їх. Одначе навіть відносно нескладні квартирні електромережі теж є уразливими для різних неполадок, а значить, вимагають відповідального підходу при спорудженні та ремонті. При цьому питання безпеки особливо гостро стоїть в старих будівлях, де для власного спокою зношену проводку краще по можливості замінювати повністю. Замовити такі послуги можна на сайті. Електрик установлює електропроводку у всіх приміщеннях, а також оснащує її вимикачами і розетками. Наступним етапом цього процесу стає підключення побутової техніки. Для безпечної роботи електричної системи необхідна установка надійної автоматики, стабілізаторів напруги, електролічильника. Що стосується обов'язкових умов і вимог, яких необхідно дотримуватися при проведенні електромонтажу в квартирі, то вони такі:

 • максимальний рівень безпеки і висока якість виконуваних робіт Електрик Львів відповідальний за виконану роботу;
 • забезпечення необхідної потужності електроенергії, достатньої для покриття всіх потреб в квартирі;
 • зручність використання і мобільність електромережі, тобто - достатня кількість розеток і вимикачів, а також їх продумане функціональне розміщення.

Для того щоб досягти таких результатів у справі електричного монтажу потрібно небагато - викликати додому електрика з хорошою кваліфікацією, який зможе не тільки грамотно встановити весь комплекс відповідного обладнання, а й допомогти власникам житла з його правильним вибором. Електрик у Львові ціни, встановлені нашою компанією, відповідають якості роботи майстра.

Приватний будинок:електромонтажні роботи Львів

електромонтажні роботи у Львові Незважаючи на те, що роботи по електрифікації приватних будинків є більш масштабними, в порівнянні з більшістю відносно невеликих квартир, до них пред'являються майже однакові вимоги. Єдина різниця полягає в необхідності ряду додаткових дій, пов'язаних із встановленням таких незамінних приладів, як водяний насос, сигналізація, а також електричних елементів індивідуальної системи опалення, вентиляції, кондиціонування і не тільки. Електрик починає роботу з укладення договору, в якому прописуються всі необхідні замовнику послуги, які будуть надані компанією-виконавцем, зобов'язання сторін. Потім складається робоча документація, що включає схему розташування кабелів і всього комплексу супутнього обладнання. Після цього купуються всі необхідні матеріали, такі як дроти, розетки, вимикачі, електричні коробки та інше. На наступному етапі все перераховане розміщується на передбачених проектом місцях. Останній етап побутових електромонтажних робіт на увазі з'єднання і перевірку всіх цих виробів.

Порядок виконання електромонтажних робіт в квартирі, будинку

Дії з розведення електричних мереж та встановлення всього комплексу супутнього обладнання завжди починаються з розробки відповідної схеми. Електрик Львів для її складання використовується план квартири, плани кожного поверху приватного будинку. На такий план, який би в масштабі точне розташування всіх приміщень, наносяться лінії електромереж і місця розташування розеток, вимикачів та інших елементів даної інженерної системи. Готова схема електропроводки необхідна монтажникам для правильної розводки кабелів і установки іншого обладнання. Електрик у Львові працює на різних видах об'єктів. У процесі ремонту комплексний електричний монтаж, в більшості випадків, виконується в два етапи: послуги електрика у Львові

 • Розведення кабелів і розміщення на своїх місцях деяких частин обладнання. На цьому етапі здійснюються такі роботи:
 • демонтаж і перепланування – якщо будівля є новою чи в її приміщеннях проводиться масштабний капітальний ремонт, перед електромонтажем необхідно завершити видалення, установку всіх передбачених стін, їх частин. Демонтажні послуги електрика за цінами, вказаними в прайсі, передбачає видалення всіх старих розеток, вимикачів, а в деяких випадках і вичерпали свій термін експлуатації проводів. Крім них, при переплануванні приміщень, потрібно також відразу прибрати підлягають знесенню стіни або їх частини, чи спорудити нові перегородки, щоб мати можливість, при необхідності, провести кабелю і в них. На цьому етапі може знадобитися сантехнік, щоб не зашкодити систему водопостачання. Перед безпосереднім демонтажем старого електричного обладнання та проводки важливо обов'язково відключити їх постачання на розподільному щиті. В нашій компанії можна замовити вивезення сміття після демонтажу
 • розмітка – це попередня стадія монтажу, на якій на стінах і стелі відзначаються ділянки і місця прокладки комунікацій і установки світильників, розеток, вимикачів. Електрик Львів при цьому на стінах і стелі відзначає лінії прокладки кабелів і проводів, а також місця майбутнього розташування розеток, вимикачів і світильників. На даний момент розетки прийнято встановлювати на відстані 40 см від підлоги, а вимикачі - на рівні в 80 см від нього. Трохи інший стандарт монтажу прийнятий для кухні. У цьому приміщенні розетки розташовують на рівні, на 10 см перевищує висоту стільниць меблевого гарнітура - для максимальної зручності підключення побутових приладів;
 • послуги електрика Львів з виконання механічних робіт – на цьому етапі в вертикальних і горизонтальних поверхнях за допомогою спеціального інструменту пробиваються канали для закріплення проводів і поглиблення для установки вимикачів і розеток;
 • прокладка проводки. Електрик у Львові кабельна розміщує комунікації в призначених для них поглибленнях, після чого надійно фіксує всередині, а в деяких випадках відразу ховає за шаром штукатурки;
 • монтаж супутнього обладнання (розеток, вимикачів, світильників, ізоляторів, штепсельних роз'ємів, роз'єднувальної апаратури, електроприймачів, розподільних шаф, коробок для розгалуження, електролічильника тощо);
 • з'єднання елементів – всі перераховані вироби об'єднуються в єдину систему за допомогою кабелів. Електрик Львів поєднує всі елементи системи з подальшим надійним закріпленням електромонтажних аксесуарів в стінах;
 • пуско-налагоджувальні процедури – після повного завершення процесу монтажу фахівці виконують перевірку правильності функціонування нової інженерної системи, після успішного проходження якої вона може бути здана в експлуатацію.

Остаточна установка електричних приладів і їх окремих елементів. Дані електромонтажні роботи Львів проводяться після закінчення декорування квартири. До них відносяться:

 • монтаж вимикачів і розеток з лицьової сторони;
 • навішування стельових і настінних світильників, люстр;
 • установка силових споживачів.

Електрик Львів для робіт різного рівня складності і для різних об'єктів може бути найнятий у ремонтно-будівельному відділі нашої компанії. Завдяки досвіду та професіоналізму, наші фахівці здатні справлятися з найскладнішими завданнями в даній сфері діяльності. Це дозволяє нашій компанії проводити електромонтажні роботи Львів в будинках, квартирах, офісах, виробничих приміщеннях. Прагнучи надати найкращий сервіс всім нашим шановним клієнтам, ми підходимо до кожного замовлення індивідуально. Тому, перш за все, наші фахівці розраховують вартість електромонтажних робіт і необхідних матеріалів. Такий кошторис дозволяє правильно розподілити бюджет на ці цілі. Розцінки на послуги електрика Львів вказані в прайсі, розміщеному на сайті. У нашій будівельно-ремонтній компанії можна замовити й інші послуги. Прибирання квартир після ремонту, а особливо після робіт з встановлення електропроводки буде актуальним для всіх.

Компанія «НашМайстер» пропонує послуги з організації та виконання електромонтажних робіт у Львові будь-якої складності в житлових і нежитлових об'єктах.

Компанія реалізує комплексний підхід до надання послуг електрика по електромонтажним роботам під ключ, вирішуючи всі поставлені завдання точно в строк, якісно і недорого.

Ціна робіт встановлюється згідно з переліком запитуваних послуг та їх обсягу та складності. Фахівці компанії «НашМайстер» провели детальний розрахунок ціни електромонтажних робіт за квадратний метр за наступними типами операцій:

·         збірка розподільних електрощитів;

·         монтаж розеток і вимикачів;

·         монтаж-демонтаж автоматичних вимикачів, пробок;

·         підключення систем УЗО (пристроїв захисного відключення);

·         розрахунок і прокладка, заміна електропроводки;

·         ремонт і відновлення старої проводки;

·         відкрита і прихована прокладка кабелів різних перетинів по штроби, лотків, стін;

·         протягання кабелів і проводів в трубах, металевих рукавах, каналах.

Ми виконаємо роботи в будинку, в квартирі, на підприємстві, в бізнес-центрі і адміністративній будівлі, в представляє історичне значення будівлі, в школі, лікарні, поліклініці і т.д. Всі операції проходять ретельний контроль якості і безпеки. Метою компанії є:

1.      забезпечення надійного захисту електричних мереж;

2.      підвищення безпеки споживачів і об'єкта;

3.      зниження експлуатаційних витрат;

4.      підвищення комерційної привабливості об'єкта.

Переваги замовлення організації електромонтажних робіт у Львові в компанії «НашМайстер»:

·         робота виїзних аварійних бригад, можливість термінового вирішення завдання;

·         пророблений прайс-лист на електромонтажні роботи у Львові, фінансова прозорість;

·         висококваліфіковані робітники, великий досвід вирішення різних завдань;

·         докладний попередній розрахунок електромонтажних робіт у Львові за метр, загальною їх вартості;

·         прийнятні розцінки на електромонтажні роботи, вигідні умови співпраці;

·         застосування професійного обладнання та інструменту, відпрацьованих технологій;

·         оперативне складання кошторису на електромонтажні роботи, висока деталізація;

·         прямі договори на постачання електропроводів, освітлювальної техніки та інших необхідних елементів з виробниками, вітчизняними та зарубіжними.

Звертайтеся, щоб замовити електромонтажні роботи у Львові, виїзд фахівця на об'єкт, проведення безкоштовного розрахунку термінів і вартості електромонтажних робіт. Уточніть у фахівця «НашМайстер» ваші запитання, запитайте прейскурант цін на електромонтажні роботи у Львові, дізнайтеся про умови співпраці і можливості оперативного (термінового) виїзду на об'єкт.